Täiskuu Sõnni märgis: võimalikud on suhetealased ootamatud keerdkäigud

Täiskuu tipphetk on küll alles homme, kuid Kuu energiad on tugevalt tunda ka juba täna. Täiskuuaega seostatakse alati erilise mõjuga inimestele ja sündmustele. Loe, mida seekordne Sõnni märgis olev täiskuu endaga kaasa toob – milliseid omadusi võimendab, millest peaksid hoiduma ja millele tavalisest enam tähelepanu pöörama.

Sõnn mõjutab inimese füüsilisi meeli, tuues esiplaanile kõik maiste naudingutega seotu. Ollakse altid nautima nii kirglikke armurõõme kui ka maitsvaid sööke-jooke.

Armastuse osas pead praegu endale selgeks tegema, mida sa täpselt soovid. Sõnni täiskuu loob kohati pingelisi aspekte sinu suhetesse ning seetõttu on võimalikud vägagi ootamatud keerdkäigud ja lahendused. Praegu alanud suhted on samuti “omapärased”. Sind tõmbab kõik selline, mis on tavapärasest erinev ja võibolla isegi riskantne.

Muidu stabiilsust ja rahu armastab Sõnni märk, kombineerituna muude hetkel mõju avaldavate astroloogiliste aspektidega, loob soodsa pinnase flirdiks, afäärideks ja kõrvalhüpeteks. Päikese ja Veenuse opositsioon Uraaniga paneb inimesed käituma ettearvamatult, otsitakse põnevust ja vaheldust.

Sõnni täiskuu loob suurepärane aja selleks, et tegeleda kaunite kunstidega, aiandusega, küpsetamisega ja sportimisega. Väga soovitav on viibida looduses, kuna sinu intuitsioon ning erinevad tajud on hetkel väga tugevad, siis saad looduses olemisest tugeva positiivse laengu.

Kui soovid praegu mõne ettevõtmisega alustada, siis parem oleks keskenduda sellistele asjadele, mille osas soovid kestvust ja püsivust. Keskendu sellele, et teed plaane ja mõtled enda jaoks selgeks elulisi küsimusi. Ära kiirusta oma ettevõtmistes ning ära alusta projektidega, mis on seotud suurte riskidega.

Tervise osas tasub pöörata suuremat tähelepanu pea-piirkonnale. Võimalik on peavalu ja silmade, hammaste või nina ülitundlikkus. Tule-elemendiga seotud hädad (põletikud, palavikud, kuumarabandused jne) kulgevad praegu tavalisest raskemini.

Kuurituaalidest sobib täna ja homme teha armastuse ja rahaga seotud rituaale. Proovi rituaali, mis toob ellu romantikat ja armastust. Kui soovid aga juurde rikkust ja raha, siis tee küllust toovat täiskuurituaali.

Loe lisaks: Lihtne igapäevamaagia rituaal, mis lõpetab riiud ja tülid lähedaste vahel

Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

Vanarahva tarkused: maagilised rituaalid soolaga

Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia

Seotud