Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 23.01.2024

Alkeemia.ee (edaspidi “meie”, “me” või “[alkeemia.ee”) austab teie privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame, jagame ja kaitseme teavet seoses meie veebilehega (alkeemia.ee) (edaspidi “teenus”).

Me järgime kõiki asjakohaseid andmekaitse ja privaatsuse seadusi. Kui kasutate meie teenust, nõustute teiega seotud andmete kogumise ja kasutamisega vastavalt sellele poliitikale.

Andmete kogumine ja kasutamine

Me kogume teavet, et pakkuda paremat teenust meie kasutajatele. Teavet, mida me kogume, võib hõlmata järgmist:

– Isikuandmed: me võime koguda isikuandmeid nagu nimi, e-posti aadress, telefoninumber jms, kui registreerute meie teenusele või võtate meiega ühendust.
– Logiandmed: me kogume teavet, mis teie veebilehitseja saadab iga kord, kui külastate meie teenust. See võib sisaldada teie IP-aadressi, brauseri tüüpi, brauseri versiooni, meie teenuse külastatud lehekülgi, külastuse aega ja kuupäeva, veedetud aega nendel lehekülgedel ja muid statistilisi andmeid.
– Küpsised ja jälgimistehnoloogiad: me kasutame küpsiseid ja sarnaseid jälgimistehnoloogiaid, et jälgida tegevust meie teenuses ja hoida teatud teavet.

Andmete jagamine

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, välja arvatud juhtudel, kui see on vajalik teenuse osutamiseks või seaduse nõudmisel.

Turvalisus

Teie andmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et ükski interneti kaudu edastamise või elektroonilise salvestamise viis ei ole 100% turvaline. Kuigi me püüame kasutada kaubanduslikult vastuvõetavat viisi teie isikuandmete kaitsmiseks, ei saa me tagada nende absoluutset turvalisust.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt oma privaatsuspoliitikat uuendada. Soovitame teil seda lehte perioodiliselt kontrollida, et te oleksite teadlik kõigist muudatustest. Muudatused jõustuvad kohe pärast nende postitamist sellele lehele.

Kontakt

Kui teil on küsimusi selle privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust.