SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Loe, mida toob uus ja peagi algav 2019. aasta Sõnni kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

Sõnnidele on saabuv aasta karmaline, st juhtuvad ja ei juhtu asjad, mida ootad.

2018 alanud väljakutsed jätkuvad ka saabuval aastal, kuid 2019 on erinev ühes mõttes – toetus, mida saad partnerilt, sõpradelt ja perelt on suurem kui eelmisel aastal.

Olukord muutub alates märtsikuust paremaks. Sul tekivad uued ja paremad ideed, mis annavad järgnevale 9 kuule uue hingamise.

Tööelu viskab su teele uusi võimalusi, kuid sa ei pruugi neid kasutada, sest sead endale piirid ja tekitad barjäärid. Samas väldi olukordi, kus end liialt sunnid või vastupidi, mõtlematult käitud.

Kõige parem viis maksimaalset kasu saada on mõelda oma tegemistes järele – kaalu hoolikalt oma valikuid ja seejärel vali see, mis sulle parim. Nii ei raiska sa üleliigselt aega ja oma energiat.

Kõige paremad tulemused saavutad, kui töötad individuaalselt ja ISE. Töö, mida delegeerid ei pruugi tuua soovitud tulemusi, kuid jällegi – ole mõistlik ja ära piitsuta end liigselt, eriti maikuust septembrini.

Perioodil aprill kuni oktoober pole Su kannatlikus kõige suurem ning tajud, et kõik peab olema nüüd ja kohe. Selline suhtumine toob endaga kaasa valed otsused ja valikud. Sel perioodil on mõistlik otsida nõustamist, et ohtusid võimalikult palju vähendada.

Inimsuhetes on saabuv aasta väga aktiivne. Kui kavatsed abielluda, on saabuv aasta selleks suurepärane. Abikaasa/partneriga on 2019 aastal suhted nii ja naa. Leiad viise, kuidas koos lõbusalt ja meeldivalt aega veeta – puhkusereisid või osavõtt erinevatest sotsiaalsetest üritustest. Sõltumata positiivsetest sündmustest, tajud siiski teatavat pinget. Põhjuseid võib olla mitmeid – partneri tervis pole kõige parem või tajud jätkuvat pinget väljakutsete osas, mis algasid juba eelmisel aastal.

Finantsiliselt algab parem periood aprillist, mil tekivad uued võimalused oma rahaliste seisude parendamiseks. Materiaalne kindlustatus kasvab. Ole ettevaatlik enda meelestatuse osas, sest võib esineda negatiivsust ja raskemeelsust. Oma sissetulekud teeni kindlasti legaalsel moel, eriti maksundusega seotud, sest pinnale võivad kerkida probleemid, mis tekitavad ebavajalikku stressi ja pinget.

Suures plaanis on uuel aastal oodata uut hingamist, kuid areng ei tule kergelt. Kasuta seda aastat eelkõige planeerimiseks ja hea vundamendi loomiseks, et 2020 täiega elada, sest 2020 tuleb veel parem.

Karjäär

Sõnnidele saabub tasu tehtud töö eest. 2019 on karjääriliselt väga hea aasta, mil saavutad tunnustusi ja oled tavapärasest populaarsem. Sinu pingutusi märgatakse ning karjäär suundub tõusvas joones. Uuel aastal mõjutavad sinu karjääri Veenus, Saturn, Jupiter ja Rahu-Ketu telg.

Jaanuris liigub sinu olulisem planeet, Veenus, VII majas, olles ühenduses Jupiteriga. Selline asetus viitab väga meeldivale koostööle. Töökollektiiv ja keskkond on arengut toetav ja soodustav. Jupiteri liikumine toob kaasa võimaluse suhelda kogenud ja oskusliku mentoriga, kes sind juhendab ja õpetab. Pikemas perspektiivis on saabuv aasta kasulik ja produktiivne.

Saturni liikumine müstika majas (VIII maja) soodustab õpinguid ja arenguid okultismi ja esoteerika vallas. Võimalik, et monetiseerid oma teadmised ja hakkad esoteerikaga raha teenima. Jupiteri liikumine VII majas (valitsedes VIII maja) viitab ootamatutele muutustele tööelus. Kui sa kaalud mingi uue projekti või äri alustamist, eriti esoteerika valdkonnast, on selleks ideaalne aeg.

Kõige suuremat tähelepanu tuleks osutada enda tegudele ja sõnadele. On oht, et enda tegude ja sõnadega tekitad endale tööalaselt väga keerulisi olukordi. Olgu selleks mingi otsus või otsustamatus, ole tähelepanelik, mida ütled, sest üks vale liigutus võib maksta töökoha. Enne tähtsamate otsuste tegemist on soovitatav konsulteerida kellegi targema ja vanemaga.

Väldi konflikte ja püüa tähelepanelikult kuulata, mida sulle öelda tahetakse. Sulle võib esmapilgul tunduda, et nõu, mida antakse on mõttetu, kuid hiljem leiad, et oleks pidanud siiski seda kuulama.

Tööalane sotsialiseerumine ja suhtlemine toob suure tõenäosusega uusi võimalusi ja sissetulekute suurenemise. Koged professionaalse võrgustiku suurenemist, luues uusi kontakte ja tutvusi inimestega erinevatelt elualadelt.

Aasta alguses lisab Veenus sulle karismat ja magnetismi, mis osutub tööalastes suhetes väga kasulikuks. Mentorlussuhted endast targematega aitavad kaasa eesmärkide täitmisele. Peale jaanuarit võib esineda rahutust, mille tõttu soovid vahetada oma töökeskkonda, kuid ära torma – 2019 on vajalik kannatlikkus, sest töökoha vahetus ei too soovitud tulemusi. 2020 on aasta, mil on saavutused tehtud töö eest tulusamad.

Aprillist kuni augustini on pinge ja surve tööl suurem, kuid sel perioodil esinevad projektid ja võimalused loovad suuresti vundamendi järgmisele aastale, mil töö ja vaev saavad tasutud.

Märtsis ja aprillis väldi liigset tormakust ja agressiivsust, sest võid kahjustada enda tööelu. Targad valikud on alati läbimõeldud. Investeerimisotsused ja uue äri algatamine võivad osutuda valeks kui hoolikalt läbi ei mõtle. Töökohal väldi liigset enesekindlust, sest võid mõjuda ohustavalt enda ülemustele, mis toob endaga kaasa probleeme.

Säilita rahu, kui tajud ülemuste suurenevat survet, sest võid rahutusest teha vigu, mida hiljem kahetsed. Vaatle ja ole kannatlik, küsi nõu kuid ära targuta. Oled töökohal populaarne, millest ei tasu joovastuda, sest libastuda on lihtne. Äriinimestel esinevad head võimalused äri laiendamiseks. 2019 aastal on tööelu stabiilsuse ja tulemuslikuse võtmeks kommunikatsioon.

Armastus ja suhted

Sõnnid on oma olemuselt tundlikud armastajad, mis tuleb 2019 eriti tugevalt esile. Sinus on suurenenud vajadus olla oma partneriga koos, mistõttu oled nõudlikum kui varem. Vallalistel sõnnidel on soov suhtesse astuda ja otsid selleks võimalusi iga nurga pealt. On võimalus, et püüad enda ekspartneriga suhted üles soojendada.

Veebruaris võid kohata inimest, kellega tekib midagi kindlat ja stabiilset, sest transiitne Veenus liigub üle Saturni. Veenuse ja Saturni ühendus sümboliseerib tugevat ja sügavat sidet. Kuna Jupiter liigub VII majas on tõenäosus abieluettepanekuks suur. Samuti oled tavapärasest rohkem sotsiaalsem – tutvud uute inimestega ja äratad ellu suhted vanade tuttavatega. Aasta lõpus, kui Jupiter vahetab märki ja liigub Mula nakshatras, on võimalus, et su ellu ilmub inimene minevikust. Naissoost isikutele on Jupiter abikaasa sümboliseerija.

Aasta algab Merkuuri ja Saturni ühendusega, mis mõjutab sinu suhtlemist, muutes selle külmaks, konkreetseks ja distantseerituks. Võimalik, et sa ei suhtle oma partneriga nagu vanasti ning muutute külmemaks teineteise suhtes. Marsi aspekt II majale toob esile temperamendi ning sinu verbaalne eneseväljendus muutub kibedaks ja külmaks. Ole ettevaatlik enda sõnadega, sest sõnadel on suurem jõud kui arvata oskad.

Mai tõotab tulla jõhker, kui sa ei suuda end kontrollida. Marss liigub üle Rahu, võimendades Marsi sõjakust ja agressiivsust. Marsi liikumine Kaksikus aspektib otseselt V maja, mis on seotud armastuse ja romantikaga.

See aeg on kriitiliselt tähtis. Ole ettevaatlik ja eneseteadlik, kuidas sa end väljendad, sest on tõenäosus, et kommunikatsioon partneriga on segane ja sind mõistetakse valesti. See tekitab suurt segadust ja frustratsiooni. Ega suvi tõota tulla parem, sest sinu sarkastilist suhtlemisstiili võidakse tõlgendada valesti ja see võib luua soodsa pinnase lahku minekuks. Kui tahad end ja oma suhet päästa, tuleb end kokku võtta. Vaikus on parem kui mõttetud sõnad. Anna aega atra seada, mitte ära saboteeri oma suhet armsamaga.

Vallalistel sõnnidel esineb armumiseks võimalus kevadel, mil kohtad inimest, kes sõna otseses mõttes jalust rabab. Sellel armumisel on võimalus areneda elukestvaks romantikaks. Sinu armastus ja sensuaalsus on võimendatud ning sa oled võimeline liigutama mägesid, et püsida sellises koosluses. Suhtes ja abielus olevad sõnnid peaksid olema ettevaatlikud, sest võivad sooritada kõrvalhüppe, mis ei mõju käimasoleva suhte tervisele hästi.

Olulisemad transiidid

Pildil on ära toodud suuremad transiidid ja asetused sõnni kuumärgile.

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, misasub VIII majas. Purva Ashada asub 13°20’kuni 26°40′ Amburis.

VIII maja tähendab uurimustöid, huvi müstika ja okultismi vastu, sisemised ja välised transformatsioonid, mineviku ja tulevikusündmused, pärandused, surm, testament, kindlustus, kerge raha, haavatavus, hirmud, õnnetused, hävitus, piirangud, pankrot, ebaõnn, pettumused.

Saturn aspektib X maja (Veevalaja), II maja (Kaksikud) ja V maja (Neitsi). Saturn valitseb IX (Kaljukits) ja X maja (Veevalaja)

Saturn on sõnnide jaoks üks tähtsamaid planeete. Saturni transiit PurvaAshadas on tranformeeriv aeg, mis toob esile muutused seoses karjääri, uskumuste ja vaimsusega. Hea aeg siduda end müstika ja esoteerikaga. Samuti võite end loovalt väljendada, süsteemselt ja struktueeritult. Väga hea aeg teha tulu toovaid investeeringuid.

Pikemaajalised strateegiad ja tasakaal on tööalaselt on olulised märksõnad. Sel ajal tasakaalustad oma karmat. On soovitatav harjutada enesekontrolli ja distsipliini -meditatsioon ja jooga on ideaalsed meetodid.

Kuna Saturn liigub VIII majas on kindlasti tegemist väljakutsete rohke ajaga, kuid distsipliiniga saad maitsta oma tegemiste vilju. Kasuta laupäevi veedieedi tegemiseks, st joo ainult vett. Laupäev on Saturni päev, seega tarbi laupäevadel rohkelt vett, et puhastada enda organismi.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, VII majas.

VII maja esindab pikaajalisi suhteid, legaalseid sidususi, partnereid elus ja äris, elujõulisust, potentsi, kirge, viljakust, moraali, naudinguid, elu ja mugavusi võõral maal, edu armusuhetes, reisimist, ost/müük, laienemist.

Jupiter valitseb VIII maja (Ambur) ja XI maja (Kalad). Jupiter aspektib XI maja (Kalad), I maja (Sõnn) ja III maja (Vähk).

Suurenenud sotsiaalsus ja inspiratsioon. Hea aeg parendada enda abielu ja suhet – käia nõustamises, lugeda raamatuid inimsuhetest ja suhelda suhteekspertidega.

Kuna Jupiter valitseb VIII maja, on hea aeg seista silmitsi enda hirmudega. Hea aeg luua suhteid välismaalastega, mis toovad tulu. Inimesed, kes plaanivad abielluda, neile on saabuv aasta hea. Samuti laste saamiseks hea aeg, sest Jupiter aspektib enda märki XI majas (Kalad), mis on meie lootused ja soovid. Soovitatav on oma partneriga külastada pühasid paiku, õppida elu ja karma teooriat, sest nii toote teadlikult esile Jupiteri energia Skorpionis. Ühtlasi on hea aeg äriks ja inimsuheteks, mis toovad reaalset kasu – materiaalselt, emotsionaalselt või spirituaalselt. Kasuta seda aega targasti, et arendada enda teadmisi elust üldisemalt.

3) Rahu-Ketu telg Kaksikute/Amburi teljel II/VIII maja teljel. Rahu-Ketuei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu. II maja esindab rikkust, perekonda, teist abielu, materiaalseid väärtusi, rahateenimise võimekust, majanduslikku seisu, kõnet ja nägemisvõimet. VIII maja tähendab uurimustöid, huvi müstika ja okultismi vastu, sisemised ja välised transformatsioonid, mineviku ja tuleviku sündmused, pärandused, surm, testament, kindlustus, kerge raha, haavatavus, hirmud, õnnetused, hävitus, piirangud, pankrot, ebaõnn, pettumused.

Transiitne Rahu II majas soodustab peresiseseid konflikte ja arusaamatusi, kus sa ei jälgi enda verbaalset väljendust. Võid teha oma sõnadega haiget neile, kellele seda kõige vähem soovid. See on aeg, mil tuleb hoida silm peal enda rahalisel seisul. Väldi emotsiooni oste ning säästa aegadeks, mil raha tõeliselt on vajalik. Ära teosta kahtlaseid tehinguid ja ära püüa hankida raha kahtlustäratavatest allikatest. Sel perioodil oled sunnitud tegema keskmiselt suuremaid kulusid, seega võta enda kulud kontrolli alla. Võib esineda probleeme igapäevaste kulude kontrolli all hoidmisega.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada jaUttara Ashada. Ketu transiit Amburis sütitab sinus huvi okultismi, müstika ja esoteerika vastu. Meelerahu säilitamine on sel perioodil keeruline, sest Ketu ootamatus toob esile muutused psüühikas. Siiski pakub Ketu liikumine müstilises VIII majas filosoofilisi teadmisi ja mõistmist ebatavalistes asjades. Suhtlemine müstikute, astroloogide ja esoteerikutega on tõenäolised. Võid saada ootamatut tulu teadmiste ja nõuannete näol, mis saavad tulevikus oluliseks osaks sinu suhtumises elu osas. Oled üllatunud, mis muutused aset leiavad ning peale Ketu transiiti oled hoopis teine inimene.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

Seotud