Taevased abilised: millised on looduse ja loomadega seotud inglid?

Kas ka taimedel ja loomadel on olemas oma kaitseinglid? Ingliekspert Doreen Virtue tutvustab lähemalt neid taevaseid olendeid, kes hoiavad ja kaitsevad meie loomi ja loodust.

Loodusinglid ehk elementaalid

Kõigel elaval, muu hulgas lilledel, taimedel, puudel, lindudel ja loomadel, on oma kaitseinglid. Loodusingleid on mitut tüüpi. Mõningaid neist peetakse müütilisteks olenditeks, nagu näiteks härjapõlvlased, haldjad, puuvaimud, pöialpoisid. Kui hakkame kasutama oma selgeltnägemisvõimeid, avastame peagi, et need olendid on päriselt olemas ja neid ei olegi nii keeruline näha.

Esialgu ei ole vaja teha muud, kui looduses ringi jalutades neid enda juurde kutsuda. On eriti oluline, et oleksite viisakas, sest nad on väga ettevaatlikud ja ei suhtle agressiivsete, purjus või ülbete inimestega. Nad armastavad inimesi, kes soovivad säilitada ning kaitsta loodust, sest see on ka nende peamine ülesanne.

Inimeste tervendamisega tegelevad peamiselt haldjad ja härjapõlvlased. Haldjad näevad välja nagu imepisikesed inimesetaolised olendid, kellel on kiilide või liblikatega sarnased tiivad. Nad lendlevad lillelt lillele ja näevad oma valge helendusega välja nagu jaanimardikad.

Olen kohtunud paljude inimestega, kelle kaitseingliteks on haldjad. Nende inimeste eluülesanne on tavaliselt alati seotud looduse, ökoloogia või loomadega.

Haldjad aitavad meil vabastada negatiivseid mõtteid, mõttemustreid ning energiaid, mida oleme kas iseenda või teiste inimeste muredest enesesse võtnud. Kui jalutate looduses, siis paluge mõttes, et haldjad ümbritseksid teid valguse ning armastusega. Nad ümbritsevad teid parvena ja nii, nagu mesilane kogub õietolmu, nii nopivad nemad teie küljest kõik negatiivse.

Haldjad toovad endaga kaasa teraapiliselt mõjuvat mängulisust, mis paneb teid naerma ja lõbutsema. Seal, kus on taimi ja loomi, leidub alati ka haldjaid. Kõige enam võib neid kohata looduses lillede ümber. Ka teie koduste potilillede juures on haldjad. Seepärast on hea, kui teie öökapil on mõni toataim, sest siis saavad haldjad teid magamise ajal aidata ja te puhkate suurepäraselt.

Loomadega seotud inglid

Meie lemmikloomad on mitmeski mõttes nagu maapealsed inglid. Nad pakuvad meile seltsi, tingimusteta armastust ning meelelahutust. Igal loomal on oma kaitseinglid. Seega, kui tegelete oma lemmikloomaga, siis ei suhtle te mitte ainult tema endaga, vaid ka oma lemmiku kaitseinglitega.

Ühes telesaates küsiti minult kord, kas koerte inglid näevad välja nagu väikesed tiibadega koerad. Ja kas ka kärbestel on oma inglid (jah, on küll!). Loomade kaitseingliteks on haldjad. Veeloomade ja -lindude kaitseingleid nimetatakse sülfideks. Sülfid on pikka kasvu, saledad, õhulised ning läbipaistvad veehaldjad. Neil puuduvad tiivad, kuna lendamise asemel nad ujuvad.

Iga kord, kui oma lemmiku pärast muretseme, võime ühendust võtta tema kaitseinglitega. Teie lemmiklooma kaitseinglid saavad teid aidata mitmesuguste küsimuste korral, olgu tegemist siis tervisemure, käitumisega seotud probleemi või kaotsiläinud looma otsimisega.

Mul on himaalaja tõugu kass Romeo, kes on suurte siniste silmade ning koheva kreemika karvaga. Tal on eriline iseloom ja ta meeldib kõigile – sellest ka tema nimi. Kui lähendate oma näo näiteks Romeo näole, paneb tema oma väikese suu teie oma vastu, just nagu musi andes. Suurema osa ajast käitub Romeo suurepäraselt. Ta nõuab pidevalt, et söögikauss oleks värske toiduga täidetud ja jooksutab seepärast nii mind kui mu abikaasat. Loomulikult peab see olema kõige kallim kassitoit, sest teisi sorte ta ei puuduta.

Kui see harjumus välja arvata, siis ei olnud meil Romeoga ühtegi probleemi … kuni päevani, mil ta ronis meie kahekorruselise maja katusele. Ma kartsin, et ta libastub ja kukub, sest maja katus on kaetud katusekividega ning on väga järsk. Tean, et kassid ei karda kukkumist, kuid Romeo on ilma küünteta kodukass, mistõttu arvasin, et ta võib katuselt kukkudes paanikasse sattuda ning põgeneda. Tormasin katuseakna juurde ja küünitasin välja, püüdes oma kullakeseni ulatuda, aga ta jäi napilt mu haardeulatusest välja. Kuna ma ise kartsin libedale katusele ronida, siis kutsusin kassi enda juurde. Ta vaatas mulle silmi pilgutades otsa, aga ei teinud katsetki minu poole liikuda. Vaatasin kella. Pidime kohe-kohe abikaasaga ühele tähtsale kokkusaamisele minema. Aga kuidas me saame vaese kassi üksi katusele jätta? Viimaks taipasin, et olin unustanud palvetada olukorra lahendamise eest. Universum on alati mu palvetele kiire tegut-semisega vastanud, aga mõnikord, keset kriitilist olukorda, “läheb mul meelest” kõrgemalt poolt abi paluda. See meenub mulle alles siis, kui inimlikud pingutused enam vilja ei kanna. Siis taipasin abi paluda Romeo kaitseinglitelt. Kuigi ma ei olnud varem teadvustanud, et mu kassil on oma inglid, tundus see igati hea lahendusena. Ja õigupoolest, kas pole mitte meil kõigil oma kaitseinglid? Miks peaks Jumal loomad sellest kingist ilma jätma?

Sulgesin silmad ning suunasin palved oma kassi kaitseinglitele: “Palun öelge Romeole, et ta tuleks katuseakna juurde ja laseks mul ennast sülle võtta.” Tundsin sügavat rahu ja kui ma silmad avasin, hüüdsin taas: “Romeo, Romeo, tule siia!” Ja seekord ta tuligi! Romeo tuli minu juurde ja sain ta tuppa tõsta. Kass oli õnnelikult mu süles ja ma valasin tänupisaraid, mõeldes tema kaitseinglitele, kes mind kiiresti aidanud olid.

Kõiki meid, kaasa arvatud loomi, ümbritsevad kaitsvad ja armastavad kaitseinglid.

Palve lemmiklooma tervise eest

Kallis Looja! Ma palun Sind koos peaingel Raafaeli ja tervendusinglitega ümbritseda mu lemmikloomaoma tervendava armastuse energiaga. Palun aidake minul ja mu lemmikloomal jääda rahulikuks, nii et tervenemine oleks võimalik. Palume imet, sest teame, et Sinu pilgu ees on kõik juba tervenenud kujul. Ma palun, et Sa aitaksid mul säilitada usku ja lootust, Sinu armastus elab nii minu lemmikloomas kui ka minus just nüüd ja just praegu.Tänan Sind.

Autor: Doreen Virtue

Allikas: 6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad, siirdhinged ja täheinimesed?

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Inglid sinu teel: taevast saadetud märgid hoiatavad eesootava ohu eest

Seotud