Meie koduplaneet on läbimas harmoonilist üleminekut uuele tasandile

Kõik olendid on algselt pärit kusagilt mujalt, kui planeet Maa. Meie koduplaneet pakub kõigile liikidele mõnusat keskkonda elamiseks. Eduka minapildi loomisel on oluline õppida elama. Olema hõivatud tegevustega, mis pakub sügavat rõõmu ja rahuldust. Igal isendil on omale kohane disain, mille läbi ta suhestub ümbritseva keskkonnaga, kirjutab Simo Santeri Virtanen.

Saades aru, et keha vajadus on olla kerge ja vaimul olla raske. Saab hakata kõigutama rakkudevahelist tasakaalu, mille läbi on võimalik kogeda hõlpsat olemist elus.

Planeet Maa on oma olemuselt naisolend, kuigi ta oli surnud olekus 500 aastat. See on üks põhjustest, miks inimkond on viinud planeedi elukeskkonna ohtlikku olukorda. Maa andis alla ning lõdvestus pikale unele ja sel ajal hakkasid pihta Uue-Maailma vallutamised ning muud hävitavad tegevused.

Planeet on taas ellu ärganud viimase 30 aasta jooksul ning on võtnud omale aluseks uue programmi, et läbida üleminek harmoonilisemale olemise tasandile. See tähendab seda, et kõik liigid on sunnitud kaasa tulema või siis ennast hävitama. Õnneks inimkond on varsti taas-leidmas sisemist rahu.

Võib tunduda, et hetkel toimuvate sündmuste süžee on täielik hullumeelsus. Eelmisel aastal astroloogilise Lõvivärava sündmusega 08.08.2018 aktiveerus ühisteadvuse südameväli. Südame keskuse aktiveerumine ongi tihtilugu täieliku kaose tekitamine, et välja saaks kooruda puhas teadvus.

Hetkel toimub suures plaanis planeedi geomeetriliste mustrite ümberhäälestamine. Kogukondlikkusel põhinev koostöö vorm on tekkimas üleilmselt ning järgmine kümnend on pühendatud planeedi elukeskkonna taastamisele. See tuleb magus ja viljakas aeg, kuna meile pakutakse võimalust õppida taas elama kooskõlas elavaga.

Mõned inimesed töötavad hetkel pioneeridena liigiprogrammi kallal, et meelde tuletada taastuvenergia printsiipe. Õppida kasutama tehnoloogiat, mis on jätkusuutlikud ning nullenergial põhinevad. Oluline on omal keha ümber programmeerida, et vabaneda näljast. Elama piltlikult “õhust ja armastusest,” kuigi selle juurde võib kuuluda vaheti looduseandide nautimist.

Esimesed pioneerid pikendavad inimliigi eluiga, õpivad suhtlema mesilastega, et navigeerida magnetväljas ning saabub planeetide vaheline koostöö.

Kogu elu muutub hõredamaks ning lihtsamaks. Hakatakse taastama loomaliike, mis on väljasurnud või toomaks siia liike, kes soovivad planeedile kehastuda. Hetkel kõlab see nagu ulmejutt, kuid kujutlusvõime on reaalsusetaju kaugeim piiripunkt.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Allikas: Detsembri sõnum: usalda tundeid, see on kiireim tee selgusesse

Feng Shui sinu voodis: kuidas peaga erinevas suunas magamine sinu elu mõjutab

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS DETSEMBRIKS: otsitakse midagi, mis šokeerib ja pakub pinget

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.