ALKEEMIA TAROSKOOP. Hoia pea selge, sest nüüd on oht sattuda kiusatustesse!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 4.12 – 11.12

Nädala üldist nägu kujundavad karikate neli ja saatan. Nüüd tasub hoida silmad lahti ja seda eriti iseenda mõtete ja tunnete osas. Enne, kui tormad tegema rutakaid ja valedel eeldustel põhinevaid otsuseid, võta endale aega, et järgi mõelda, mis on sinu tõelised soovid, millest sa puudust tunned ja mida saaksid teha, et oma rahulolematuse põhjuseid eemaldada, mitte neid leevendada sellega, et ignoreerid ja hoiad oma meele tegevuses millegi põnevamaga. Nüüd on oht, et liialdused ja sõltuvused annavad endast märku ja tõstavad pead. Vaata hoolega enda sisemusse ja ära anna kiusatustele järgi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate paaž. See toob esiplaanile tunded. Oled nüüd väga emotsionaalne ja ka kergesti vaimustuv. Sinu elus on meeldivaid inimesi ja häid emotsioone ning just nüüd võib see kombinatsioon tuua sinu jaoks kaasa armumise. Kuna praegune periood on laetud väga vastaka energiaga, siis võivad ka praegu alanud südameasjad kalduda kergesti kirglikkusest melanhooliasse ning ka tujud ja soovid võivad kõvasti kõikuda. Ole tähelepanelik, et sa ei teeks haiget teistele ega iseendale.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide seitse. Sa liigud õigel teel ning oled astunud vajalikke samme oma unistuste ellu viimiseks. Nüüd on aeg selleks, et pisut hinge tõmmata ja kokkuvõtteid teha. See ei aeglusta progressi, pigem laseb sul saada adekvaatse ülevaate, kus sa hetkel asud ning milliseid samme peaksid tulevikus tegema. Ära kiirusta midagi tagant, sest see võiks ainult loomulikke arenguid nurjata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab maag. Nüüd on aeg, kus suudad soovi korral realiseerida kogu oma sisemise jõu, et korda saata suuri tegusid. Sa suudad olla piisavalt paindlik ning oled osav inimsuhetes. Ära ainult oma võimeid ja oskusi kurjalt ära kasuta selleks, et saavutada tulemusi iga hinna eest ja “üle laipade”. Kui järgid oma südamehäält ja juhindud armastusest, siis on sind ees ootamas ainut imed.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate viis. Oled oma elus praegu seadnud fookuse ühele aspektile ning kui sellega ei lähe kõik nii nagu ootad, siis langed masendusse. Vaata pisut laiemalt ringi. Elus on ka palju muud ning sul on palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda. Ära lase ühel teemal nullida enda jaoks ka kõik muu. Hinda seda, mis sul on ja lase minna sellel, mis sind ei teeni enam.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Tunned, et sinu elus on nii mõnigi valdkond, kus puudub selgus. Kui soovid muutusi, siis pead end kokku võtma ja vajadusel tegema valikuid, mis ei pruugi olla kõige kergemad. Ära unusta, et peale kõige pimedamat aega hakkab koitma. Seega, ära heida meelt, asjad pöörduvad peagi taas paremuse poole.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õnneratas. Sinu elus on hetkel palju võimalusi ja on vaid sinu otsustada, kas tahad neid kasutada või loobud mingil põhjusel. Ole avatud ja ära põlga ära mõningaid valikuid lihtsalt sellepärast, et need pole täpselt see, mida oled oodanud. Nii sulged enda eest ise nii mõnegi ukse, mis tegelikult oleks sind viinud põnevate seikluste juurde ja aidanud unistuste täitumiseni.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Kui soovid saavutada oma eesmärke, siis praegu on käes aeg, kus tuleb hoolikalt pöörata tähelepanu ka väikseimatele detailidele. Tihtipeale peitubki just edu saladus selles, et kõik on hoolikalt ja tähelepanelikult ette valmistatud. Praegu on eelkõige hea aeg just töö- ja rahaasjades. On võimalik sõlmida kasulikke lepinguid ning teenida head majanduslikku tulu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõttetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta praegust aega kui kannatlikkuse õppetundi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Nüüd on sinu tegevus ja plaanid ajendatud eelkõige tunnetest ning sinu maailmanägemus on pigem romantiline ja unistav. Vaimustud kergesti ning oskad tunda rõõmu ka pisikestest asjadest. Väge hea aeg on armastuse ja suhete osas, kuna oled oma emotsioonidega heas kontaktis, siis suudad end oma kallitele paremini väljendada ning see parandab teie omavahelisi suhteid ja suurendab ühtekuuluvustunnet.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Nüüd on sul võimalus selleks, et segased olukorrad oma elus ära klaarida. Selleks vajad küll julgust ja meelekindlust, sest võid kokku puutuda ka sellega, et sinu ideid ja tegusid kritiseeritakse. Kui sa ei lase emotsioonidel üle pea tõusta, siis tõuseb aga praegustest suhete klaarimisest sulle ainult kasu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd lahendad ära probleemid, mis sulle varem on ületamatutena tundunud. Jõuad selgusele nii mõneski küsimuses, mis on sind juba pikalt vaevanud. Kui oled nüüd nutikas ja realiseerid kogu oma sisemise jõu, siis võib just praegune aeg olla sinu elus oluliseks pöördepunktiks.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud