Kryon’i kanaldus

Kokkuvõte Kryon’i kanaldusest,mis toimus 3. Märtsil 2012, Dallases, Texases. Kryon’i kanaldused on populaarsed õpetused energiate muutumise ja tulevaste sündmuste kohta kõrge teadvusega olendilt teisest dimensioonist.

Tervitused, olen Kryon Magneetilisest teenistusest. Olete jõudnud poolele teele protsessis, mida kutsutakse Galaktiliseks joondumiseks ning mille kogu kestus on 36-aastat. Praeguseks olete jõudnud sinnamaani, kus algab energiate muutumine. Annan teile nimekirja asjadest, mis hakkavad peagi muutuma. Mõned muutused toimuvad kiiremini, mõni võtab kauem aega. Kuna minu jaoks ei ole selliseid ajamõõtmeid nagu teil, siis ei saa ma öelda kindlat aega, millal need muutused toimuvad.  Aga need toimuvad.

Spirituaalsus

Muutused toimuvad vaimsetes valdkondades, eelkõige on need seotud suuremate religioossete süsteemidega. Vaimsed õpetused ei muutu, kuid endisest enam hakatakse keskenduma religiooni tõelise sisemise mõtte peale, väline ei oma tulevikus nii suurt tähtsust. Õige pea on toimumas paavsti vahetumine. Tänapäeval on üha vähem noori huvitud preestri ametisse astumisest ning pühendumisest täielikult usule, seega peab uus paavst tegema tõsiseid samme, et hoida kirikut endiselt elus ja au sees. See ei saa kerge olema, kuid siiski kiriku säilimine tagatakse, küll aga tänapäevasemas vormis.

Draama

Praegu on inimeste jaoks draama väga atraktiivne. Televisioon näitab tõsielusaateid, et inimesed saaksid rahuldada oma soovi näha nö päris realistlikku elu. Mõne aja pärast mõistavad inimesed, et see ei ole see, millele peaks keskenduma, see muutub ebahuvitavaks. Tuleb muutus selles osas, millega inimesed soovivad oma meelt lahutada ning millele pühendada oma vaba aja. Inimesed hakkavad rohkem huvituma teemadest, mis on pigem informatiivsed, südantsoojendavad ja mõeldud hinge rõõmustama.

Pikem eluiga

Rääkides inimeste pikemast elueast, kardavad paljud, et meie planeeti tabab ülerahvastumine. Selline suund on paraku viimasel ajal ka olnud. See protsess aga peatub tänu inimeste vaadete ja mõtete muutumisele. Inimesed mõistavad, et selleks, et säilitada oma elu siinsel planeedil, peab hakkama toimima uus ellujäämissüsteem. Naised mõistavad, et mitte kõik ei pea saama emaks ning sünnitama palju lapsi. Loomulikuks saab see, kui perekond on ühe-kahe lapsega või lastetu.

Energia

Maa looduslikud ressursid on piiratud ning jätkates samamoodi nagu praegu, on oht, et need saavad peagi otsa. Praegu on aeg, mil hakatakse mõistma, et tuleb leida alternatiivseid lahendusi elektri tootmisele. Pöördutakse geotermiliste lahenduste ja tuuleenergia poole. Samuti saab energiatootmiseks kasutada merel tekkivat tõusu ja mõõna. Need on looduslikud ja loomulikud energia saamise viisid ning nende rakendamine ei maksa palju.

Vesi

Üks olulisemaid looduslikke ressursse, mille osas toimuvad muutused, on puhas vesi. Vesi saab olema samaväärne kullaga. Kuigi hetkel ei ole veel puhta vee probleem väga suur, tuleb juba täna õppida, kuidas lihtsamate vahenditega, kiiremini ja odavamalt toota magevett. Suured ettevõtted hakkavad huvituma sellest, et investeerida teadmistesse ja seadmetesse, mis suudaksid pakkuda vahendeid inimeste mageveega varustamiseks.

Ausus

On palju neid kes ei usu, et kõik võib olla lihtne, aus ja siiras. On institutsioone, mis nõuavad inimestelt tegutsemist, nii nagu nemad seda soovivad – kindlustused, pangad, kogu tervishoiusüsteem. Peale kasvav generatsioon näeb, et asjad saaksid toimida paremini, teenides ennekõike inimest, mitte institutsiooni ning loovad oma ettevõtted, mis on suunatud inimeste huvide teenimisele.

Poliitika

Inimesed hakkavad otsima ausust ja siirust ka poliitikas. Ei usuta enam kõike, mida poliitikud räägivad ning kuuldes valesid ning nähes ebaausust, pööratakse sellistele inimestele selg. Neil ei ole enam võimalust saada valijate hääli ja usaldust. Uus energia tuleb peale ning uus generatsioon ei lase enam ebaausaid poliitikud riiki juhtima.

Uudised

Uudised muutuvad. Kui meedia mõistab, et inimeste soovid ja teleri vaatamise harjumused muutuvad, siis muudavad nad ka oma poolt pakutavaid progamme. Selle tulemusena on võimalik vaadata saateid, mis on vabad ülepingutatud draamast. Saated sisaldavad pigem uudiseid ja teavet meie koduplaneedi kohta. Meile pakutakse infot, mille teadmine on meile kasulik ja vajalik.

Tervis

Inimesed hakkavad oma tervisesse teistmoodi suhtuma. Selleks, et elada kaua ja olla terve, tuleb oma keha hakata mõistma paremini. Teie DNA on on selline, et keha suudaks vastu pidada sadu aastaid. Praegu on inimese eluiga aga suhteliselt lühike võrreldes sellega, mida teie DNA võimaldab. Kuid juba praegu on alanud protsess, mis võimaldab inimestel kaua elada. Uuringud käivad ja muutused on juba alanud. On näha ka farmaatsiatööstuste langust, kes on seni teeninud oma kasumit selle pealt, et inimesed on jätkuvalt haiged.

Sõdade lõpp

Tuhandeid aastaid on inimesed siin planeedil sõdinud. Kui vaadata sõdade põhjuseid, siis nendeks on olnud – maa, maavarad, ahnus. Need pole aga põhjused, millepärast peaks sõdima. Põhjuseks võiks olla enda kaitsmine agressori vastu. Aga kui aressorit ei ole, pole ka sõda vaja. Inimesed ja ka valitsused mõistavad, et sõda ei ole vaja.

Teil on jäänud 18 aastat, et muutusi ellu viia. Muutused toimuvad kiiremini ja kergemini kui te tegelete nende teemadega ning teete seda praegu, mitte kunagi tulevikus. Te olete praegu siin selleks, et muutusi läbi viia. Olge avatud ja teadlikud, käituge nii, et loote paremat tulevikku nii iseendale kui ka oma järeltulevatele põlevdele.

See on minu tänane sõnum. Muutuge paremuse poole ja muutke maailma.

KRYON

Allikas: www.kryon.com

Seotud