NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.9 | Käes on soovide täitumise aeg

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate paaž ja päike. Märksõnadeks on lootus, positiivsus, vabadus ja elu lihtsad rõõmud. Tunned, et suudad hoida oma mõttemaailma positiivsena ja sellest tulenevalt laabuvad paremini nii inimsuhted kui ka sinu läbisaamine iseendaga. Võid saada toredaid küllakutseid, põnevaid koostööpakkumisi ja ka elu romantilisem pool võib pakkuda väga positiivseid üllatusi.

Suhted peaksid laabuma suurepäraselt ja harmooniliselt, sest tunned end ise tuleviku suhtes positiivselt meelestatuna ning ka sind ümbritsevad inimesed on sinu jaoks paremini mõistetavad. Praegu on väga hea aeg selleks, et leida viise, kuidas suhtes luua ühiseid imelisi mälestusi, saada lähedasemaks ja kogeda uusi asju. Ühe nüansina peab aga praegu arvestama, et edasi viib eelkõige ausus. Kui oled siiras ja tõesti usud sellesse, mida teed, siis võid loota ka kõige suurepärasemate tulemuste peale. Kui sa oled midagi varjnud, kas siis iseenda või partneri eest, siis võivad need teemad praegu esile kerkida ja nõuda endale tähelepanu. Milline lahendus saabub nendele keerukamatele hetkedele, sõltub ainult sellest, kas ja kuidas oled valmis oma emotsioone süvitsi lahkama.

Tööalaselt saad nüüd tunda rõõmu kordaminekutest ja võid saada ka väga huvitavaid uusi pakkumisi. On tõenäoline, et saad ka kusagilt mõne hinnalise kingituse, ettepaneku tulutoovaks koostööpakkumiseks või võimaluse teenida lisaraha. Väga edukalt peaks sel nädalal edenema ettevõtmised just neil, kes tegelevad elu vaimse poolega, kaunite kunstide ja kõigega, mis hõlmab keha ja meele harmooniaga seotud tegevusi.

Tervise osas peaksid nüüd end energilise ja teotahtelisena tundma. Võiksid võimaluse korral tegeleda mõne aktiivsema alaga – kiirkõnd, jooksmine, ujumine jne, mis lükkaks energiad mõnusalt käima. Naudi veel mõõdukalt päikeselisi päevi ja veeda võimalikult palju aega värskes õhus.

NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.9

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunnetad, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Praegu tasub olla väga tähelepanelik, ning mitte lasta end illusioonidest pimestada. Sul on mitmeid valikuid ja võid tunda end kohati üsna otsustusvõimetuna. Ära kiirusta, vaatle elu rahulikult, sest kõik see, mis peab sinuga jääma, see jääb. Kõik, mis aga kaob, see polnud sulle mõeldud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Ilusat nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.