GALERII: Igor Mang esitles sadadele fännidele oma uut loomingulist lapsukest

Teisipäeval esitles koloriitne Igor Mang oma uut vaimset lapsukest”Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused”, mis loodud koostöös Triin Katariina Tammertiga ning kus kirjas armastatud tähetarga elu, praktiline astroloogiaõpetus ning tema metafüüsiline maailmavaade. Täna õhtul kell 20 kuuleb Igor Mangi ilmavaadet ja prognoose tulevaks aastaks pikemalt Raadio 2 saates ” Hallo, Kosmos!”.

“Astroloogia ei ole religioon, ta ei konkureeri kirikuga. See on filosoofia juurde kuuluv esoteeriline teadus. Me usume matemaatikat ja füüsikat, miks siis mitte astroloogiat? Astroloogiast on lihtsalt väga palju praktilist kasu, nagu ka matemaatikast ja füüsikast. Astroloogia tegeleb kvaliteedi ja sisemiste jõududega. Astroloogia on inimsuhete alkeemia, hermeetilise filosoofia üks osa, nagu üks puuharu. Alkeemia, müstika ja maagia on teised harud ning need kokku moodustavad hermeetilise filosoofia,” jutustab tähetark Igor Mang astroloogia olemusest ning lisab: “Selle raamatu eesmärgiks on näidata, kuidas Eesti ühiskonna tingimustes üks inimene, üks selle ühiskonna liige jõudis tähtsate avastusteni ja sai isiksuseks, kes omab selget ja hästi põhjendatud maailmavaadet ning kindlat eluväärtuste süsteemi.”

Uuri lisa Alkeemia lugemisnurk. Igor Mang: õnnelik olemiseks peab tundma iseennast, astroloogiast on siin palju abi.

Kuula Igor Mangi pikemalt jutustamas oma metafüüsilisest ilmavaatest ning prognoosimas ka seda, mida näitavad taevased mustrid Trumpile, Clintonile, Putinile, Kaljulaidile, Ratasele ja aastaks 2017 täna, neljapäeval kell 20 (ja kordusena pühapäeval kell 14) Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”.

Vaata galeriist, kes käisid vanameister Mangile ja Triin Tammertile ühise loomingulise lapse puhul õnne soovimas:

Alkeemia galeriidel aitab teostuda Fotoluks – vaata fotomaailma võimalusi www.fotoluks.ee

Seotud