5 märki, mille järgi saab aru, kas mees on või ei ole sinust päriselt huvitatud

Mehed ja naised on enamasti printsipiaalselt erinevad selles, kuidas nad käituvad, kui keegi paneb nende südame kiiremini põksuma ja tekitab romantilist või seksuaalset huvi. Meie kultuuriruumile omaselt võtab naine enamasti pigem passiivsema hoiaku, kui märkab endale huvipakkuvat meest. Ta võib küll pilguga, südamega Instagrami-pildi all või mõnel muul naiselikult õrnal moel mehele teatava signaali saata, aga põhijoontes soovib enamik naisi salamisi, et mees võtaks initsiatiivi siiski ise ja avaldaks enesekindlalt ja üsna sirgjooneliselt soovi tutvuda, kirjutab Margus Vaher oma blogis”Mis tegelikult loeb?”.

Oletame, et mees on esimese sammuga edukalt hakkama saanud ja on sind endaga kohtingule röövinud ja kõik nagu sujus – sinu huvi süvenes, esmamulje on loodud ja hea.
Mis on need märgid, mille järgi aru saada, kas mees on sinust ka pärast seda kohtingut tõeliselt huvitatud?

1. Kui mehele esimene kohting meeldis, siis ta tavaliselt seda enda teada ei jäta. Enamasti ta väljendab seda sõnades ja pole vahet, kas kohe esimese deidi lõpus või pärast seda armsa tekstisõnumiga, kus ta sind võrratu seltskonna eest tänab ja juba ka mainib ära järgmise korra, mille ta sooviks sinuga veeta. Kui ta seda ei tee, siis on see rong läinud ja sellele joostes järgi jõuda on sama tulutu, kui proovida kahvliga püreesuppi süüa.

2. Kui mehele meeldid, siis ta leiab alati sinu jaoks aega. Isegi kui ta on Elon Musk, Bill Gates ja Donald Trump ühes isikus. Inimene muutub maru osavaks ajaplaneerijaks, kui ta väga soovib enda elus aega leida kellegi või millegi jaoks, mis ta hinge, südant või lingamit inspireerib ja puudutab.

3. Tean, et olenemata sellest, et rüütellikkus on maru ilus nähtus ja võtab paljud naised jalust nõrgaks, on ta praeguses ühiskonnas hääbumas ja paraku poole jalaga hauas. Siiski, kui meest päriselt huvitad, siis võib ka maailma kõige suurem flegmaatik imeväel muutuda sinuga suhtluses säravaks sangviinikuks, kes avab sulle uksi, sätib hoolitsevalt enda jaki või pintsaku jahedal õhtul su õlgadele või ronib maailma kõige kõrgema viljapuu otsa, et tuua sulle kõige ülemiselt oksalt see ahvatlev ladvaõun. Ja olgugi et võid elada Viimsi tipus või Õismäel, ei ole tema jaoks mingi probleem sulle džentelmenina järele tulla või sind ära viia isegi juhul, kui ta ise elab linna teises ääres. Sest mehe jaoks ei ole ükski vahemaa liiga suur, et endale sümpaatsele naisele armas žest teha. Kui tüüp soovitab sul pigem takso võtta ja tema juurde Netflixi vaatama ja tšillima tulla, siis võid kolm korda arvata, kas ta on huvitatud ainult su kehast, su kehast või su kehast. Samas, kui sinu huvi on samuti ainult füüsiline, siis on see win-win olukord mõlema jaoks, sest oleks jube tüütu, kui sina tahaksid ainult ööhämaruse don Juani, aga tüüp puistab iga su sammu ette peotäie roosiõisi.

4. Kui mees sind juba enda sõpradele või perekonnale tutvustab, siis võid päris kindlad olla, et ta näeb suhtlust sinuga pikas perspektiivis ja ta ei näe põhjust, miks sinu integreerimisega enda ellu, sõprusringkonda või suguvõssa viivitada. Kui mees sinuga väljas viibides enda sõpru nähes näost kaameks läheb, nagu ta oleks kummitust näinud, siis suure tõenäosusega põhjusel, et ta on kas sulle teadmata abielus või ta lihtsalt ei viitsi sind enda sõpradele tutvustada kartuses, et mõni ta sõber ütleb sulle vale nime, kuna ta on neile rääkinud teisipäeva Tuulist, kolmapäeva Katrinist ja neljapäeva Nellist. Nüüd ta kardab, et mõni ta sõber võib tahtlikult või tahtmatult tema kohta kitse panna. Ega naistemehe elu ole lihtne.

5. Mees ilmselt pole sinust üldse huvitatud, kui tema vastused su sõnumitele võtavad aega pool päeva või kauem. Siis ta ilmselgelt soovib, et teie suhtlus leiaks pigem aeglase otsa. Usun, et peaaegu meil kõigil on võrdluseks varrukast võtta ja meenutada mõni tõeliselt äge verbaalne ping-pong, kus mõnus flirtiv sõnademäng sõnumites on sind enda embusse haaranud kogu päevaks ja kui õhtul vaatad, siis oled sunnitud endale tunnistama, et päevase suhtluse maht annaks välja väikese raamatu mõõdu.

Peatükk on pärit Margus Vaheri 22.oktoobril ilmuvast raamatust “Tee mehe südamesse”. Raamat on ettetellitav siit: https://pilgrim.ee/raamatud/ilmumas/tee-mehe-sudamesse.html


Seotud