Valgustunud meister Acharya Shree Yogeesh külastab esmakordselt Eestit

Acharya Shree Yogeesh on rahvusvaheliselt tuntud elav valgustunud meister, kirja- ja kõnemees, kes aitab tõeotsijail praktiliselt muuta oma elu, et edeneda vaimsel teel. 8.-10. augustil on võimalik temaga Tallinnas kohtuda ning tema õpetusest osa saada.

Dr. Acharya Shree Yogeesh on oma sädelevalt süütute silmade, jõulise ja karismaatilise isiksuse, erakordselt armastava ja kaastundliku hingena ehe näide elavast valgustunud meistrist. Tema enda õpetuse filosoofia kohaselt usub ta, et muutes ühte inimest, suudad sa muuta kogu maailma. Tema sõnum on, et Mahaviri, Buddha, Krishna, Rama, Jeesuse jt. meistrite tõeline tarkus peaks olema kättesaadav ja ka arusaadav kõikidele inimestele, hoolimata rahvusest, keelest, nahavärvist ja usust.

Dr. Acharya Shree Yogeesh on filosoofiateaduste doktor, kes on ka rahvusvaheliselt tuntud valgustunud joogameister, kirja- ja kõnemees. Ta on asutanud Siddhayatan Tirth-i, 60 hektari suurusel pinnal asuva vaimse koolituse keskuse ja meditasioonipargi, mis asub Dallase lähedal, Texases, Yogeesh Ashrami Los Angelese lähedal, Californias, Yogeesh Ashram Internationali Indias ja laste kooli Haryanas, Indias. Ta on pühendanud üle neljakümne aasta oma elust, et jagada vägivallatuse ja ühtsuse õpetust ning õpetanud totaalselt muutma oma elu, et edeneda vaimsel teel.

Ta inspireerib sind, tõeotsijat, muutma oma sotsiaalseid ja religioosseid uske ning näidates sulle, kuidas omada otsest kogemust tõest, oma hingest.

Dr. Acharya Shree Yogeesh näitab, kuidas praktiliselt läheneda vaimsele elule selles maailmas. Terma juhendusel praktiliselt saavutatav aitab sul kogeda vääramatut õnnetunnet, koguda tarkust ja õppida, kuidas jääda mõjutamatuks hinge tavaliste takistuste ees: nagu illusioon, sisemine vägivald, viha, ego, pettus ja ahnus. Kui su keha ja mõistus on puhastunud, saad sa teadma tõde enda ja teiste elu kohta. Su elu ei tundu enam kunagi tühi.
Tunne iseennast. Tea tõde. Tea Jumalat. Kui muudad iseennast, muutub ka maailm sinu ümber.

“Ärka!” on Dr. Acharya Shree Yogeeshi poolt kirjutatud raamat, mis käsitleb järgmisi teemasid:

Mis on hing?

Mis on meditatsioon?

Kuidas jääda mõjutamatuks hinge tavaliste takistuste ees nagu illusioon, ja sisemine vägivald, viha, ego, pettus ja ahnus?

Mis on Karma ja kas sellest on võimalik vabaneda?

Kas me valime oma vanemad ise?

Selgeltnägemine, inglid, kaitseinglid, vaimud,  eksinud hinged.

Need on ainult mõned meid kõiki huvitavataest teemadest, mis leiavad kajastamist raamatus “Ärka!”

Dr. Yogeeshi sõnul on vaimsel teel kolm tähtsaimat, lihtsat kuid üliolulist sammu: õige nägemine, õige teadmine ja õige käitumine.

Lisainfo: www.yoursoul.info

Acharya Shree Yogeesh külastab 8.-10. augustil esmakordselt Eestit ning temaga on võimalik kohtuda Tallinnas, Bliss majas toimuval seminaril.

 

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.