Vaimne ärkamine võib kaasa tuua inimestevahelisi arusaamatusi ja lahkuminekuid

Inimesed on erinevad ja mõned inimesed ei teadvusta endale, et ümbritsev maailm pole ainult see, mida nad näevad oma silmadega ning et alati saab muuta oma suhtumist asjadesse, inimestesse ja ellu. Kui me oleme alustanud oma vaimset arengut, siis me oleme läbinud etapi, kus me ei leidnud mõistmist ja tundsime ennast eksinuna oma mõtetes. Kindlasti on tekkinud ka küsimused, et miks hävivad suhted mõnede meid ümbritsevate inimestega, kirjutab Alexis Varnum. Tõde on see, et tegelikult nii pidigi minema. Miks?

Kui me läbime vaimset ärkamist, siis me alustame oma teed teadvuse kõrgemale tasemele ja paljud inimesed ei suuda mõista, mis see on. Kui sa koos endaga üritad tõsta ka oma suhteid, siis sellest ei tule midagi välja. Sest ümbritsevad inimesed ei tunne ega pole katsetanud sama, mida tunned Sina ja nad ei mõista seda, millest Sa räägid. Paljude ärganud inimeste kogemus võib olla valulik ja vaimse arengu teele tasub astuda vaid siis, kui sa oled valmis nägema oma tumedamaid pooli. Peale ärkamist on Sinu hinges olemas see, mis aitab sul läbida kõik elu pöörded ja see teeb Sind tugevamaks. See jõud võib teistel puududa.

Mõned inimesed ei suuda mõista seda, kuidas nad seda maailma tajuvad. Kuid Sina mõistad, et midagi on muutunud ja Sa ei saa elada enam nii nagu varem, asjad on muutunud, on tulnud muudatuste aeg. Muutused võivad tuua valu, kuid Sa mõistad, et pead need läbima, kui tahad vabaneda vanadest mustritest. Paljud inimesed kas teadlikult või alateadlikult peatavad ise enda sees vaimse arengu, sest arvavad, et nad pole veel selleks valmis. Raskused suhetes algavad siis, kui Sina hakkad nägema maailma teisiti, kuid Sinu partner või lähedane inimene jäävad samale tasandile ja ei mõista Sind enam.

Vaimne ärkamine on ka tervenemise protsess, mis ravib Sinu emotsioone ja ka füüsilist keha. See protsess vajab aega, mida Sa peaksid pühendama vaid endale ja kui Sa samas üritad oma tähelepanu suunata suhetele, siis see vaid tekitab probleeme juurde, sest Sina ja Sinu partner olete erinevates sagedustes. Sa ei saagi luua suhteid enne, kui ei realiseeri oma teadvuse ja vaimu potentsiaali, ei mõista täielikku vastutust enda elu eest, ei mõista, et vaid Sina oled oma elu looja, enne kui Sa ise sisemiselt täielikult ennast ei tervenda. Sa ei saa seda teha nii kaua, kui Sa oled suhtes inimesega, kes on allpool. Tema muutub Sinu valu ja ärrituse allikaks ning Sa hakkad teda süüdistama, kuid tegelikult ta pole selles üldse süüdi. Kui Sinu valgus pimestab Su partnerit, siis tuleb aktsepteerida, et Sa ei sa jääda kauem inimesega, kes ei mõista Sinu elu kogemust ja kavatsusi. Parem on mitte tekitada talle valu ja ta lahti lasta. Kui ta suudab mõista ja kogeda sama ning hakkab kasvama Sinuga koos, siis ka pole põhjust lahku minna.

Kui Sa praegu tunned, et oled sellises situatsioonis ja sa tead, et olete koos olnud palju aastaid, ära heida meelt, iga inimene teeb enda valikuid. See ei toimu selle pärast, et Sina oled halb, lihtsalt Sina tervened ja sa mõistad, et Sinu missioon on täidetud ja sa oled valmis edasi liikuma. Mitte keegi pole süüdi, lihtsalt Sina tervened ja Sinu Hing saavutab praegu uue energeetilise potentsiaali, mis rohkem ei sobi rollide mängimisega.

Armasta ja usalda ennast ning ära süüdista ennast selle eest, et oled astunud uuele tasemele ja Sinu suhe oma partnetiga ei tööta enam ega toimi. Ava ennast Universumile ja kuula ennast, siis Sul on kergem läbi elada kõik suhtega seotud raskused. Lihtsalt tee valiku ja lähtu oma sisemisest tundest, sa ei saa elada teise inimese elu, ela enda oma ja luba teistel inimestel liikuda oma teed ja elada oma elu.

Allikas: 5 igapäevast asja, mis võivad blokeerida sinu vaimsete võimete avaldumist

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Uusvaimsuse varjuküljed: ainult egost sõltuv eneseareng toob kaasa kannatusi nii teistele kui iseendale

Seotud