Vaba tahe väljendub ainult läbi armastuse

Vaba tahe tähendab õigust otsustada ja valida, olla vaba igal tasandil. Vaba tahe on midagi nii püha, et sellesse ei tohi sekkuda isegi mitte Universumi energia. Küll aga toimib vaba tahe ainult kooskõlas inimese tõelise olemusega. Kõik, mis ei ole tõeline sina, kõik, mis ei ole armastus, sel pole midagi pistmist vaba tahtega. Sa võid tahta igasuguseid asju, aga kui sinu otsus ja tahe on kuidagi teisi kahjustav ehk pole sinu Kõrgema Minaga kooskõlas, siis võidki tahtma jääda, aga midagi ei juhtu. Vaba tahe paneb energiad liikuma ja vabastab piirangutest ainult siis, kui väljendatakse oma tahet läbi armastuse, iseenda hingelise puhtuse suunal, mille sisemuses hoiab end sügav neutraalne rahu, vahendab Kõiksuse Kanaldused.

Sinu tahe peab looma rahu sinus endas, rahu teistes ning rahu kogu ümbritsevas, siis on tegemist vaba tahte rakendamisega, mis avab ukse kõikvõimalikkuse juurde.

Kui täna armutakse ühte ja homme teise ning jäetakse oma pere ja lapsed maha, pole sel mingiti pistmist vaba tahte ega hingelise vabadusega. Tegemist on vastutustundetusega, mil ollakse narkootilisest armujoovastusest purjus, ise adumata, kuidas lähedased kannatavad.

Või minu juures käis üks klient, kelle tantristist partner nõuab polügaamset suhet, sest see olevat vaba tahte õigus ja tingimusteta armastuse väljendusviis. Jah, ma olen nõus, et monogaamia on üks tugev piirang ja mulle meeldiks ka polügaamia, kuid enne tuleb selleks väga palju oma teadvusseisundeid muuta, et seda kõike tavaellu rakendada. Mitut inimest on võimalik korraga ja sügavalt armastada, tingimusteta armastada, kuid enamus meist ei suuda seal vastavas sageduses oma argielus stabiilselt püsida. Kui läheneda primitiivselt sagedusi nummerdades (numbreid pole vaimses maailmas siiski olemas…), siis peaksime kõik elama teadvustasandilt nn. viiendal sagedusel – elurõõmu sagedusel, muretuse sageduse, mängulisuse, lustlikkuse ja kerguse sagedusel, kus puudub omanditunne ja saamahimu.

Näiteks delfiinide teadvus eksisteerib just seal ja nemad tõepoolest omavad polügaamseid suhteid ja naudivad omandita elu. Süda piirideta avatud. Aga meie inimesed? Võime ju unistada, et oi ma olen nii kõrges sageduses (laias teadvusseisundis), aga ise samal ajal püüdes kõiki ja kõike kontrollida, juhtida, omada. Seni, kuni inimene teeb teistele oma vabaduse iha ja vaba hinge lindpriiusega haiget, ei ole sel mingit pistmist tingimusteta armastusega, veel vähem vaba tahtega, pigem siiski egotasandi ihaga.

Inimene, kes tõepoolest viiendas sageduses pidevalt viibib, peaks valdama telepaatiat ehk tajuma õhust (energiast) ära, mida ja kuidas teised ennast tunnevad, millised energeetilised pinged on partneril, lastel, perel. Oma tegude ja tagajärgede vahel tuleb osata luua seoseid ja tervendavaid lahendusi. Tänapäeval on saanud lausa trendiks, et liiderdamisega poetakse kõrge vaimsuse taha ja esitletakse seda kui vaba tahet ja tingimusteta armastust, kuid seni, kuni pole sügavat rahu sinu ümber ja sinu sees on tegemist pesuehtsa isekusega.

Tuletagem meelde vana tõde. Kui suurenevad võimed, suureneb vastutus! Kes ei suuda vastutust võtta, sellel tuleks oma võimed kriitilise pilguga üle vaadata.

Vaata enda sisse, otsi üles oma tõelisus, et sinu keha siin teiste kehade keskel saaks väljendada ennast ainult läbi armastuse. Kui sinu ümber teistes inimestes ei ole hingerahu, siis ei ole ka sinu enda sees seda nn. kõrget vaimsust ehk rahu, sest duaalses maailmas on kogu välisus meie sisemuse peegeldus. Jah, armastus on limiteerimata, aga armastamise võime sõltub sinu enda limiidist ja vaba tahe on selle liikuma panevaks jõuks. Esita endale küsimus, kas ma olen limiiditu absoluutselt kõiges? Siis saad teada oma sisemise vabaduse tõelise staadiumi…

Allikas: Kõiksuse Kanaldused Facebooki leht

Seotud