Tule tagasi südamesse, sest sa lood mõtetega oma maailma

Viirus ja sellega kaasnev eriolukord on loonud meile suurepärased võimalused sooritada suuremat sorti energeetiline hüpe. Muutus on ülemaailmne, aga eelkõige ja enim puudutab see nn “lääne maailma”, kapitalistlike ja majandusedule orienteeritud ühiskondade liikmeid. Nüüd, kus mitte kellelgi ei ole enam võimalik toimuvast mööda vaadata, oleme seatud iseenestega silmitsi. Tähtsam kui miski muu on nüüd säilitada rõõmus ja kerge meel, mängulisus, tänutunne ja elurõõm, hoida oma sagedus kõrgel ja mitte kaasa minna hirmude ja paanikaga. Me teeme tänu viirusele kiirkorras, tõhusalt ja otsustavalt läbi tähtsa ja vajaliku puhastusprotsessi ja energeetilise muutuse, vahendab Kristallikoda.ee.

Rõõmsa ja tänuliku inimese immuunsüsteem on palju tugevam ja tervem. Nüüd on tähtis olla ise otsustaja endas toimuva üle, jälgida ja valida teadlikult oma mõtteid ja tundeid. Ükski hirm ega paanika ei saa sind vägisi kaasa kiskuda ega su sagedust alla tõmmata, kui sa sellega kaasa ei lähe. Sinu mõtted ja tunded on su enda valida. Kui ilmnevadki hirmud, siis teadvusta need ja lase neil minna. Hirm on illusioon. Kui sa ei karda, pole hirmul mingit võimalust sinu mõtete ega tunnete üle valitseda, su valikuid ega su elu mõjutada. Võta oma elu juhtimine enda kätte tagasi. Tule oma südamesse, oma keskme rahusse, oma algolemusse tagasi.

Me loome maailma ja oma elu oma mõtetega, millest tulenevad meie tunded. Nüüd on aeg luua rõõmu, harmooniat, rahu ja tervist. Üks tõhusamaid vahendeid rõõmsa, kerge ja kõrge sageduse hoidmiseks on muusika – kuula muusikat ja musitseeri ise, ümise, laula, tantsi, naudi elu oma lemmikmeloodiate ja rütmide taktis, seda saad sa väga vabalt teha oma kodus, olgu siis omaette või koos perega. Muusika, huumor ja loodus on nüüd su parimateks abilisteks, mis on kättesaadavad meile kõigile, lülitu nende sagedustele. Mida rohkem suudad end hoida heas tundes, südameenergias, õnne ja rahulolu tundes, seda parem on see su tervisele. Eheda, südamest tuleva rõõmu võngetes ja sagedustes on palju raskem ellu jääda igal parasiidil, haigusel ja viirusel.

Mine õue, hinga oma kopsud täis värsket kevadõhku ja lase õhk jälle pahinal ja sügava ohke saatel kopsudest välja. Nii muutvad su meeled ja kogu organism erksamaks. Mine nuusuta, kuidas maa lõhnab, kui värske on tuul, kuula, linnud laulavad, puud kohisevad, päike paitab nii soojalt, vihmasabinad puhastavad ja toidavad maad, kogu loodus on kevade rõõmsat energiat tulvil täis, ainult mine ja saa sellest osa!

Praegu on vaja hoida end õiges tundes, tunne on hetkel tähtsam, mõtlemine on teisejärguline. Kõik läheb hästi, kui me ise endale piiranguid ja takistusi ei loo, oleme valmis loobuma vanadest mustritest ja looma uusi. Me ei naase enam kunagi samadesse mustritesse, millest viirus meid lahti raputab, seepärast pole mõtet ka kahetsusel, protestil, võitlusel, süütundel ega süüdistamisel. Endine ei kordu enam ja sul pole vaja muretseda ega teada vastuseid. Tulevik on meie endi teha kui me nii otsustame.

Tähtis on mõelda ja tunnetada, milliseid muutusi oma ellu soovime ja hakata neid teadlikult eneses looma ja valima. Energia järgneb rõõmule, hoia rõõm oma südames. Naudi käesolevat hetke, ole kohal, siin ja praegu, nüüd, oma südames, oma kehas, oma keskmes. Nüüd on suurepärane aeg manifesteerida oma soove ja unistusi, mida sa tegelikult päriselt oma ellu soovid ja kuidas sa päriselt-päriselt tahaksid elada. Pole tähtis, et sa hetkel ei tea, kuidas sinna jõuda, tähtis on panna sihid ja eesmärgid paika. Mida sa toidad, see kasvab, toitkem ja loogem siis rõõmu, naudingut ja harmooniat, sellest võidad sina ise ja võidavad ka kõik teised! Me oleme palju tugevamad ja võimsamad kui oleme arvanud. Me saame, suudame ja oskame! Rõõm ja armastus elu vastu teevad meid võitmatuks.

Rõõmsat meelt ja jäägem terveks!

Allikas: Igapäevane hingamine: tehnikad, mis toovad su ellu rõõmu, tasakaalu ja armastust

Kuidas saada õnnelikuks? Kas õnn kaasneb õige eluga?

10 tarkusetera Buddhalt õnnelikuks eluks

Seotud