Tervendavad suhted valmistavad sind ette kohtumiseks hingesugulasega

Iga inimene asub oma erineval arengu tasandil ja võib olla praegu Sinu elus puudub õnnelik partnerlus mehega. Võib olla varem oled olnud ebameeldivas suhtes, mis Sinu arvates inetult lõppes ning sa ei taha taas kord tunda valu ja järjekordset pettumust. Võib olla Sa ei usalda mehi enam, ei usalda ennast ja jäid justkui midagi ootama ning kardad teha järgmisi samme ja uuesti üritada. Nii lendavad aastad mööda ja keegi Sinu ellu ei tulegi. Võib olla just praegu sa oled etapis kui Sa muutud, kuid Sa pole veel jõudnud mõtteni, et oled võimas valguse olend, kes saab pidevalt kiigata armastust ja valgust. Oleks tore kui Sa mõistaksid, et selleks et luua head ja õnneliku püsivat suhet, mille aluseks on Hingeline lähedus, siis selleks võib Sinu teel olla etapp, milles võivad olla tervendavad suhted, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Täna kirjutan naistele, kes soovivad luua suhet või kellel on just alanud värske suhe ja nad ei tea veel, kas on see püsisuhe või mitte.

Kui sa tunned üksindust, kui Sa ei saa ennast suhte loomises realiseerida, siis on ka raske ette kujutada, millist õnne Sa endale soovid. Kergem on endale ettekujutada, mida Sa endale ei soovi. Kuid sageli Sa ei suuda detailselt ette kujutada seda Hingelist seisundit, milles Sa tahaksid viibida.

Peale suhete lõpetamist Sa läbid puhastuse etappi, milles üritad mõista ennast, mõista põhjuseid, pead endas dialooge, koristad takistusi, eemaldad kivid enda südamest ja kindlasti varem või hiljem jõuad seisundisse, kus saad minna edasi järgmisele tasandile. Kuid probleem on selles, et sa ei saa endas tunnetada seda õnne, mida Sa vajad. Enda reaalsust me loome lähtudes sisemisest tundest, sellest kuidas me antud hetkel elu tajume. Selleks, et luua taas uut püsivat ja õnneliku suhet, esialgu me peame endale selgeks tegema, et milline on üldse just MINU ÕNN.

Selleks sa loodki oma elus situatsiooni, mis näitab sulle, et sa oled ilus, et Hingeline lähedus, hellus, soojus, mõistmine on olemas. Selleks tulevad ellu nö tervendavad suhted. See uus tunne võib tekkida siis kui Sa tutvud mehega, kuid selline kohtumine ei kesta lõputult, nii kuidas meie endale ette kujutame ja ootame. Selline suhe annab tunde, et sa oled olemas, et elu liigub edasi, et sa oled naine. Tavaliselt sellised suhted ei kesta kaua, vaid mõned kuud. Kuid need õnnelikud hetked, mida oled üle elanud on puhtad ning on täis hellust ja soojust. Tervendav suhe ei too ainult õnnetunnet, kuid samas Sul on võimalik näha, milliseid omadusi Sa peaksid endas arendama, et osata olla kellegi kõrval ja luua püsivat suhet. Mitte lihtsalt suhelda romantiliselt, vaid elada koos ja jagada kohustusi, millega tahaksite tegeleda ning kuidas koos areneda ja edasi minna.

Kui sa ravid endas oma sisemised haavad ja hakkad uskuma endasse ja ka seda, et sa väärid head, paremat, enamat ja ilusat, siis Sa ka märkad asju, mis aitavad Sulle luua tulevikus püsivat suhet selle inimesega, kes on vastavuses Sinu vibratsioonidega.

Kui sa oskad olla vaimustunud iseendast ja armastada ennast, siis miks Sa arvad, et mehi ei saa usaldada, et nad teevad ainult haiget. Ole ise korras ja Sinu kõrval varsti on see inimene, kes teab mis on heaolu ja armastus. Oskus olla vaimustusest enda mehest, mitte nõuda ega oodata, et ta lahendab kõik Sinu probleemid ja nagu prints viib sind oma lossi. Samas see ei tähenda, et Sa peaksid kohe hakkama kõikidega tutvuma ja hüppama ühest voodist teise selleks, et ennast ravida. Nii see ei tööta. Sellise käitumisega Sa üritad täita enda sisemist tühjust ja midagi endale kompenseerida. Samas puudub vastutus enda elu eest. Ma ei kirjuta sellest. Esialgu õpi oma muresid ise lahendama, oska ennast mõista, austa ennast, armasta, väärtusta, et tunneksid sisemist heaolu. Mitte, et Sa ootad päästjat, kes teeks seda kõike Sinu eest ja kannaks Sind kätel.

Me ei saa oma partneris näha päästerõngast ega karku. Me kohtume inimestega, sest tekib Hingeline sobivus. Nii kaua kui meis elab teise ekspluateerimise programm, ootused, nõudmised ja ohvriseisund, me ei saa enda ellu luua inimest, kellega saaksime olla õnnelikud. Õnnelik vaba inimene ei saa sellisel juhul püsida meie elus aga hõivatud mees loob veel suuremad piirangud. Tähtis on olla teineteisel olemas rõõmuga, mitte mängida rolle, ehk Sina pead seda ja mina seda. See on tehing, mitte armastus.

Kui Sa oled veel kaugel harmoonilisest partnerlusest, luba endale lihtne partnerlus, meeldiv olemine koos mehega, mõnus suhtlemine, oska kinkida teisele seda, mida saad ja oskad ning ka mees kingib sulle seda, mida saab ja milleks on valmis. Näiteks meeldivat õhtusööki või teatris käimist. Me tihti rikume oma elu enda ootustega, sest kohe ootame püsisuhet.

Tuleb mõista, et tervendavad suhted ei muuda Sinu saatust. Pole vaja kiinduda, luua endale suuri ootuseid. Ürita mõista, et see suhe on Sinu Hinge kingitus selleks, et Sa saaksid ennast paremini tundma ja mõistaksid, milleks oled valmis. Peamine on mitte karta lühiajalisi suhteid. Luba endale elada ja elu nautida, mida Sa istud oma mineviku kogemuste vanglas, sest elu oli raske. Minevik on juba olnud! Miks Sa arvad, et see võib korduda, kust Sa selle võtad? See on vaid Sinu mõistuse kontseptsioonid. Ootused on kui lämmatav nöör ümber Sinu kaela. Suhe on antud Sulle õppimiseks, kuidas väljendada soojust ja kokku leppida selles, mis on huvitav, kuidas tunnetada, tunda ja armastada. Sa pead omandama kogemusi, kuidas aktsepteerida teist inimest, kuidas andestada ja samas olla see, kes Sa tegelikult oled.

Kui Sa läbi mehe ei ürita kompenseerida armastust enda suhtes ja sul on tõesti huvitav koos areneda, avastada elu, olla koos nii kaua kui soovite, siis läbi selle Sa saad kogemuse aktsepteerida, usaldada, andestada ja armastada. Tervendav suhe on kui koobas, mis varjab Sind vihma eest, kui Sa liigud mööda enda teed. Koopa sees on soe, mugav ning keegi embab ja kallistab Sind. Kuid Sa ei saa pideval elada embustes, sest siis Sa ei saa luua midagi uut. Loomine toimub siis, kui olles kellegi kõrval ja hoides seda inimest käest kinni, Sa püsid oma jõus ja ressursis. Tõelised suhted vajavad Sinult initsiatiivi. Olles tervendavas suhtes, Sina arened ja kasvad kui Looja. Sellised tervendavad suhted võivad korduda. Lihtsalt mõista ja tunneta, et selle mehega Sa õpid olema naiselik aga teisega õpid mitte kaotama ennast, kolmandaga Sa arened vaimselt, ehk Sa koged.

Peamine – ole absoluutselt kindel, et Sa ühel päeval saad kokku oma Hingesugulasega, see on vältimatu. Mitte sellepärast, et Sulle ei jätku armastust aga sellepärast, et Sinus on nii palju armastust, et see voolab üle ääre ja see kindlasti peegeldub teises inimeses. Sa kindlasti leiad oma ilu peegelduse ja tema leiab enda ilu peegelduse Sinus. Kui Sa täpselt tead, mida Sa oma elus tahad, mida oled valmis jagama ja kinkima, siis sellega Sa lood endale vajalikud suhted.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Kuidas ära tunda, kas sinu armsam on su hingesugulane või hoopis kaksikleek?

SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!

Nende 4 sodiaagimärgi esindajad on parimad pikaks ja õnnelikuks suhteks

Seotud