Teaduslikult tõestatud! Emotsioonidel on võime mõjutada otseselt füüsilist reaalsust

Kolm erinevat uuringut, mis viidi läbi erinevate teadlaste poolt, on tõestanud kõik midagi enneolematut ja seda inimese emotsioonide kohta. Kuid üks järgnevatest uuringutest suutis ühendada kõik eelnevad ning ilmnenud tulemustest selgus miski, mis on alati olnud meie nina ees, kuid jäänud tähelepanuta – et inimese emotsioonid suudavad tõeliselt mõjutada maailma meie ümber. Ja mitte ainult mõjutada meie arusaama maailmast, vaid ka reaalsust ennast.

Esimeses uuringus asetati suletud anumasse pandud inimese DNA testobjekti lähedale. Teadlased andsid DNA doonorile emotsionaalse stiimuli ja põneval kombel mõjutasid tekkinud emotsioonid doonori DNA-d, mis asus teises ruumis. Negatiivsete emotsioonide läheduses tõmbus DNA struktuur pingule, kuid positiivsete emotsioonide läheduses DNA lõdvenes. Sellest järeldasid teadlased järgnevat: inimemotsioon tekitab efekte, mis eitavad traditsioonilisi füüsikaseadusi.
Järgmises uuringus võttis teine grupp teadlasi doonorilt valgeid vereliblesid, mis paigutati kambritesse, kus oleks võimalik mõõta nende muutusi elektritasandil. Doonor paigutati ruumi, kus talle esitati erinevaid videoklippe, mis tooksid temas esile erinevaid emotsioone. DNA paigutati samas hoones teise ruumi. Jälgiti nii doonorit kui tema DNA-d ja kui doonoril esines emotsioonides tõuse või languseid, esinesid need reaktsioonid identselt ja samaaegselt ka DNA-s ilma igasuguse ajalise nihketa! Teadlased soovisid näha, kui kaugele saaksid nad doonori ja DNA üksteisest eraldada, et näha samu tulemusi. Ka 50 kilomeetri pealt olid vasted täpselt samad- identne, ajalise nihketa! Doonoril ja DNA-l olid täpselt samad ajalised reageeringud, millest võis järeldada, et doonor ja DNA saavad suhelda olenemata ajast või vahemaast.
Kolmas eksperiment tõestas midagi šokeerivat. Uuriti DNA efekti meie füüsilisele maailmale. Uurimise all vaakumitingimustes olid valguse footonid, mis moodustavad suure osa maailmast meie ümber, nagu me seda näeme. Nende asukohad olid igati suvalised. Vaakumi sisse asetati inimese DNA. Üllatavalt ei asetsenud valgusfootonid enam vaakumis suvaliselt, vaid asusid kopeerima täpselt DNA geomeetrilist ehitust. Antud eksperimenti korraldanud teadlased kirjeldasid footonite käitumist kui “üllatavat ja vastastikmõjulist” ja nad jõudsid tõdemusele, et on sunnitud aktsepteerima uue energiavälja olemasolu võimalikkust!
Kokkuvõttes selgus, et inimese DNA suudab sõna otseses mõttes muuta valgusfootonite käitumist, mis moodustavad maailma meie ümber!
Uue uuringu valmimisel, ühendades endaga eelnenud teadustööd, oli ilmne tõsiasi: kui meie emotsioonid mõjutavad meie DNA-d ja kui meie DNA mõjutab maailma meie ümber, siis suudavad meie emotsioonid füüsiliselt reaalsust muuta. Lisaks sellele oleme ühendatud oma DNA-ga läbi aja ja ruumi. Me loome oma reaalsuse läbi oma emotsioonide. Teadus on juba tõestanud üsna jahmatavaid fakte universumist, kus me elame. Meie ülesanne on ainult punktid ühendada, et mõista tervikpilti.
Tõlkis: Triin Katriin

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.