Teadjanaine Alexis Varnum: oleme jõudnud ajastusse, kus kõik pidevalt liigub ja muutub

Lähitulevikust. Kõik, mis on olnud varem varjus ja mitte kuidagi pole ennast ilmutanud, ilmub valgusele. Kõik, mis on küps, tuleb välja. Me oleme juba praegu uues ruumis, kuid see uus maailm on meile teadmatu. Me astume uue reaalsusesse ja uutesse vibratsioonidesse, kirjutab Alexis Varnum.

Mitte kõik ei tunne ennast nendes uutes oludes mugavalt. Kes pole võimeline muutuma ja tahab jääda vanasse stabiilsusesse, sellel võib olla raske. Me kohaneme jätkuvalt sellega, mis toimub meid ümbritsevas ruumis. Uued muudatused alles ilmuvad, ehk muutuvad reaalseks ja see kestab kuni augustikuuni. Suvel me oleme lausa teadmatuse udus, kuid see on aeg, kus tekib võimalus häälestada ennast muudatustele. Eriti tähtis on see inimestele, kes veel pidurdavad ja hoiavad vanast kinni, kes ootavad, et kõik saab veel justkui korda ja on nagu oli varem. See, mis on olnud varem, see rohkem ei kordu.

Suvekuudel me väljume kõigest, mis on olnud harjumuslik. Lagunevad vanad reeglid ja takistused, mis segavad ja ei lase uuel tulla. Võib olla, et kõik juhtub nii kiirelt, et me ei suuda seda mõista ja tegelikult alles augustis hakkame reaalselt aduma, et minevikku enam pole – see on lahustunud teadmatuse udus ja tuleb uue maailma teadvustamine.

Võib tekkida tunne, et maailmas polegi midagi stabiilset, määratut, staatilist. Edaspidi toimub uue reaalsuse täielik adopteerimine ja meie elud kohanevad toimunud muudatustega. Samas, juba praegu me võime endas tunda täitsa uusi tundeid, mida ei saagi kirjeldada ega mõista. On see intuitsioon või sisemine seisund või mis? Meid ootab ees veel fantastiline periood, kus me hakkame nägema sündmuste tulemusei, mis on toimunud suvel. On väga oluline, et meie teadvus oleks orienteeritud aktsepteerimisele ja positiivsusele, siis on kergem kohaneda.

Praegu me alles formeerime enda tulevikku sisemiselt. Kes ei oska endale aega leida, mõelda oma tulevikust, mõista, kuhu pürgida ja milline on suund, sellel tuleb kiirelt reageerida ja kiirelt ennast sobitada muutuvate tingimustega. See, kes on endale selgeks teinud, milliseid kogemusi ta tahab saada, see näeb, kuidas sündmused hakkavad arenema ja ka seda, mis praegu võib tunduda ulmelisena.

Kes on suunatud negatiivile, see seda ka saab…Tuleb jälgida, millele on keskendunud tähelepanu ja valida endale parem. Muidugi, kõik ei toimu kiirelt, kuid meid ootab ees huvitav tee, mis on täis ootamatuid üllatusi. Me peame harjuma sellega ja ka aktsepteerima, et nüüd me elame mitte stabiilses maailmas, vaid sellises, kus kõik pidevalt liigub ja muutub.

Lähitulevikus me võime kokku puutuda keeruliste situatsioonidega, tuleb ennast kiirelt ümber lülitada, perspektiivid võivad olla udused ja puuduvad õiged otsused, kõike tuleb katsetada ja proovida. Lagunevad meie ettekujutused sellest, et midagi võib veel meile garanteerida stabiilsuse. Toimub hävimine, lammutamine ja Sa võid mitu korda tunda, et maa kaob jalgade alt. Inimesed hakkavad otsima midagi sellist, mis võib toetada ja anda stabiilsuse tunnet. Kuid see ei sõltu enam välisfaktoritest. Paljud meist ei mõista, mis toimub, sest kõik võib kiirelt muutuda: tingimused ja sündmused. Paljud jäävad hämmingus midagi ootama, tahavad säilitada seda, mis on olnud muutumatu ja elavad üle raskeid sisemisi seisundeid. Paljud võivad olla pinges ja hakkavad liiga palju üle mõtlema ja kulutavad selleks enda energiat ja potentsiaali. Vana maailm lõpetab lihtsalt eksisteerimise.

On aeg, et muuta meie elusihte, ülesandeid, prioriteete ja ka asjade otstarbekust. Tuleb üle vaadata oma asjad, lõpetada askeldamine ja muretsemine. See on tühi aja ja energia raiskamine. Otsi endale uued võimalused ja perspektiivid. Transformatsiooni protsessid veel kestavad kuni aasta lõpuni, kuid mis sealt edasi saab, see sõltub meie arengu kiirusest.

Millele Sa suvel keskendud, need valdkonnad arenevad. Kuid praegu on väga tähtis jälgida, millist energiat Sa endas genereerid ja kiirgad välismaailma. Tee endale selgeks, millist elu kogemust Sa tahaksid saada, mis on Sulle huvitav. Kui Sa endale teadvustad, mida Sa soovid ja kuhu pürgid, siis läbi oma tegevuse ka saad selle. Iga päev pühenda aega oma kavatsustele. Ära jää ootama, millal tuleb soodne hetk, loo see ise endale. Usu seda, et sina oled areng ja edu. Pole vaja pingutada, see ei anna tulemusi ja blokeerib energiat. Peamine – tea kuhu sa liigud ja tee esimesed sammud selles suunas. Lihtsalt oma kavatsust liikuda edasi ja alusta kohe praegu. Tähtis on antud hetk, sest see loob Sinu homset päeva.

Allikas: Kuidas võtta oma elus muutusi vastu?

7 nõuannet, mis aitavad sul elu lihtsamalt elada

Alexis Varnum: maailm ei lõpe, toimuvad muutused, mis viivad meid uuele tasandile

Seotud