Tasub olla ettevaatlik! Sel nädalavahetusel on kuus planeeti retrograadses liikumises

10.- 13. septembril liiguvad Marss, Jupiter, Saturn, Uraan, Neptuun ja Pluuto meie suhtes retrograadselt. Loe, mida see kaasa toob ja milleks peaksid valmis olema.

Eelkõige tuleks tähelepanu pöörata Marsi liikumisele, kuna selle planeedi retrograadset käiku tuleb ette vaid kord umbes iga kahe aasta järel. Marss on kannab endas impulsiivset, eneregilist, jõulist ja riskialdist energiat. Ta esindab uusi algusi, tahtejõudu ja konkurentsi. Kuna hetkel on tema liikumine tagurpidine, siis kõik need teemad on hetkel raskendatud. Kõik plaanid, mis on tehtud, võivad viibida, edasi lükkuda või ära jääda. Uute asjade alustamist ei tasuks samuti praegusele perioodile sättida, pigem oodata ära uue nädala algus.

Kuna ka Jupiter, Saturn, Uraan, Neptuun ja Pluuto on tagurpidises liikumises, siis tasub teada, mida need planeedid esindavad.

Eluvaldkonnad, mida planeedid juhivad:

Marss – meheliku energia ja aktiivsuse planeet

Jupiter – optimismi, laienemise ja õnne planeet

Saturn – vastutuse, kannatlikkuse ja distsipliini planeet

Neptuun – inspiratsiooni, loovuse ja kaastunde planeet

Pluuto – seksuaalsete instinktide ja muundumise planeet

Kuna nii mitmed planeedid on hetkel tagurpidises liikumises, siis on tulemas ühelt poolt ootamatu, teiselt poolt aga põnev nädalavahetus. Plaanide tegemisel ole paindlik ja ära imesta, kui asjad ei lähe nii nagu lootsid.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

22 viisi, kuidas tõsta oma teadvus kõrgemale tasemele

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.