Tänane noore Kuu loomine Neitsi märgis toob kaasa uue hingamise ja värsked ideed

Seekord loob noorkuu end Neitsi märgis, mis pakub võimalust muutusteks, arenguteks ja uuteks algusteks. Eriliselt tõusevad esiplaanile enda, oma suhete ja emotsioonide tervendamine.

Neitsi mõju on alati seotud süsteemiga, täpsusega, konkreetsusega ja tervislike eluviisidega. Praegune aeg muudab inimesed eriti tundlikuks oma tervist ja heaolu puudutavate küsimuste osas. Kõik, mis tekitab ebamugavust, ebakindlust või negatiivseid emotsioone, nõuab tähelepanu. See on suurepärane aeg, et tegeleda tervendamisega, seda nii kitsamas kui laiemas mõistes. Usalda oma sisetunnet ja intuitsiooni, sest see juhatab sind kõige õigemate tegutsemisviiside ja lahenduste juurde.

Kui soovid tegeleda iseenda paremasse vormi ja harmooniasse viimisega, siis ära unusta, et meie keha ja meel on üksteisega väga tugevalt seotud. Kui soovid, et sinu keha oleks terve, tugev ja funktsioneeriks laitmatult, siis alusta oma meele harmooniasse viimisest. Meie mõtted ja tunded on tihtipeale just need, mis põhjustavad kehalisi ebakõlasid ning ka vastupidi – toetavad tervenemisprotsessi. Neitsi märk aitab meile meenutada, et me ei otsiks väljastpoolt kedagi või midagi, mis meid õnnelikuks või terveks teeks, vaid leiaksime iseendas selle, mis toob tasakaalu ja harmoonia. Väldi ka liigset kriitikat või pedantsust…luba endal olla see, kes oled.

Lisaks enda tervenemisprotsesside alustamisele sobib noorkuu periood ka kõige muu sinu jaoks olulise kordaseadmiseks – võid võtta ette muutusi oma töö osas, võid siluda suhteid oma lähedastega, võid asuda remontima oma kodu.

Neitsi Kuu soosib puhtust, seda nii füüsilises kui ka vaimses mõttes ja seepärast oleks sobilik teha puhastusrituaali kodule, mis aitab tõrjuda negatiivseid ja seisma jäänud energiaid. Vaata, kuidas oma kodu ja ümbrust tõhusalt puhastada SIIT. Meele puhastamiseks ja vana minnalaskmiseks võiksid teha andestamise meditatsiooni, mille leiad SIIT.

Kui soovid oma meelt rahustada ja tasakaalustada, siis poolvääriskividest võiksid praegu kaaslaseks valida rahustava sodaliidi, mis aitab vabastada vanadest mõttemustritest, kergendab enesega leppimist ja vabastab hirmudest. Hea on kasutada ka kõrge vaimse vibratsiooniga kuukivi, mis aktiviseerib intuitsiooni ning aitab tuua lootust ja tarkust. Võid kanda nii nende kividega ehteid, hoida kivi enda lähedal või ka mediteerida nende kristallidega.

Head Kuu loomist!

Loe lisaks: TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Seotud