Tänane kuuloomine Skorpioni märgis toob kaasa transformatsiooni ja pöördelisi sündmusi

Kuuloomine toimub 15. novembril kell 7:07, mil nii Päike kui ka Kuu on Skorpioni märgis. Selle kuuloomise energia on sügavalt emotsionaalne, aga ka sügavalt tervendav. See kiirendab vanade mustrite lõppemist ja külvab uue alguse seemneid luues selgust, puhastades teed ja valmistades meid ette detsembris avaneva kõrgsagedusliku portaali energiateks, vahendab Kristallikoda.ee.

Skorpionil on võime mineviku taagast täielikult vabaneda ja fööniksina uuesti sündida. Kuuloomise energiates leiamegi end juba lõppenu ja veel mitte saabunu vahelises tohutu potentsiaaliga ruumis. Hakkame mõistma, mida on vaja teha selleks, et elus edasi liikuda uuel viisil, loobudes oma elus lõpule jõudnust, luues asemele uut ja seninägematut.

Kuuloomine toob nähtavale tõe selle kohta, mida oleme õppinud või õppimata jätnud. Mis iganes peab pinnale tulema, eriti emotsionaalsel tasandil, ilmutab end nüüd. Vinduma jäänud suhted võivad nüüd leida lõpuks lahenduse.

Kui siseneme Skorpioni häguste vete tumedamatesse sügavustesse, ei pruugi me end kuigi mugavalt tunda, kuid toimuvad protsessid on sellegipoolest ülimalt vajalikud. Mõnikord peame tegema ka seda, mis on ebamugav, sest võita on sellest nii palju.

Me kõik seisame praegu silmitsi omaenda võitluste, hirmu, ebakindluse ja ebastabiilsusega. 2020 on juba toonud nii palju muutusi, kuid see on alles muutumise algus. See kuuloomine tuletab meile meelde, et alati on meil vägi ja võimalus uuesti üles tõusta ja luua end taas. Skorpioni kuuloomise pimeduses õpime teadvustama ja aktsepteerima iseend koos kõigi oma emotsioonidega. Lase kõige sügavamatel hirmudel, armastustel, lootustel ja unistustel nüüd oma sisemusest esile tõusta uude teadlikkuse ruumi. Vaatle oma emotsioone hinnanguid andmata ja reageerimata. Teadvusta, et sa pole sinu tunded ega mõtted, vaid see, kes neid kogeb. Selle asemel, et reageerida alateadlikult hirmupõhise võitluse või põgenemisega, on aeg teha otsus muutuda julgeks, vapraks, instinktiivseks, kirglikuks ja keskendunuks. Leia oma sügavam individuaalne mina, puhas algne olemus ja väe kese ning hakka elama sealt lähtuvalt. Reaalsusega silmitsi seismine loob võimaluse teha püsivaid ümberkujundusi.

Selle kuuloomise energia tuletab meile meelde, et isegi kui miski põleb tuhaks ja laguneb meie ümber ja meie elus, kui me ei suuda ehk iseendki enam peeglist ära tunda, on see kõik vaid osa suurtest surma ja taassünni tsüklitest. Kui tõusta kotkana kõrgemale ja vaadat suuremat plaani, siis näeme toimuvate protsesside korrapära ja seaduspärasust. Suurema pildi nägemine võimaldab vabaneda isiklikest piirangutest ja fikseeritud mõtteviisist ning mõista, et iga tegu ja sündmus viib sind alati just sinna, kuhu peadgi jõudma. Isegi kui me ei näe korraga kogu teekonda ega saa enda ümber toimuvast täiel määral aru, aitab selle kuuloomise energia teadvustada, et asjad muutuvad kogu aeg ja alati ning kuigi me ei pruugi omada kontrolli selle kõige üle, on meil alati vabadus valida mida mõelda ja tunda ning kuidas reageerida. Püüa keskenduda sellele, mida saad kontrollida ja hoia oma nägemine linnulennu perspektiivis. Proovi näha kaugemale praegustest fikseeritud piirangutest ja ette kujutada, kuhu see võib viia homme ja tulevikus ning tee oma otsused ja valikud sellest ja oma sisetundest lähtuvalt.

Sa tuled hästi toime kui hoiad oma tähelepanu käesolevas hetkes, olevikus, siin ja praegu. Praegu on nii nagu on ja just nüüd on sul võimalik teha otsuseid ning valikuid. Just praegu on aeg saada iseenda ja oma elu ümber korraldajaks ja uueks loojaks.

Allikas: Teadjanaine Alexis Varnum: me liigume energeetilise tormi keskele, mis algab aasta lõpus

ALKEEMIA TAROSKOOP NOVEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Kuidas püsida kõrgemas sageduses?

Seotud