Tänane kuuloomine Jäära sodiaagimärgis toob kaasa värske energia ja motivatsioonipuhagu

Täna, 24. märtsil kell 11:28 toimub kuuloomine ja sel ajal on nii Päike kui ka Kuu Jäära märgis. See on suurepärane aeg millegi loomiseks ja alustamiseks ning seda igal tasandil. Meid ootavad ees üsna märkimisväärsed muutused, mis toovad igaühe jaoks kaasa uue reaalsuse. Loe lisaks, mida tänase kuuloomise ajal teha ja tähele panna.

Kuuloomine mõjutab meid üsna tugevalt ning eelkõige aitab see tuua pinnale meie sisemised jõuvarud, mida kasutades saame aimu oma tõelisest eesmärgist siin maailmas. Praegune periood pakub eelkõige uut ja värsket tunnetust. Nüüd saavad paljud teemad lõpuks selgemaks, segadused hakkavad tasapisi lahenema ning inimesed tunnevad, et justkui mingi vabastav energia oleks õhus, mis laseb kergemalt hingata. Mõtted ja teod on nüüd konkreetsemad ja kantud kindlast eesmärgist.

Kõik see, mis häirib, tekitab muremõtteid ja stressi, kerkib üles ning seda ei saa enam lihtsalt kõrvale lükata, vaid sellega lausa peab tegelema. Meie tunded ja mõtted juhivad meid. Neid märke tuleb tähele panna, sest vaid nii saab oma hinge tõelisel rajal käia.

Jäära sodiaagimärki loetakse kogu sodiaagiringi esimeseks märgiks ning kuna kuuloomine toimub just selles märgis, siis tähistab see uue suure tsükli algust. Käesolev Kuu faas on suurepärane selleks, et asuda reaalselt tegutsema. Universum annab lisaks omapoolse jõu, mis laseb sul tunda end enesekindla ja motiveerituna. Asu tegutsema ja võta vastutus oma elu ja enesetunde eest oma kätesse.

Selleks, et muutusi ellu viia, pead sa esmalt olema nõus seisma silmitsi vanade teemade lõpetamisega. See ei pruugi olla kerge, sest nõuab palju enesekindlust ja elu usaldamist. Kuid kui oled selleks valmis, siis pole paremat aega alustamiseks kui just täna!

Täna sobivad suurepäraselt järgmised tegevused: asjade alustamine ja käimalükkamine, füüsiline töö, surnud punktist väljamurdmine, aktiivne tegutsemine, julguse väljanäitamine, oma keha ja jõu nautimine, avastusretked looduses, lihaste treenimine, jõu ja eneseusu kasvatamine.

Loe lisaks:

Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Mida räägib kuukalendri sünnipäev sinu elu ja saatuse kohta?

Seotud