Täna toimub Kuu loomine Kaksikute märgis, mis toob kaasa tervendava ja vabastava energia

Täna, 18. juunil kell 7.37 toimus noore Kuu loomine Kaksikute märgis. Praegu on hea aeg reisimiseks ja plaanide tegemiseks selleks, et võtta oma elule uus suund või eesmärk. Saavutad inimestega hea kontakti ja tunned suhtlemisest rõõmu. Võiksid siluda ka sassis suhteid ja lahendada arusaamatusi. Saad kõik selle, millest soovid vabaneda, seljataha jätta ja liikuda edasi ilma mineviku koormata.

Kuu loomine Kaksikute sodiaagimärgis toob kaasa kuhjaga värsket energiat. Kõige paremini suudad praegu kohaneda uute oludega siis, kui järgid julgelt oma intuitsiooni. Lase müstilisel sisemisel väel juhtida end õigele teele. Võid kogeda suurenenud tundlikust, närvilisust või isegi meeleolulangust, kuid ära lase end sellest heidutada. See annab vaid tunnistust sellest, et käimas on aktiivsed muutuste protsessid, mis aitavad lõhustada vana ja avada ukse uuele. Proovi oma emotsioone kõrval jälgida ning ära lase neil sind enda alla matta. Tunneta, kuidas sa koged erinevaid tundeid ning lase neil siis minna. Nii saad lahustada ka tekkinud blokeeringuid ja seisma jäänud energiat.

Uute tutvuste loomiseks on praegu suurepärane aeg. Inimesd on avatud ja kontaktialtid ning lastakse end julgemini kanda elu lainetel. Siinkohal peaks meeles pidama, et elu usaldamise, avatuse ja mugavustsoonist väljaastumise ning mõtlematute tegude, liigse kiirustamise ja pealiskaudsuse vahel on selge piir. Tee oma valikuid ikka ja alati südamega ning lase end armastusel juhtida, siis ei kaldu sa ka õigelt teelt kõrvale.

Tervise osasas tuleb meeles pidada, et praegu on eriti tundlikud piirkonnad käed, randmed, sõrmed, õlad, hingamisteed, kopsud, rindkere, ribid. Samuti närvisüsteem. Liigu rohkem värskes õhus ja looduses ning luba endale piisavalt puhkust.

Noore kuu loomise ajal tee uute alguste rituaali

Selleks, et pöörata oma elus uus lehekülg ning lasta lahti oma aja ära elanud sündmustest, suhetest ja asjadest, tee maagilist rituaali.

Maagiline rituaal uuteks algusteks

Vajad:

Valge küünal (võid kasutada teeküünalt)

Vesi (võib olla allikavesi)

Sool

Väike kauss

Hõbedast lusikas (segamiseks)

Parim aeg rituaali sooritamiseks on vahetult peale pimeduse saabumist. Enne rituaaliga alguse tegemist võta endale hetk, et mediteerida ja rahustada oma meel. Kui tunned, et oled valmis, siis puista paar näpuotsatäit soola vette. Soola on kasutatud vaimseks puhastumiseks ning halva eemale tõrjumiseks juba aastasadu. Sega soolavett hõbelusikaga, lase soolal lahtuda ja lausu:

Vabastan end mineviku taagast, jätan olnu seljataha!

Piserda iseennast soolaveega üle, veendu, et vett läheks kindlasti pealaele ja talla alla.

Seejärel süüta küünal ning lausu: „Olen valmis kõigeks uueks, mis elul on mulle pakkuda. Võtan muutused vastu positiivselt ja ootan parimat.“

Nüüd ole pisut vaikuses ja rahus, mõtle nendele positiivsetele muutustele, mida sa soovid oma ellu. Lase küünlal lõpuni põleda.

Põnevaid uusi algusi ja maagilist Kuu loomist!

Seotud