Taevased kaitsjad: sõnumid sinu inglitelt

Tere, hea hing, meie oleme su kaitseinglid, kes on sind saatnud sinu sündimise hetkest saadik … ja kes püsivad truult sinu kõrval kogu elu. Me oleme sinu taevased sõnumitoojad ja kaitsjad. Me ei sekku kunagi sinu enda otsustesse. Seega, kui sa vajad või soovid meie abi, pead sa seda küsima. Pole oluline, KUIDAS sa meie, inglite abi küsid. Oluline on vaid see, et sa seda teed, sest me austame sinu vaba tahet ja sinu otsuseid. See tähendab, et sa võid rääkida Jumalaga ja paluda meie abi või sa võid suhelda meiega otse – vahet ei ole, sest me kõik oleme ühenduses Jumala tingimusteta armastusega sinu vastu.

Me sosistame sulle vastuseid ja juhatust korduvate mõtete ning intuitiivsete tunnete kaudu. Kui sa tunned tugevat vajadust teha mingi positiivne muudatus oma elus, oleme need meie – sinu inglid -, kes püüavad su palvetele vastata. Me saadame sulle ülevaltpoolt ka märke, nagu näiteks sulgi, münte, vikerkaari, laule, linde ja liblikaid. Kui sa näed või kuuled mõnd meie saadetud märki, tunnetad sa sügaval sisimas, et see on sõnum meilt … usalda seda tunnet, sest sa ei eksi! Ära muretse, et sul meie sõnumid märkamata jäävad, kuna me saadame neid korduvalt seni, kuni sa tead, et tegemist pole juhusega.

Me teame, et mõnikord tunned sa end üksildaselt või teiste poolt vääriti mõistetuna, ning neil hetkedel koguneme me sulle eriti lähedale. Palun tea, et meie – inglid – armastame sind tingimusteta ja me näeme sinu sisemist ilu ja headust. Me oleme sinu sõbrad igavesti ja sa võid meie poole alati hüüda.

Armas hing, kui sa oled segaduses ja tunned end hirmununa, oleme sulle lähemal kui tavaliselt. Me näeme, kuidas sa otsustusvõimetuna rapsid, ning palvetame, et sa kutsuks meid appi oma eluprobleeme lahendama. Samal hetkel, kui sa meie abi palud, toome me sinuni vastused Jumala lõputust teadvusest.

Sa võid meid kuulda oma tugevate tunnete kaudu, mis kehutavad sind positiivsetele ja nii sinu kui teiste elusid edasi viivatele tegudele. Me saadame sulle neid signaale sinu emotsioonide, kehaliste tundmuste ning intuitiivsete tunnete kaudu. Kui sa vajad oma tunnete tõlgendamisel abi, küsi, ja me saadame sulle märke ja selgust.

Iga sinu õnnelik tunne ja mõte saadab maailma rõõmu juurde. Seepärast juhivad inglid sind tegema seda, mis sind tõeliselt õnnelikuks teeb. Mitte ajutiselt rõõmsaks, vaid kestvalt õnnelikuks, mis tuleb eneseteostusest ja teadmisest, et oled õigel teel. Järgides meie poolt saadetud märke ning jälgides, kas sa oled õnnelik ja rahulolev, astud sa sujuvalt õigele teele … ning püsid sel õnnetooval rajal.

Meie, inglid, oleme kõikjal, kuhu sa lähed, ning kõiges, mida sa teed. Kui sa oled hirmunud ja kurb või tunned end üksildaselt, oleme me sulle eriti lähedal. Vaimses mõttes ei ole sa kunagi üksi. Loomulikult austame me su privaatsust ja vaba tahet ning oleme valmis aitama niipea, kui sa meie abi palud.

Allikas: Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt

Salapärane numbrimaagia: vaimne maailm kõneleb sinuga läbi numbrite

Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia

Seotud