Sodiaagimärgid ja tervis: milliste haiguste suhtes oled sina vastuvõtlikum?

Tervis on tähtis meile kõigile. Kui tead, mis on sinu sodiaagimärgi nõrgemad küljed, siis oskad ennast ka paremini hoida. Vaata järgi, millele peaksid just sina rohkem tähelepanu pöörama.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Suuremat tähelepanu pead pöörama sellele, et sisesekretsiooninäärmed töötaks laitmatult. Oled üsna vastuvõtlik ka külmetushaigustele ning erilist tähelepanu peaksid pöörama kurguhaiguste vältimisele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Pööra rõhku sellele, et vereringega oleks kõik korras, samuti võib esineda liiga kõrget või madalat vererõhku. Tavalisest enam võivad kimbutada sind liigeshädad ja külmetushaigused.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Võivad esineda probleemid nahaga. Hoia oma jalgu, sest just nendega võib juhtuda kergesti õnnetusi. Veel võiksid tähelepanelik olla reuma suhtes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sind võivad vaevata peavalud ja migreenid. Samuti peaksid hoidma oma silmi ja kõrvu, need on haigustele vastuvõtlikud. Kerged on tekkima ka verejooksud ning võivad esineda vererõhuprobleemid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Eelkõige peaksid silmas pidama seda, et hoiad terved oma häälepaelad, kurgu ja bronhhid. Need on sinu nõrgad kohad ning seega peaksid nende eest eriliselt hoolikalt hoolitsema.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Tõenäoliselt vaevavad sind tavalisest enam hingamisteede, kopsude ja brohhide haigused. Peaksid hoolitsema ka selle eest, et sinu stressitase oleks madal, kuna see võib tekitada erinevaid pingeid ja närvisüsteemi häireid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Pööra erilist tähelepanu oma seedeelundkonnale. Vaevusi võivad põhjustada magu, maks ja jämesool. Samuti võid saada suhteliselt kergesti seedehäireid.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Hoolitse oma südame ja vereringe eest erilise hoolega, sest need on sinu nõrgemad kohad ning võivad põhjustada erinevaid kaebusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sinu nõrgemad kohad on seedeorganid, kõht, närvisüsteem ja ka lümfiteed. Kui soovid olla terve ja hea enesetundega, siis katsu just neid kohti hoida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Vaevusi võivad sulle põhjustada neerud ja põis. Väldi külmetamist ja haiguste krooniliseks muutumist.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sind võivad vaevata pärilikud haigused. Samuti peaksid oma vereringe laitmatu toimimise eest hoolt kandma. Küllaltki vastuvõtlik oled ka viirushaigustele.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Vaevusi võivad põhjustada magu ja maks, seega jälgi oma toitumist ning väldi ka stressitaseme liiga kõrgeks tõusmist.

Allikas: J. Rafael “Globaalhoroskoopia”

Loe lisaks: Kui kohtad mõnda neist loomadest, siis on see märguanne “ülevalt”, mida tasub tähele panna

Aroomiteraapia vägi: taimede hing pisikestes piiskades

Taimed, mis aitavad luua koju head energiat, rahu ja puhast õhku

Seotud