Sina ise oled armastuse ja rõõmu allikas!

Armastuse ja rahu saadik Jasmuheen, kes on saanud tuntuks sellega, et saab oma toidu eluenergia ehk praana armastuse väest, külastab taas kord Eestit, et anda edasi oma sõnumit.

Päevast päeva teeme midagi ja püüdleme millegi poole ning tihti on kõigi nende tegemiste taga soov leida oma elus armastus, kergus ja rõõm. Otsime ikka seda õiget olukorda, soovime oma lähedasi muuta, et nad oleksid “õigemad” meie jaoks. See viib meid aga siin ja praegu elu ime tunnistamise hetkest järjest kaugemale unistuste tulevikku. Unustame, et see mida otsime, asub meie sees, mitte väljaspool.

Kuid selline millegi uue, parema, põnevama, õigema nälg ühendab meid lahti oma kehast ja sisemisest jõu allikast ning hakkame täitumist otsima väljastpoolt. Hakkame elama illusioonide maailmas. See omakorda viib pettumusteni, kui meie elu ei ole just selline nagu meie nägemuses peaks. Ja meil tekib ka hirm.

Me unustame hirmu tundes ja pidevates otsingutes sootuks, mida tähendab ARMASTADA. Meil on aga võimalus luua oma sisemine armastuse allikas ning selle asemel, et võtta ja saada, võime hakata hoopis jagama oma sisemisi kingitusi.

Kui kuulad ja oled teadlik, märkad oma sisemaailma ja astud selle enda sees oleva elujõu allikaga ühendusse. Tunnetades hetke ja elu endas, tunned armastust ja rõõmu … ning koged, et OLED ARMASTUSE JA RÕÕMU ALLIKAS. See tunne pole sulle võõras. Oled seda korduvalt oma elus kogenud kui kaovad aeg ja ruum ning oled tulvil armastuse väge ja elujõudu. Kas tahaksid tunda seda kogu aeg? Kas see oleks võimalik?

Ka kõige vaimupimedamatel ajastutel leidus alati keegi, kes armastuse teed mäletas ja seda inimestele meelde tuletas. Buda ei olnud budist. Jeesus ei olnud kristlane. Muhamed ei olnud muslim. Nad kõik olid armastuse õpetajad ja armastus oli nende religioon. Pärast neid on tulnud veel palju õpetajaid, kelle kõigi sõnum on ühesugune – armastuse ja õndsuse seisund ning uus maailm, mida see endaga kaasa toob.

Sellest räägib ka rahu ja armastuse saadik Jasmuheen, kes on saanud tuntuks sellega, et saab oma toidu eluenergia ehk praana armastuse väest.

Oleme kuulnud lugusid Indias elavatest meistritest, kes kogu elu koopas mediteerides aastakümneid ei söö. Idamaades on aastatuhandeid teada olnud chi-kong meistrite poolt saavutatud bigu seisund, mis samuti võimaldab toidust loobuda. Üks sellise elamisviisi pioneere Läänes on Jasmuheen. Oma toitumisviisi kohta ütleb ta: “Kui usud, et see on võimalik, on sul õigus ja kui arvad, et see ei ole võimalik, on sul samuti õigus, sest meile antakse meie usu järgi. Materialistlik maailmakäsitlus ei pea paika. On aeg avada uudne maailmapilt ja leida uus mõtlemise moodus inimesest ja elust. Oluline on see, mis me maailmast arvame, sest just seda me oma maailma loome. Alles siis tuleb see, kuidas me end toidame.”

Jasmuheeni oktoobri lõpus Eestis toimuva seminari (24.-26.oktoobril) põhiteema on, kuidas panna tööle enda sees olev armastuse ja rõõmu allikas. Armastuse allikas meis voolab siis, kui me oleme teadlikud ja keskendume sellele, mida me armastame – kui hakkame ümbritsevate energiasageduste sisse imamise asemel välja kiirgama oma eluenergiat ja armastust ning olemise rõõmu.

Jasmuheen on kirjutanud ligi 40 vaimse arengu raamatut ja ta peab oma teenimistööks inimestele oma teadmiste ja kogemuse edasiandmist. Tema seminare on Eestis toimunud juba kolm korda. Paljude jaoks on temaga kokkusaamine olnud suur energeetiline puhastus ja transformatsioon ning ka pärast seminari jätkub võimas sisemise kerguse ja armastuse tunne. Jasmuheen on kõik oma raamatud kirjutanud valgusolenditest sõprade abiga ja ka seminaridel nimetab ta oma tiimi lihtsalt “meie”.

Jasmuheen on tuntud oma võimsate transformeerivate meditatsioonide poolest, mis on iga kord on ainukordsed ja mõeldud just konkreetseid kokkutulnud inimesi vaimselt ülendama ning nende piiravaid mõttemustreid muutma. Õpetajat ja kõrgemat tõde oluliseks pidavate inimeste seltskonnas viibimine on vägev kogemus, mis muudab meid alateadvuse tasandil.

Infost suudab inimene korraga omaks võtta väikese osa ja sageli on olulisem just meistrist kiirguv energia. Jasmuheen kirjutab: “Armastus tähendab erinevatele inimestele väga erinevaid asju. Kui oleme silmitsi surma, haiguste, depressiooni ja üksindusega, ning näeme vaeva, et toita ära oma pere või lihtsalt ellu jääda, võib tunduda armastusest rääkimine kohatu. Ometi õhutavad just needsamad rasked kogemused inimesi otsima ja leidma sisemist rahu ja armastust. Just nendel hetkedel taipame, et peab olema veel midagi ja äkki ma lihtsalt olen millestki mööda vaadanud.

Paljud on meditatsioonis olles avastanud, et meie sisemaailm on siinsamas ja alati meile kõikidele kättesaadav, sealhulgas ka armastuse ja rahu paradiis, mis on juba olemas ja ootab meid. Meie valgusolenditest mitmemõõtmelised sõbrad on alati kohal ja meid toetamas, kui otsustame jätta duaalsusel põhineva maailma seljataha. Meil on võimalik neile mediteerides häälestuda, sest meie ja nende olemus on üks. Need olendid on väga selgelt märku andnud, et universaalse seaduse mõistmine ja enda määratlemine eelkõige oma armastava tuumolemusega on peamine võti oma elu armastuse sagedusele häälestamisel.

Teame, et meie maailma harmooniliseks toimimiseks peavad inimesed olema harmoonias ja vastastikku kasutoovates suhetes. Õnneks on neid inimesi nüüdseks juba palju, kes reaalselt harmoonias elavad!

Harmooniat aitab saavutada rikkaliku elustiili programm, mis muudab meie ajulainete mustreid toimekalt beeta-sageduselt alfa- ja seejärel teeta- sagedusele, et võiksime olla ühenduses oma armastuse tuumolemusega ning suuremas vaimse selguse seisundis. Sellega kasvavad ka meie intuitiivvõimeid. Aju lainemustrite muutmine on oluline ka siis, kui soovime, et looja elujõu energia meid toitma hakkab. Kui meie ajulained on kiirustavas beeta lainesageduses on see võimatu.

Oluline on aeglustada oma aju meditatiivsemale lainealale ja siin aitab meid kõige paremini teatud elustiili järgi elamine. Esimeseks oluliseks sellise elustiili osaks on palve, ka tänutunne on omamoodi palve. Sellele lisandub meele meisterlikkus, kus rõhuasetus on positiivsel mõtlemisel ja otsusel näha kõiges head. Selle elustiili veel üheks osaks on meditatsioon, mis võimaldab meil olla erapooletu ning võimeline taipama elusündmuste avaramat plaani. Kui lisame veel kergema toiduvaliku, keha kohtlemise pühakojana, isetu teenimise, aja veetmise vaikuses ja looduses ning püha muusika kuulamise, siis avastame endas loomulikult suurema rahu ja armastuse seisundi, tervise ja harmoonia.

See elustiil aitab meil häälestuda sellele samale energiaväele, mis loob ja hoiab elus kõike elavat ning suurendab meie elujõudu. See omakorda muudab seda, millist mõju ma avaldame kõigele enda ümber, kuna olemuse võrgustik ühendab kõike elavat.

Meie tuumolemus on ainus usaldusväärne armastusvägi ning seda kogedes tunneme, et kõik on üks. See on kõige arukam õpetaja, juhendaja ja tervendaja. Me saame näha oma maailma läbi selle õpetaja silmade ning tunnetada selle eluenergiat meid hingamise kaudu elus hoidmas. Me võime selle armastuse tundega ennast täielikult küllastada. See ongi meie suurim kingitus, mida teistega jagada või iseendale teha. Tugev ühendus oma tuumolemusega suudab kustutada kõik inimlikud näljad, sealhulgas ka armastuse järele.

Sellele sisemisele kuningriigile ligi pääsemine on jagamist vääriv kunst. Sinna viivad erinevad rajad, ometi ühendab kõiki väärtuslikumaid see, et need võimaldavad meil elada valgustunumat ja rõõmsamat elu.

Oluline on siinjuures terviklik haridus ja informatsioon, et kõik võiksid nautida oma tõelise olemuse rahu ja armastust. Ainult koos on meil võimalik maailma täielikult transformeerida.

Teadvuse avardumine toob kaasa mina-päevakorrast ühistele prioriteetidele keskendumise, hoolides kõigest elavast planeedil, eelkõige aga meie planeedi lastest, kellest praegugi veel sureb näljaga seotud haigustesse iga kahe sekundi järel üks.

Lääne riikides suureneb üha ülekaaluliste arv ja kulutatakse miljardeid dollareid tegeldes mürgistest mõtetest, mürgistest tunnetest ja toksilistest toitumismustritest tingitud terviseprobleemidega.

Kõik see on lihtsalt tervendatav maailma ressursside ümbersuunamisega ning uute või unustusse vajunud tasuta ressursside kasutuselevõtuga. Näiteks praanaprogramm räägib sellest, et meil on valik ja vabadus kasutada kosmilist mikrotoitu. See aitab tervendada maailma tervise- ja näljaprobleeme. Breatharian- liikumises (hingusest toitujate) osaleb nüüdseks üle 4000 inimese, kes sarnaselt minuga ei sõltu enam maailma toiduressursside tarbimisest.

Me võiksime turvaliselt vähendada oma praegust toidu tarbimist 50%. Kujutlege, milline mõju oleks sellel meie keskkonnale! Samal ajal, kui selline tegelikkus esitab väljakutse meie miljardi dollari suurusele toiduainete- ja farmaatsiatööstusele, on võimalik üleilmne kasu tohutusuur. Paljude ettekuulutuste järgi on oma essentsist toitumine loomulik osa meie evolutsioonilisest arengust, mis viib inimkonna tagasi helgemasse ja rahuküllasemasse tegelikkusesse. Juba praegu suureneb päev-päevalt taimetoitlaste ja toortoitlaste arv. Suundumused on selgelt näha.

Kõik me teame, et rahu ja armastus on hirmust ja konfliktist vabanemise tagajärg. Liigsuur mure kõige pärast hoiab meid kinni hirmulõksus. Universumi seadus ütleb, et kasvab see, millele me keskendume. Keskendume siis parem iga hetke täielikule nautimisele ning sellele, et olla iseenda parim mina – need on tegelikult kõige toimivamad transformatsioonivõtted. Siis ei saa ükski meie hirmudest meie jaoks ületamatuks takistuseks.

Tsivilisatsioonid on meie maailmas tulnud ja läinud. Inimesed jätavad maha oma kehad, ikka selleks, et liikuda edasi uutesse maailmadesse. Hirm kaob siis, kui me kogeme, et me oleme palju rohkem, kui ainult emotsioonide ja mõtetega keha. Meie palju suurem olemus on lihtsalt energia ja armastus.

Õnneks võib armastuse valgusel põhinev teadus vabastada meid paljudest piiravatest arusaamadest, klammerdumistest ja hirmudest. Holistiline haridus on meie vabaduse jaoks eluliselt tarvilik.

Me kõik oleme eelkõige energia rütmide kogumid, mida meil on oma tahte kohaselt võimalik muuta. Olles tänulikud selle eest, mis me oleme elus õppinud, on meil kollektiivselt võimalik edasi areneda ja tunnistada omaks uus olemise viis, millest tõuseb tulu kõikidele.

Meil on võimalik olla oma sisemiste ja väliste kuningriikide kuningad ja kuningannad. Kui muudame oma suhtumist ja elustiili on meil võimalik otsustada ja valida elada nendes maailmades. Meil on võimalik ühenduda oma tuumolemusega, et tunda armastust palju laiemas mõttes. Meil on võimalik võtta vastu kõik oma tuumolemuse pakutavad kingitused ning elada rahus ning armastuses elujõulise ja väärikana oma tõeliselt tsiviliseeritud naabrite keskel. Nende mõistmiste ellurakendamine toob meile rahu ja armastuse. Oma kaastundeküllase olemusega sulandumine aitab meil leida kõikidele väljakutsetele täiuslikke lahendusi.

Isiklik harmoonia viib globaalse harmooniani, mille loomulik jätk on üleüldine harmoonia tsivilisatsioonide vahel. See toimub siis, kui meie planeet hakkab välja kiirgama selliseid energiasignaale, mis muudab meie asendit loomise maatriksis ja saame magnetiseeritud uude mõõtmesse.

Meie pärismaalastest hõimuvanemad on kaua uskunud püha unenäoaja väge ning meie võimet unes uusi tulevikke ilmsiks luua. Nad ütlevad samuti, et meie maine elu on ikka olnud vaid üks osa palju suuremast jumalikust unenäost. Unenäo sees üles ärkamine ja elamine soovitud unistuses – see on veel üks oluline võti kaose seljataha jätmiseks, sest käes on unistuste täitumise aeg. Õnneks on miljonid inimesed maailmas täide viimas oma rahu ja armastuseküllaseid kooseksisteerimise unistusi.

Rahu ja armastus kui energiasagedusala on ainult kanalivahetuse kaugusel, meil kõigil on võimalik sellele häälestuda. Suuremas plaanis – kui lubame oma maailmapildil avarduda, siis liitume tõeliselt tsiviliseeritud maailmadega.

See kõik on meie jumalik ja sünnipärane õigus, kui muudame elu oma harmoonilisemaks. Ja see kõik annab põhjust rõõmustamiseks”.

Paljud inimesed on praegusel ajastul valinud kehastuda kui valguse ja armastuse saadikud, kelle missioon on muuta ühiskonda paremaks koduks meile kõigile. Inimesed ei soovi enam joosta oravarattas ja olla suures inimesi mitteväärtustavas masinavärgis mutrikesed. Selleks, et saada paremaks inimeseks on vaja avada oma süda headusele ja õppida armastama. Me elame huvitaval muutuste ajajärgul, kus on eriti oluline oma südame järgi elamine. Me vajame vaimsetel väärtustel põhinevat holistlikku haridust mitte ebaolulisi fakte.

Meie ise oleme need, keda me oodanud oleme ja kui me vaimselt kasvame, siis saavad just meist endist alguse ka muutused ühiskonnas. Kui maailmas on piisavalt palju inimesi, kes suudavad luua tugeva seesmise rahu ja armastuse seisundi, siis ei õnnestu enam sõdade pidamine ja hävitustöö.

Jasmuheeni teksti põhjal Riina Soone

Vaata lisa: www.paikesepillaja.ee

Kuula ka Jasmuheeni saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.