Siberi šamaani Altai Ilvese nõuanne: vabane rahavaimu orjusest, et saabuks küllus ja jõukus

Siberi šamaan Alla Gromova annab nõu, mida teha, et raha tuleks ja ka püsiks ning kuidas vabaneda rahavaimu orjusest. Pikemalt kuuleb šamaanitar Altai Ilvese soovitusi külluslikuks eluks täna kell 14 Raadio 2 saates ” Hallo, Kosmos!”.

Esimene asi, mida tuleb teha, on lõpetada raha peale solvunud olemine ja kannatamine sellepärast, et sul raha ei ole.

Üks minu tuttav ütles nii, kui tema ema karjus tema peale, et: “Mida sa tegeled selle esoteerikaga!? Tuleb tegeleda millegi normaalsega ja raha teenida! Mida sa pensionil olles peale hakkad?” Minu tuttav siis vastas, et: “Ema, kui ma olen vanana nii haige ja vilets, et ma ei suuda enda eest hoolitseda ja endale leiba lauale saada, siis oleks mul vist targem ju kohe ära surra.”

Ma ei usu, et inimesed ei saaks raha teenida. Ma usun rohkem sellesse, et inimesed on valivad, pretensioonikad ja tarbijalikud. Paljud valivad lihtsalt laisk olemise tõelise töö tegemise asemel. Võiks teha väga lihtsa eksperimendi ühe kuu jooksul: arvutada välja kulud ja tulud. Siis märkab inimene kohe, kui palju tal on üleliigseid kulusid ja kui palju raha põletab ära tema tarbijalik hing. Aga selleks, et ära elada, tuleb lõpetada mõtetu jama ostmine. Nii jääb sulle raha seminarideks, teatriks, reisimiseks.

Mõni aeg tagasi nägin ma Instagramis reportaaži 82-aastasest vanaemast, kes juba kuus aastat reisib mööda maailma oma kerjusepensioniga. Ta reisib väikese seljakotiga ja loomulikult ka inimesed aitavad teda siin-seal. Ühes hotellis üks venelanna nägi teda ja postitas Instagrami loo, mille peale Kesktelevisioon tuli selle vanaema koju intervjuud tegema. Nemad uurisid ka, et kust te ometi raha võtate, et kuus aastat olete üle maailma rännanud. Vanaema vastas, et elab ökonoomselt, hoiab kokku ja saab oma pensioniga hakkama. Kui saab hakkama see vanaema, siis kuidas ei saa täies elujõus normaalne töötav inimene hakkama? Ei tasu otsida põhjuseid, tuleb lihtsalt tööle minna.

Ilmaasjata kulutatakse liiga palju raha ja muututakse sellega rahavaimu orjaks.

Inimestele on kombeks kannatada rahapuuduse käes. Suuresti on rahaprobleem kunstlik. Muidugi on siin see probleem, et iga inimene tahaks ju oma lemmikasjaga tegeleda raha teenimiseks ehk siis oma kutsumusega. Aga kuni sa seda avastanud ei ole, siis senikaua tuleb siiski lihtsalt raha teenimiseks ja ära elamiseks tööd teha.

Iidsel ajal teadis juba iga laps oma kutsumust, sest seitsmendal päeval peale lapse sündi teostati spetsiaalne šamanistlik rituaal. Šamaan tegi rituaali, et tutvuda selle hingega, kes oli laskunud lapsesse. Kui ta tegi rituaali ära, siis ta tuli tagasi ja rääkis kõigile, mida ta seal nägi ja teada sai. Seega teadis juba kogu küla ja kogu suguvõsa, millised on selle lapse anded ja milline on tema eesmärk ja kutsumus. Vastavalt sellele valis siis inimene ka oma tee.

Seega, ma soovitan inimestele seoses rahaga lõpetada kannatamine ja muretsemine ning hakake rõõmu tundma. On raha või ei ole, ole ikka rõõmus, sest siis sa lakkad olemast toit rahavaimule. Siis oled sa mittesöödav ja rahavaim jätab su rahule. Ta ei korralda sulle lõkse ega hakka sind piinama. Alles siis hakkab raha tulema sinu juurde kergesti ja ilma vaevata. See on kõige lihtsam nõuanne.

Autor: Alla Gromova, Siberi šamaan Altai Ilves

Kuula lugusid Altai Ilvese šamaanimaailmast täna, pühapäeval kell 14 Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”. Esimest osa jutuajamisest Alla Gromovaga Siberi šamaan Alla Gromova ehk Altai Ilves: oma koduvaimu tuleb austada, siis on ka kodu kaitstud ja hoitud, Siberi šamaan Alla Gromova ehk Altai Ilves: kõik meie ümber on elav ja Õnneliku lähisuhte valem: harmoonilised suhted saavad tekkida ainult individuaalsust austavate inimeste vahel

Seotud