Septembrikuu energiad 2020

Käes on september – sügiskuu, punaste pihlamarjade, küpsete õunte ja rändlindude kogunemise kuu. Septembrikuu energiad on transfomatiivsed, toovad arenguid ja üllatusi ning toetavad tegutsemist, viimast eriti kuu esimeses pooles, vahendab Kristallikoda.ee.

Me sukeldume aina sügavamale muutuste energiasse. Miski pole nii nagu näib, illusioonide purunemine jätkub. Miski ei püsi ega kesta kaua, muutuste tempo on kiire. Läbi ebamugavuse ja kaose hakkavad aga aina selgemini paistma sügavad ja püsivad väärtused ning uue reaalsuse võimalused, mustrid ja suunad. Selleks, et luua uut, on vaja vana ja piirav läbi näha ja sellest loobuda. Kuu algus toob selgust ja sügavamat arusaamist niimõneski eluvaldkonnas. Tõenäolised on taipamised läbi unede. Tundlikkus kasvab, intuitsioon tugevneb, meeled ergastuvad. Septembri keskpaigas tuleb tõenäoliselt tahtmine rohkem omaette olla, puhata ja järele mõelda. Selle aja jooksul on meil võimalus teadvustada endale seatud piiranguid ja rakendada uusi lähenemisi nende ületamiseks. Kuu lõpp toob otsusekindlust ja selgust ning soovi ja tahet teha otsustavaid muutusi ning oma elus edasi liikuda.

Täiskuu oli 2. septembril kell 8:22 Päikesega Neitsi ja Kuuga Kalade märgis. Selle täiskuu energia oli pigem rahulik ja mõtlik, võimalik, et tundsid end väsinuna ja tahtsid rohkem puhata ja lihtsalt olla. /…/

10. september on kaduneljapäev ja hea aeg vabaneda kõigest, mis oma aja ära elanud ega toeta enam, seda kerkib esile lausa uskumatus tempos ja palju. See koristamise ja otsustava loobumise soodusaeg kestab terve nädala kuni kuuloomiseni. Loobu oma sisimas julgelt kõigest, mis tekitab rõhuvat raskustunnet ja ahistust. Süda aitab ära tunda, millest loobuda, mida alles jätta. Usalda oma sisetunnet ja keha. Loobu ja puhka. Naudi vaikust ja vaata taevast. Mõtle sellest, mida soovid selle asemele, millest loobusid ja lase oma unistustel vabalt lennata.

Kuuloomine on 17. septembril kell 14:00, nii Päike kui ka Kuu on Neitsi märgis. See aeg toob kaasa võimsaid tervendava energia laineid ja uute alguste hõngu. Kuuloomise energia tuletab meelde, et on aeg ühenduda oma hinge ja keha kaasasündinud ja loomuliku tarkuse ja väega. On aeg loobuda elamast hirmus, negatiivsuses ja piirangutes. Võimalik, et keha reageerib kiiretele muutustele lühiajaliste tervisehädadega, ent need ei kesta üle paari päeva ja mööduvad ruttu. Võta vastutus oma elu ja tervise eest, aita end ise või võta vastu abi ja luba end aidata. Tervenemine kulgeb nüüd kiiresti. Tähtis on püsida hetkes, olla olevikuhetkes kohal ja mitte üle mõelda ega reageerida. Lõdvestumine tühjusesse ja vaikusesse on parim viis praeguste energiatega toime tulla.

22. septembril on sügisene pööripäev, kell 16:30 siirdub Päike Neitsist Kaalude märki ja algab astronoomiline sügis. Pööripäeval on päev ja öö täpselt ühepikkused, edasi hakkab päevavalguse aeg tasapisi lühenema ja pime aeg pikenema. See aga soodustab sisemise valguse kasvu ja esile kerkimist. Tähelepanu suundub sügisel aina enam sissepoole ja nii nagu looduseski, küpsevad ka meie sisemises elus taipamised ja otsused, mille seemnetest kasvab mõne aja pärast välja midagi uut ja seninägematut. Kaalude energia soosib ilu ja loominguga tegelemist ning nautimist, suhtlemist ja püüdu saavutada tasakaal ja harmoonia kõikjal ja kõiges, nii iseendas kui ka suhetes ja seltskonnas ning kogu maailmas üldisemalt.

Kuu lõpu energiates on võimalikud radikaalsed läbimurded ja loobumine aegunust uue ja edasiviivama kasuks. Tähtis on ennast väärtustada ja piisavalt puhata ning lõdvestuda. Ajad pole kerged, ent pakatavad võimalustest luua suuri ja otsustavaid muutusi, mille tagajärjed saavad olema kaugeleulatuvamad kui me praegu arvatagi oskame. Miski pole nii nagu näib ja tegelikult on asjad paremini kui arvame, aga selleni me veel jõuame. Võimsad protsessid on käimas, minna on võimalik vaid edasi ja tulemused on seda väärt.

Imelist ja õnnestumisterohket septembrikuud!

Allikas: Kuuseisude kalender sügiskuuks

Alkeemia lugemisnurk: Alkeemia taroskoobi ennustused aastaks 2021

Alkeemia taroskoobi autor Katrin Oidra: 2021. aasta toob endaga kaasa suuri muutusi, oluline on pöörata tähelepanu oma hingele ja vaimsele arengule

ALKEEMIA TAROSKOOP 2021 ilmub lugejate soovil esmakordselt paberkandjal

Seotud