Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: saate, mida sisaldate ehk elus toimib külgetõmbeseadus

Armastatud vaimuteemal kõneleja ja alternatiivravitsejast teadjanaine Mai-Agate Väljataga õpetab, kuidas oma negatiivseid tundeid ringi teha.

Vaadake iseenda sisse. Tehke ringi kõik negatiivsed tunded, millega te kohtute. Tehke need ringi sellepärast, et energiad tõstavad tänapäeval koguaeg oma sagedust ja kiirust ning nad toovad teis kõik need pinnale, mis on teie sees madalama sagedusega tunded. Need on kõik need negatiivsed tunded. Tehke ennast nendest klaariks, siis te saate suurte üllatuste osaliseks.

Siiamaani me oleme suuresti vahtinud endast väljapoole, kosmosesse. Nüüd on käes aeg, kus me pöördume sisekosmosesse. Ja arvestage sellega, et see on ka sama suur kui väliskosmos ja sisaldab tohutult igasuguseid energiaid, millest teil pole praegu oma teadvuse juures õrna aimugi. Aga tuleb uus ajastu, uus teadvuse suund. Teadvuse suund sissepoole. Vaatame enda sisse. See tähendab seda, et lähme uude paradigmasse, uude eeldustekogusse. Vana eeldusekogu oli selline, et minu õnn või õnnetus sõltus välistest asjaoludest.

Aga nüüd me pöördume sissepoole, läheme oma sisekosmosesse ja saame aru, et kogu meie elu, kogu meie isiklik reaalsus on meie enda poolt loodud, meie seest väljapoole. Ja kui me avastame enda sees niisugused tunded nagu viha, alaväärsus, armukadedus, süüdiolemine, tasemel mitte olemine, ennast rumalana tundmine, siis meil on vaja aru saada, et need on ainult tunded meie sees. Tegelikkuses me oleme täiuslikud, terviklikud ja meist ei puudu mitte midagi, mis kuulub ja peab olema meie olemuses sees.

Nüüd on käes aeg, kus me peame tegelema iseendaga, mitte teistega. Uus paradigma ütleb, kõik mis sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab sinu seest.

Miks siis niimoodi, et sinu seest? Sellepärast, et kõik need tunded, mida sa Maa peale tulles kaasa võtad, on magnetväljad. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida nad sisaldavad. Kardate midagi – ka see on energiaväli, hirm. See ongi see külgetõmbeseadus – mida sa sisaldad, selle ka saad.

Kuidas neid negatiivseid tundeid ringi tehakse?

Tunded on energiaväljad ja nad asuvad meie kehas. Tunneme neid tänu oma peaajule, mis loob vastava kehakeemia ja saadab vastavad molekulid kehasse ning siis tunneme nende loodud molekulide alusel teatavat tunnet. Ja siis me teame, et see tunne kehas on siis näiteks süütunne, armukadeduse tunne, armastuse tunne, sõpruse tunne, mistahes tunne. Energiaväljad alluvad teadvusele, sest oleme nad ise loonud ühes või teises eksistentsis. See on meie endi looming.

Kõik, mis on meie sees, on meie oma looming. Mitte keegi väljaspool meid endid ei saa me sisse istutada ühtegi tunnet, küll aga saab meis olevaid tundeid käivitada ja aktiveerida. Neid enda loodud tundevälju saame ise muuta, neil oma tähelepanu hoides. Kõigepealt peab endale sõna otseses mõttes otsa vaatama: millise tundega teie sees tegemist on? Võtame näiteks väärtusetuse tunde, mida nii paljud praegu tunnevad. See on ainult tunne ja seda tunnet käivitatakse teiste inimeste poolt, olukordade ja situatsioonide poolt.

Arvestage sellega, see tunne on teie isiklik enda poolt kokku pandud energia, mida te peaksite muutma, aga mitte uskuma, et te seda olete. Märgake seda väärtusetuse tunnet, teavitage end sellest, vaadake iseenda sisemusse ja hoidke oma teadvus sellel tundel. Ta on teie kehas, mitte peas. Tundke, kus ta siis asub teie sees, lõpetage mõtlemine ja olge täie tunnetusega sellel tundel, tundes seda tunnet väga põhjalikult. Ja nüüd, hoides oma tähelepanu sellel tundel, öelge: “Mina kogen praegu väärtusetuse tunnet.” On oluline, et te ütleksite väljendi “Ma kogen”, sest inimestena me tuleme maa peale tõesti tundeid kogema, kuna tunded on loovad jõud ja me loome nende tunnetega. Ja me tahame tundeid kogeda, et õppida looma. Seepärast on meil nii negatiivsed kui ka positiivsed tunded.

Kui te nüüd siiralt usute, et see väärtusetuse tunne on tõesti tõsi, siis te käitutegi kui väärtusetu inimene. Ja teised tunnetavad seda ning käituvad teiega vastavalt sellele. Teie kiirgasite seda tunnet välja, teised püüdsid selle kinni ja peegeldasid teile tagasi seda, mida te sisaldate. Ja nüüd kui te ütlete: “Mina kogen praegu väärtusetuse tunnet”, siis see on koodlause, mis võngub teataval sagedusel ja kui te mainite sõna “väärtusetu”, siis see annab täpselt sellise sageduse, missugusel sagedusel see tunne teie sees võngub. Hoides nüüd oma teadvuse seal ja öeldes seda lauset, siis te muudate selle energiavälja sageduse, liikumiskiiruse ja struktuuri ära. Te ei tunne enam väärtusetuse tunnet ja te saate normaalselt käituda.

Mida teha positiivsete tunnetega?

Need tuleb välja elada ja ära realiseerida. Tahate midagi, meeldib teile midagi – andke minna, tehke seda! Aga interneti ajastul, mil end kommentaariumites välja elatakse, tahaksin veel meenutada ka seda, et kui te ütlete teiste kohta midagi halba, siis teadke, et te ise olete seda. Me ei väljenda kunagi seda, mida me sisemiselt ise ei ole. Ja kas peab ikka nii avalikult kõikidele iseennast kritiseerima. Palun õppige kõigepealt iseennast armastama, iseendast lugu pidama, iseennast väärtustama ja iseennast tunnustama. Sest kõik see, mida te teiste peale välja paiskate, see kõik on teie enda sees.

Mai-Agate Väljatagaga ajas juttu Ingrid Peek, toimetas Katrin Oidra

Kuula, mida huvitavat räägib teadjanaine Mai-Agate Väljataga veel Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Vaata ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Mai-Agate Väljataga raamatuid “Loomise õpetus” ja “Loomise õpetus II”.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.