Saturni jõudmine Veevalaja märki toob esiplaanile koostöö ja vajaduse areneda

Korra, struktuuride ja vastutuse planeet Saturn jõudis eile, 22. märtsil oma taevasel teekonnal analüütilise mõtlemise märki Veevalajasse. Tõsi küll, esialgu liigub ta seal vaid 2. juulini, mil retrograad Saturni veel veidikeseks Kaljukitse märki tagasi toob. Seega on alanud periood justkui peaproovi aeg! Ole nüüd tähelepanelik, märka, millised teemad sel ajal su elus üles kerkivad. Nii saad teada, millele sul tuleb keskenduda 2,5-aastasel perioodil, kui Saturn 17. detsembril taas Veevalajasse jõuab ja 7. märtsini 2023 seal liigub, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel.

Veevalaja märki sisenev Saturn pöörab olulist tähelepanu uuenduste, tehnoloogia ja kollektiivse arengu küsimustele. Pole ime, et planeedi märgivahetus toimub just nüüd, mil inimesed suhtlevad rohkem kui eales varem interneti ja erinevate sidevahendite kaudu. Koostöö ning ühise vastutuse võtmine on võtmeküsimus, nii kõikvõimalikes kollektiivides kui ka ülemaailmselt.

Maailm on muutumises ning Saturn manitseb neid muudatusi tegema pikkamööda, koostöös, teistega arvestades, selge mõistusega ja süsteemselt. Saab tähtsaks, kes on need inimesed, kellega me end ümbritseme, millistesse kollektiividesse kuulume, milliste ühiste huvide nimel pingutame. Oluline on õigete kaaslaste leidmine ning vastutustundliku pilguga tulevikku vaatamine, kaine arvestusega planeerimine.

See on muudatuste aeg, ent muudatused peavad olema põhjendatud ja toimuma läbi süsteemi. Oluline on nii teaduslik ratsionaalsus kui vaimne ja hingeline areng. Vältima peab dogmaatilisi veendumusi, maailma tuleb vaadata avara pilguga! Selleks, et täisväärtuslikult eluga hakkama saada, on vaja õppida ja areneda, vältida kitsarinnalisust ning põikpäisust.

Saturn toob suured piirangud neile, kes ei käi ajaga kaasas ega vii end kurssi virtuaalse maailma ja tehnoloogiliste uuendustega. Samuti on oluline eelarvamustevaba suhtumine teistesse inimestesse, ka neisse, kes meist paljus erinevad ja maailma teise nurga alt näevad. Peame märkama, mida on meil nende kogemustest õppida. Piire tuleb seada mõistuspäraselt, mitte aga eelarvamustest lähtuvalt. Saturn Veevalajas paneb meid oma tulevikku palju tõsisemalt võtma. Nüüd on kohustuslik mõista, milline väärtus on kogukonnal, sõprussuhetel, võrgustikel; inimressursil laiemalt.

Eriti tugevalt puudutab Saturni jõudmine Veevalajasse inimesi, kes on sündinud aastail 1991-1993, kuna Saturn teeb nende jaoks ära esimese täisringi sodiaagis, jõudes tagasi punkti, kus ta oli nende sünnihetkel. Millal see igaühe jaoks täpselt toimub, sõltub juba isiklikust sünnikaardist.

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

Energiavampiirid perekonnas: kuidas neid ära tunda ja end nende eest kaitsta?

Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Palve kõige elava hüvanguks

Märgid, mis näitavad, kas käid oma elus ikka õigel teel

Seotud