Šamaan Anu Pahka aastavahetuse maagiline nipp, mis aitab tõmmata ligi rikkust ja kaitseb kurja eest

Täna, uusaasta ööl on võimalus kõigil soovida oma ellu maagiat, tervist, hingelist ja rahalist küllust. Kaitsta end ja oma perekonda õnnetuste ja negatiivsuse eest 2021. aastal. Loe, milliseid maagilisi nippe soovitab šamaan Anu Pahka.

Too endale rahaõnne

Aseta kuuse alla või pidulaua keskele 3 rahatähte, eelnevalt seo nad punase niidiga rulli. Kohe kui on helisenud uue aasta kellad, võta rahatähed enda kätte ja ütle: “See, mida mina käes hoian toob ja tõmbab raha minu ligi. Üks rull aseta rahakott ja kanna kogu aja kaasas, teine rull riputa aknakardina külge, las liigub tuules ning komanda rulli rahaga osta endale midagi magusat, ainult endale.

Kaitse ennast ja oma peret negatiivse eest

Riputa 31. detsembri hommikul soola välisukse ette, et mitte mingi negatiivne energia ja probleemid sind ja sinu perekonda 2021 aastal ei külastaks. 1. jaanuari õhtul pühi põrand puhtaks ja sool saada rohke veega WC potist alla. Pidulauale aseta keset lauda soolatops. Hommikul korjad ära ja samuti viskad soola WC potist alla.

Maagilist aasta lõppu ja imelist uut aastat!

Loe lisaks: Kui järgid neid aastavahetuse kombeid, siis saadab sind uuel aastal õnn, edu, armastus ja küllus!

Aastavahetuse kombeid laiast maailmast: võetakse ühendust hingedega, ennustatakse kartulitega ja saadetakse halb energia ära

Taevas kõrgub Vähi märgi täiskuu, mis toob kaasa impulsiivsust ja tunnete kõikumist

Seotud