Šamaan Anu Pahka 13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Kui oled jõudnud punkti, kus tunned, et sulle on tehtud ülekohut või oled nukker ja väsinud ning hinges valitseb tühjus, siis on aeg teha šamaan Anu Pahka ehk Anubise maagilist lahtilaskmise rituaali.

Rituaal: mured minema

Oota ära 13. kuupäev ja kesköö. Kui sa oled üksi, siis võta tühi purk ja aseta see lauale, pane kõrvale küünal ning süüta see. Võta endale tühi paber ja pastapliiats. Vaata umbes viis minutit küünlaleeki ja mõtle, mis sulle muret valmistab ja hingele haiget teeb, millest sa tahad lahti lasta.

Võta ja kirjuta kõik soovid paberile, ära mõtle, kuidas kirjutad, lihtsalt kirjuta, mis pähe tuli ja millest tahad vabaneda. Peale seda kortsuta paber ja pane see küünlaleegist põlema, aseta põlev paber tuhatoosi, niikaua kui paber põleb, mõtled millest vabaned, kui on jäänud järgi tuhk ja leeki ei ole , ütled : “SEE ON NII JA NII SEE JÄÄB”.

Raputa nüüd tuha purki ja pane kaas kõvasti kinni sõnadega ALMINAR. Nüüd aseta kiiresti purk metallnõusse ja katad kinni kaanega. Jäta metallnõu lauale, ja mine magama. Magad aga teistpidi — seal kus olid jalad, paned sellel ööl pea ja vastupidi.

Enne aga aseta voodi alla kaks metall lusikat risti, need aitavad sinu jõu taastada. Järgmisel päeval kell 12.00 (päeval) mine voolava vee juurde ja viska purgist tuhk vette, võimalusel hästi kaugele ja ütle: “Las minu hingevalu voolab minust eemale, ja tagasi tuleb rõõm, õnn ja armastus, See on nii ja see jääb nii”. Peale seda viska veel midagi vette – see mis kätte juhtub (oks, liiv, kivi).

Mine sealt minema ja tagasi ei vaata. Kui oled jõudnud koju, siis süüta küünal ja soojenda enda käed. Nüüd puutu kätega oma nägu ja kaela. Liigutused on ülalt alla, tunneta energeetilist soojust. Peale seda kustuta küünal. Ja mine ning puhka. OLED VABA.

Autor: Anu Pahka

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim ilmunud Anu Pahka raamatust “Nõiakatla tarkuseterad”.

Seotud