Salapärane karismaatik esineb Tallinnas megaseminaril! Võida tasuta pilet!

Juba üsna pea esineb Tallinnas peetaval megaseminaril üks maailmakuulus ja superedukas karismaatik ning sinul on võimalus võita sellele sündmusele TASUTA PÄÄSE! Arva ära, kas see on miljardärist ettevõtja Richard Branson, šarmantne bestsellerimees Robin Sharma, maailma parim tulemus-coach Anthony Robbins, käte ja jalgadeta motivatsioonipomm Nick Vujicic, "Neljatunnise töönädala" autor Tim Ferriss või hoopis Jay Shetty - miljardeid vaatamisi kogunud sotsiaalmeediasensatsioon?

Kes Alkeemia Facebooki lehel toimuvas mängus esineja nime ära arvab ja kel veab, saab tasuta pääsme. Ning võib muide juba päev enne seminari vaatama tulla, kuidas kamp hiliseid huvilisi Tallinnas ootusest jalalt jalale tammub ja käestmüüjaid ootab. Aga selle seminari piletit küll keegi vabatahtlikult ära ei müü – kindel värk. Ja kassast enam ka ei saa, sest mis otsas, see otsas.

Kes see salapärane esineja aga on, ei paista tihedast saladuspilvest veel välja. Motti äraarvamismängus osaleda peaks jätkuma, sest juba praegu võib raudkindlalt öelda, et Tallinnas 5. novembril ees ootav seminar tuleb kõigi aegade suurim. On see ehk miljardärist ettevõtja Richard Branson, šarmantne bestsellerimees Robin Sharma, maailma parim tulemus-coach Anthony Robbins, käte ja jalgadeta motivatsioonipomm Nick Vujicic, “Neljatunnise töönädala” autor Tim Ferriss või hoopis Jay Shetty – miljardeid vaatamisi kogunud sotsiaalmeediasensatsioon? Noh, mis tunne on? Et tahaks veel vihjeid? Vihjeid täna ei saa, sest nendega on sama lugu, mis varsti piletitega. Aga lisainfot saab küll.

Ameeriklase Anthony Robbinsi ettevõtted teenivad aastas umbes 6 miljardit dollarit. See on pool Eesti tänavusest riigieelarvest – seda lihtsalt võrdluseks. Aga Robbins ei juhi ainult võimsaid finantsmootoreid. Ta on sotsiaalselt tundlik natuur, kes asutas päikselises Californias koos vanadaam Cloé Madanesiga sekkumiskeskuse, mis koolitab elukutsete treenereid, et aidata peredel ja üksikisikutel sõltuvustest ja muudest probleemidest lahti saada. Robbins aitas muide koguda raha ka Underground Railroadi mittetulundusühingule, mis võitleb lastega kaubitsemise ja orjuse vastu. Hollywoodis sündinuna pole Robbins aga mingi näitleja või joonistatud mees. Ta on päris. Liiatigi pani ta juba 17-aastaselt kodust plehku ega läinud enam kunagi tagasi. Seega tunneb ta korraga nii maailma klantsfassaade kui ka hämaraid nurgataguseid.

Britt Richard Branson polnud veel 22-aastanegi, kui avas esimese Virgin Megastore’i poe. Ja seda mitte kusagil kolkas, vaid Londonis Oxford Streetil. Juba paar aastat hiljem lennutas Virgini bränd kosmosesse Mike Oldfieldi esimese albumi. Ja ei läinud kaua aega, kui ülilaia haardega Virgin hakkas ise kosmosesse kippuma – nimelt turismifirmana Virgin Galactic. Et miks? Sest Richard Branson ei püsi pudeliski paigal. Ta liigub kas kiiresti või kõrgelt või lihtsalt ekstravagantselt, lennates õhupalliga Jaapanist Kanadasse või Marokost Hawaiile. Või seilates amfiibmasinaga Doverist Calais’sse – sest tunneli- või laevavariant on nõrkadele. Nii et mister Branson sihib kõrgeid tippe ja on valmis neid teistelegi näitama.

Austraalia serblane Nick Vujicic elab tetra-amelia sündroomiga, mis tähendab, et tal puuduvad jäsemed. See-eest on tal aga piltilus armastav abikaasa, neli last ja tuhat ideed, kuidas täiesti terveid inimesi motiveerida enda elusid efektiivselt elama. Vujicici elus on värve. Ja mehe mõtetel on jumet, sest ta esimene raamat “Piirideta elu. Kuidas teha elu pööraselt heaks” on lisaks eesti keelele tõlgitud veel 29 keelde. Vujicic on veendunud, et jäsemete puudumine pole kaugeltki puudus, vaid annab talle võimekuse. Ta on veendunud,et raskuste taga ootab elueesmärk. Seega teeb Vujicic tavaarusaamadega täpselt samasuguseid 1080-kraadiseid pöördeid nagu Kelly Sildaru pargisõidus.

Enne seda, kui arglikust Londoni poisist Jay Shettyst sai saatejuht, eksperimentaator, storyteller ja veebimeedia sisutootja, oli ta kolm aastat munk. Tõustes hommikuti kell neli, käis ta külma duši all ja mediteeris nii ekstreemkuumades kui ka -külmades tingimustes kaheksa tundi päevas. Ja jõudis ajatuid filosoofiaid uurides oma ettevõtmistega filantroopiani. Pool oma päevast kulutas ta endale. Ja teise poole ülejäänute abistamisele. Shetty paiskab nüüd enda kogemusi ja elusügavust sotsiaalmeediasse ning on sellega jõudnud 4 miljardi vaatamise ja ligi 25 miljoni jälgijani. Ta on mitte lihtsalt digitaalguru, vaid üks jälgitavamaid ja markantsemaid omasuguste seas.

Kanadalane Robin Sharma on õigupoolest advokaat. See tähendab automaatselt, et kõik, mida ta räägib, on loogiline. Ja et ta jutt on šarmantne, sest Põhja-Ameerika kohtusaalides pole sul muidu lööki. Aga Sharma ei vaevanud ennast kohtupidamisega kaua, vaid kirjutas hoopis raamatu “Munk, kes müüs enda Ferrari”. Aastaks 2013 oli seda müüdud juba üle kolme miljoni eksemplari. Hiljem läks arvepidamine sassi. Liiatigi kirjutas Sharma Ferrarita munga eneseabiraamatuid järjest juurde. Põhimõtteliselt on Sharma liidrite liider. Juhtide juhtija. Või kuidas teisiti nimetada meest, kelle teadmisi ammutavad nii rokkstaarid kui ka ettevõtlusmiljardärid. Tema juhtimismeetodeid kasutavad nii NASA kui The Coca-Cola Company, nii Nike kui ka Microsoft. Starbucksist rääkimata. Ja varsti kuulute nende hulka võib-olla ka teie.

Ühendriiklane Tim Ferriss on autor, ettevõtja ning tehnoloogia-idufirmade investor. Mõnes mõttes on Ferriss läbinisti neljaline poiss. Nimelt on ta kirjutanud raamatud “Neljatunnine töönädal”, “Neljatunnine keha” ja “Neljatunnine kokk”. Okei, raamatuid kirjutavad paljud, aga vähesed suudavad nädalaga selgeks õppida seda, mille peale üldiselt kulub 5-20 aastat. Ferriss seevastu tõestas mängleva kergusega, et tema ongi üks neid väheseid. Ja ta tõestas seda History Channeli ekraanil. Seega saab Ferriss hetkega aru, kuidas asjad käivad. Ja seda teadmist on ta muuhulgas jaganud nii Facebookile, Twitterile kui ka Uberile. Ferriss on fenomen, kes suudab vähem kui tunniga fundrais’ida 250 000 dollarit. Mitte asjata ei nimetanud üks hiljutine New York Times teda parimaks tehnoloogia ingelinvestoriks planeedil.

Valik on sinu. Kõigi vastajate vahel loositakse välja pileteid just sellele samale sündmusele. Samuti saavad vastajad suurnime esimesena teada! Vastamiseks ja piletiloosis osalemiseks tuleb Alkeemia Facebookis loo all pakkuda, milline imemees Eestisse tuleb. Head loosiõnne!

Seotud