Pühapäeval on suvine pööripäev: 10 toimingut, mida peaksid kindlasti tegema, et kindlustada endale õnne, tervist ja armastust!

Kätte on jõudnud aasta kauneim ja salapäraseim aeg. Nüüd saab nautida kõige pikemat päeva, päikesevalguse kõrgaega ja soovi korral ka oma ellu pisut maagiat tuua. Suvine pööripäev on sobiv aeg rituaalideks ning looduse ja Maaga ühenduse tugevdamiseks. Loe, mida võiksid suvisel pööripäeval kindlasti teha.

Suvine pööripäev ehk suvine päikeseseisak on ööpäev iga aasta 20. või 21. juunil, mil on põhjapoolkeral pikim päev ja lühim öö, aga lõunapoolkeral on pikim öö ja lühim päev. See on astronoomilise suve algus ja maagiline kõrghetk, kus energiad on valla ja kontakti saamine kõrgemate jõududega on lihtsam ja vahetum.

Siin on kümme toimingut, mida võiksid pööripäeval kindlasti teha:

1. Ärka vara ja tervita Päikest. Võta endale piiavalt aega, et saaksid nautida 10 minutit rahulikku olemist. Leba voodis, naudi aknast vaadet või mine terrassile ja tunneta, kuidas su keha ärkab koos Päikesega.

2. Ole kontaktis Maaga. Mine täna kindlasti loodusesse, võimalusel jaluta paljajalu maapinnal, kasta varbad merevette, tunne kuidas rohi ja muld on su taldade all. Nuusuta lilli, kallista puid või vaata pilvede käiku üle taevalae. Oluline on, et tunnetaksid oma ühtsust Maaga ja loodusega.

3. Puhasta oma kodu energeetiliselt. Ava aknad ja lase värske tuuleõhk tuppa. Too vaasi lilli ja oksi. Süüta küünlad (suvisel pööripäeval sobivad kollased, kuldsed ja oranžid küünlad) ja põleta viirukit.

4. Laula, tantsi või kuula endale meeldivat lõõgastavat muusikat, olgu see siis mantrad või mõni su lemmiklaul, mis tuju parandab ja energiat annab.

5. Mediteeri ja visualiseeri. Suvine pööriaeg on suurepärane selleks, et võtta kontakti kõrgemate universumi jõududega. Kui sul on unistusi või soove, siis just nüüd on hea aeg neist universumile teada anda. Võid oma soovi ka paberile kirja panna ning selle paberi siis küünlast põletada ja tuha tuulel kanda lasta.

6. Tee lõket või põleta küünlaid. Suvine pööripäev on Päikese jõu tähistamiseks ning parim, kuidas sa seda pühitseda saad, on läbi tule energia.

7. Külasta mõnd Eestimaa väepaika. Eestis on palju positiivse ja väeka energeetikaga paiku. Vali välja mõni, mis asub sinu kodukoha lähedal ja käi seal ära. Vaata väepaikade kohta lisa SIIT.

8. Ole aktiivne ja pane oma energiad liikuma. Tee sporti, tantsi, käi massaažis või mõnes teraapias, proovi sütelkõndi või šamaanirännakut. Vali enda jaoks midagi, mis sinu keha ja vaimu rutiinist lahti raputab ja naudi seda kogu hingest.

9. Tee pööripäevarituaali. Armastuse ja kire kasvatamiseks korja pööripäeval 7 sorti taimi ja tee neist kimbuke, mille ümber paned kollase paela. Eriti suure armuväega on kollased lilled. Jaanilaupäeval võta kimp lõkke äärde kaasa ja täpselt keskööl viska see tulle, lausudes: “Tuli, tuli, elu kuld, anna mulle armutuld.”

10. Ennusta ilma. On usutud, et kui pööripäeval Päike paistab ja on soe ilm, siis tuleb ka hea ja ilus suvi.

Loe lisaks: Vaata järgi, milline on sinu sünnikuupäeva õnnekristall!

Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

Seotud