Püha Seks: kehaline orgasm muutub sügavalt sisemiselt tajutavaks naudingute assortiiks

Naine on mehele kõikeläbiv nurgakivi penetreerides tema olemuse ja andes talle võimaluse teostada end maailma ees pakkumaks naisele õnnelikku kooselu. Leides end armastajas, tekib ühendus ja lõputu nauding, milleks on vaimne orgasm, mitte edasi tagasi liikumine, kuna inimesena toidab meid kõige enam armastus, kirjutab Simo Santeri Virtanen.

Lohutus on see, kui otsida hetke ihale väljapääsu võõras. Rahuldatuse tunne peidab end tuntud maastikul, milleks on kaaslase keha. Üksi on need, kes tunnevad end üksi, kuid mitte nemad, kes otsustavad valida kooselu. Lihtsus on andumises armsamale, kuid mitte vajaduste kaotamises olla rohkem vaimne.

Esmane reegel on anda märku, mida keha vajab ja kuidas jõuda ühiselt seatud eesmärgini. Selleks eesmärgiks võiks olla Püha Liit ja elukestev orgasm, mis leiab aset läbi vaimenergiate kokkusaamise, mil kehaline nauding muutub sügavalt sisekogemuse tajutavaks naudinguks. Nauding, mis valib olla ja kogeda, mitte enam ei vaja olemist.

Siiras elumäng on see, kus jõudlus kasvab ning andunute potentsiaal tõuseb viimaks kehavälistele tasanditele kogu naudingute assortiis, milles asub mõistmine, et elu on mänguline. Ta vajab palli, mida põrgatada, kuid hoolikaid mängijaid.

Pühenduda tuleb südamega, et tekiks ruum hingele liikumiseks. Tuues maapeale kehastuma vastse naeratuse tuleb olla tähelepanelik, et temale loodud vundament oleks kandev. Heitlikkus valdab nii paljusid meeli, kes leiavad paanika kindluses ja põletavad iseend koos kaaslastega ühises laevas.
Mängulisus saab olla vastutustundlik, kuna püha orgasm vajab tipp-taseme asjatundlikkust, ehk kehaväliste aistingute kogemuse seadmine esile siseplaanis, et tekiks ühendus terviku teadvusega ja voolata saaksid vedelikud, mis ärgitavad elule.

Nemad, kes on veendunud, et füüsiline nauding on kõige tuum, on lihtsalt unustanud vaimse olemuse, mis elab igas elusolendis. Kuigi enne sihile jõudmist tuleb õppida tundma kehasid nende vallatuses, et paremini mõista hingelise naudingu tuuma.

Vastuseks vaimsete naudingute kogemiseks pole askeesist tolku, kui eirata keha kõikvõimast rammu valimaks kõrvale kogeja, kellega luua maailmasse ruumi ja täiustada elavat või avastada tundmata paiku teadvuses.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Allikas: Õnneliku abielu saladus: vastastikune seksuaalne rahulolu ei teki automaatselt

Suurimad vead, mida mehed naistega voodis teevad

Mis peitub mehe seksuaalfantaasiate taga?

5 kiretapjat, millega mehed ise endale suhte algstaadiumis vee peale tõmbavad

Seotud