Praegused kosmilised liikumised on pingeid tekitava mõjuga

Olen kuulnud inimesi uurimas praeguste keeruliste pingeseisude kohta. Kirjutan tähelepanekuid suurest ja mitmekihilisest energiate lahtirullumise võimalikkusest. Ehk aitab see paremini mõista meie sees ja ümber toimuvat, kirjutab Anu Kallavus oma Facebooki lehel.

Hetkel on kõige kergem ja loomulikum lahendus proovida hoida keset, olla kohal oma südames ja teha mis vaja, võttes ka tegutsedes vaatleja positsioonI.

Hea kohalolu harjutus on püüda maksimaalse stressi tingimustes olla pingevabalt. Olen teinud seda tehnikat hambaarstitoolis, jääkülmas vees ja paljudes teistes olukordades. Tuleb proovida mitte „elada üle“ ja tõmbuda krampi, pigem püüda olla avatult ja usaldavalt kohal. See on keeruline, aga väga elu muutev praktika.

Praegu on toimumas kahe sõjaplaneedi Marsi ja Pluuto terav pingeseis tule ja Maa stiihiatest, millele lisab emotsionaalse pinge Vähi märgis liikuv Kuu.

Maa, tule ja vee stiihia omavahelised pingeseisud toovad meie ellu väga sügavast punktist struktuure ümberkujundavaid olukordi.

Viimane Marsi Pluuto ühendus toimus Kaljukitse 27. kraadis (03.03.22) ja see vastasmõjude ring saab täis 14.02.2024.

Sellesse mahub veel vastasseise ja mitu erinevat pingeaspekti. Nende koosmõju üks olulisemaid õppetunde on energiate transformatsioon läbi intensiivsete kogemuste.

Marsi ja Pluuto ühenduse kaardis asetses nendega samas kraadis Veenus ja see ühendus oli trigoonis (harmoonilises kooskõlas) Põhjasõlmega (uusi uksi avava energiaga) Sõnnis.

Skorpionis, sõjamärgis, oli ja on aga karmalist puhastust teostav „Loperdav Lohesaba“ (Kuu Lõunasõlm).

Veenuse kõrgeim kodu on aga esoteerilises astroloogias just Kaljukitses, kus asub „värav Vaimu Kuningriiki“ ja kuhu jõutakse siis, kui on saavutatud täielik sisemine harmoonia.

Skorpionis toimub aga teatavasti võitlus 9-pealise Lohega, (3 füüsilist, 3 astraalset ja 3 mentaalset pead), seal asuvad inimest ja ka inimkonda vangistavad energiad. Seal on ego ja hinge võitlusväli ning see asub ikkagi meie sees, igaühes ja iga valiku taga. Valikute eest paneb meid aga vastutama Saturn.

29. juuni varahommikul toimunud Kuuloomise ajal sattusid Kuu, Päike, Veenus ja Jupiter kõik 8. kraadi, mis on samuti väga skorpionliku alatooniga, see on väga isiklikul tasandil energeetiline ümbersünd, võimalus avarduda läbi südame.

Lisaks Vähi 9. kraadis asetsev LIlith, mis toob meie ellu võimaluse uuenemiseks läbi sugupõlvede vangistuse programmide vabastamise.

Minul näiteks „täitsa juhuslikult“, lihtsa spontaanse kutse peale sattus eile Alumiste tallu, mis praegu on minu hoida, viie sugupõlve noor generatsioon, 10 elurõõmust pakatavat noort. Juhuseid pole! Oli naeru, möllu ja lustimist. Elu liigutab meid, kui laseme asjadel loomulikult juhtuda.

Kui vaadata Jäära viimastes kraadides liikuvat Marssi, siis minu jaoks tähendab ta energia alati otsustav edasiliikumist, sageli veel teadvustamata põhjusel, tuues sageli sõjakust kõige vana ja takistava suhtes, lõhkudes vorme, mis on arengul jalus.

Uus on see, millest me midagi veel ei tea. Kuna seda mõjutab Jäära energia, siis seetõttu on liikumine väga jõuline ja sirgjooneline.

Praegu on toimumas esimene tõsisem kriis peale Pluuto/ Marsi viimast ühendust ja kuni 8.07 on õhus palju pinget.

Täpse ühenduse ajaks, 2.07 liigub Kuu juba Lõvis ja teeb pingeseise Sõnnis liikuva Uraaniga ja eks nii mõnigi ego (tuntud või vähemtuntud) tahab oma üleolekut demonstreerida korraldades jõudemonstratsioone kellegi suhtes, võttes endale vabaduse teiste vaba tahte arvelt.

Marss ja Kuu oma madalamates ilmingutes ongi meid vangistavad aspektid (viha, hirm, iha jne).

Lilith Vähis (Kuu valitsuse all olevas märgis) aitab kõigel sellel pinnale tõusta läbi olukordade, mil saame oma Marsi kõrgemat olemust kasutada puhastumiseks ja võitluseks oma sisemise vaenlasega.

Suuresti toimub see sõda inimeste astraaltasandil, kus on meie soovid ja nendega läbipõimunud mõtte- ja tegutsemise toimeahelad.

Pluuto toob sageli transformatsiooni läbi surma või surmalähedaste kogemuste, intensiivsuse ja justkui „lõksulangemise“ kaudu. Selles seisus saab ainult muutuda, enamasti läbi allaandmise, võttes vastu suurema plaani, sündides „uude ellu“, uude olukorda, uude arusaama ja teadvuseseisundisse.

Pluuto vabastab meid meie tahtest sõltumata, muutes läbi toimuva meie nägemuse endast ja Elust. Just sellepärast on oluline olla valmis igasugusteks olukordadeks.

Sageli kaasnevad Pluuto energiatega olukorrad, kus leitakse oma sisemine vägi just läbi allumatuse vägivallale ja võimule, lubades surra egol, et võiksime kogeda ülendust ja tõelist maagilist üksolu Eluga.

Allikas: Anu Kallavus Facebooki leht

Seotud