Planeet Saturni liikumine Veevalaja märki toob kaasa vajaduse oma väärtushinnanguid muuta

Korra, struktuuride ja vastutuse planeet Saturn jõudis eile oma taevasel teekonnal analüütilise mõtlemise märki Veevalajasse, kus ta liigub 7. märtsini 2023. Veevalaja märki sisenev Saturn pöörab olulist tähelepanu uuenduste, tehnoloogia ja kollektiivse arengu küsimustele. Pole ime, et planeedi märgivahetus toimub just nüüd, mil inimesed suhtlevad rohkem kui eales varem interneti ja erinevate sidevahendite kaudu, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel.

Koostöö ning ühise vastutuse võtmine on võtmeküsimus, nii kõikvõimalikes kollektiivides kui ka ülemaailmselt. Maailm on muutumises ning Saturn manitseb neid muudatusi tegema pikkamööda, koostöös, teistega arvestades, selge mõistusega ja süsteemselt. Saab tähtsaks, kes on need inimesed, kellega me end ümbritseme, millistesse kollektiividesse kuulume, milliste ühiste huvide nimel pingutame. Oluline on õigete kaaslaste leidmine ning vastutustundliku pilguga tulevikku vaatamine, kaine arvestusega planeerimine.

See on muudatuste aeg, ent muudatused peavad olema põhjendatud ja toimuma läbi süsteemi. Pinge vana ja uue vahel on pidevalt õhus, sest Saturn teeb pea terve algava aasta vältel ka pingeaspekti Veevalaja märgi valitseja, üllatusliku ja uuendusmeelse Uraaniga. Oluline on nii teaduslik ratsionaalsus kui vaimne ja hingeline areng. Vältima peab dogmaatilisi veendumusi, maailma tuleb vaadata avara pilguga! Selleks, et täisväärtuslikult eluga hakkama saada, on vaja õppida ja areneda, vältida kitsarinnalisust ning põikpäisust.

Saturn toob suured piirangud neile, kes ei käi ajaga kaasas ega vii end kurssi virtuaalse maailma ja tehnoloogiliste uuendustega. Samuti on oluline eelarvamustevaba suhtumine teistesse inimestesse, ka neisse, kes meist paljus erinevad ja maailma teise nurga alt näevad. Peame märkama, mida on meil nende kogemustest õppida. Piire tuleb seada mõistuspäraselt, mitte aga eelarvamustest lähtuvalt.

Saturn Veevalajas paneb meid oma tulevikku palju tõsisemalt võtma. Nüüd on kohustuslik mõista, milline väärtus on kogukonnal, sõprussuhetel, võrgustikel; inimressursil laiemalt. Eriti tugevalt puudutab Saturni jõudmine Veevalajasse inimesi, kes on sündinud aastail 1991-1993, kuna Saturn teeb nende jaoks ära esimese täisringi sodiaagis, jõudes tagasi punkti, kus ta oli nende sünnihetkel. Millal see igaühe jaoks täpselt toimub, sõltub juba isiklikust sünnikaardist.

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Teadmanaine Mai-Agate väljataga jagab nõuandeid, kuidas muuta negatiivsete tunnete võnkesagedus neutraalseks

HARULDANE SÜNDMUS! Jupiter ja Saturn moodustavad talvisel pööripäeval taevas “jõulutähe”

On aeg ärgata ja tulla tagasi oma südamesse

Astroloog Katrin Haiba: Universumi uued tuuled – milliseid võimalusi toob 21. detsembril algav Veevalaja loomistsükkel ja 2021. aasta?

Seotud