Pane tänele! Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks oktoober saab olema erakordselt keeruline kuu!

Alanud kuu toob endaga kaasa muutusi ja arenguid, mis on paljudele ebamugavad ja pingeid tekitavad. Siin on aga kolm sodiaagimärki, kes peaksid olema oktoobris eriti tähelepanelikud ja teadlikult end hoidma, et mitte masendusse langeda.

Kaunis ja päikseline suvi on selleks korraks möödas, vananaiste suvi hakkab samuti seljataha jääma ning pimedus, jahedus ja niiskus võtavad meid oma hõlma. Selleks, et põhjamaises sügises elurõõmsaks ja motiveerituks jääda, pead sa panustama enda vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemisse.

Taevased sündmused loovad oktoobris üsna pingelise atmosfääri. Selles kuus on lausa kaks täiskuud, mille mõju kestab veel päevi enne ja peale täiskuu tipphetke, mis lisab emotsionaalsust ning tõstab alateadvusest üles hirmud ja paljastab vanad haavad. Omapoolset pinget ja takistusi toob ka retrograadselt liikuv Marss. Marsi retrograad toob üles teemad, mis ei ole just kerged: agressiooni, konflikte, vägivalda, stressi, põletikke, järsku käitumist, ülereageerimist, isekust, kannatamatust.

Need on sodiaagimärgid, kelle jaoks toob oktoober kaasa rohkelt kõikuvaid emotsioone, vanade hirmude üleskerkimist ja teemasid, mis nõuavad läbitöötamist ja lahendusi:

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Tunned, kuidas emotsioonid käivad üle pea ja kipud alatasa endas kahtlema. Mõtled tehtud otsuste peale ning sellele, kes käitusid õigesti või mitte. Hindad ümber nii mõnegi oma elus oleva olukorra ja suhte, mõne osas soovid lausa minna nii konkreetseks, et lased sellest lahti ja liigud edasi. Üles võivad kerkida ka teemad, mis puudutavad sinu vabadust või vastupidi seotust kellegagi. Ära tee rutakaid otsuseid, lase oma meelel rahuneda ja püüa siis mõista, mis on sinu jaoks parim.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nüüd kerkivad üles pingekohad nii kodu kui karjääriga seotud valdkondades. Pead oma eesmärgid ja võimalused uuesti üle vaatama ja vajadusel ka ümber hindama. Sinu jaoks on praegu õnneks ka üks lahendus, mis võib tuua kergendust nii töö- kui eraeluga seonduvas. See on suhtlemine. Räägi inimestega. Usalda neile oma mured, küsi nõu ja soovitusi, tutvusta oma ideid ja saa tagasisidet. See aitab sind eelkõige mentaalses plaanis, kuid selle tulemusena teed ka paremaid otsuseid ja usaldad iseennast enam.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

SInu jaoks saab oktoober olema keeruline kuu just inimsuhteid silmas pidades. Leiad end alatasa imestamas ümbritsevate väljaütlemiste ja käitumise tõttu. Katsu end mitte lasta tasakaalust välja viia. Kasuta praegust aega, et õppida tundma inimloomuse erinevaid tahke ning eripärasid. Tee omalt poolt parim, et suhted laabuksid. Ole aus, taktitundeline ja empaatiline. Kui sellest ei aita, et hoida häid suhteid, siis lihtsalt jälgi, mida sulle näidata tahetakse. Ehk on siin peidus mõni oluline õppetund.

Loe lisaks: Alkeemia taroskoobi autor Katrin Oidra: 2021. aasta toob endaga kaasa suuri muutusi, oluline on pöörata tähelepanu oma hingele ja vaimsele arengule

Oktoobrikuu energiad: oluline on hoida oma meeleseisund positiivne

Seotud