Osale ühismeditatsioonil: Vabastame Eesti Rail Balticu (otsetrassi)st

Rail Balticu Eestit poolitava trassi, selle projekti kolossaalsete kulude, raudteele ette jäävate kodude ja looduse lõhkumise teemadel on koostatud kümneid avalikke kirju ja petitsioone ning korraldatud meeleavaldusi. Kõik need aktsioonid on olnud rohkem või vähem jõudu näitavad, vägivallatut lähenemist ei ole aga seni veel proovitud, vahendab Telegram.ee.

Seetõttu soovime 29. detsembril toimuva ühismeditatsiooniga jõulukingiks Eestit, mis on terviklik ja ühiselt toimiv, mitte selline nagu Rail Balticu praeguse kavandi kohaselt meid ees ootab.

Korjame rööpad kokku ja laseme tekkida rahva jaoks parimal võimalikul kuvandil, et see saaks settida meie ühisvälja uuel kujul.

Suure hulga inimeste koos mediteerimine on meie käsutuses olev võimas vahend, mis võib luua meid ümbritsevas energiaväljas üldise tervenemise ahelreaktsiooni. Kas see toimib või mitte, seda võib ühismeditatsioonil igaüks ise tunnetada.

Ühismeditatsioon toimub pühapäeval 29. detsembril kell 17.00-18.00 üle veebi ning seda viib läbi helirännakute praktik Simo Santeri Virtanen. Otseülekande meditatsioonist toob sinuni Telegram.ee, kõige uuema info selle kohta leiad Facebookist.

Osalemine ja info: ühismeditatsiooni Facebook

Seotud