Osale 5. aprilli varahommikul ülemaailmsel ühismeditatsioonil

Pühapäeval, 5. aprillil kell 5.45 toimub ühismeditatsioon “Ülestõusmise ajaliini meditatsioon”. 4.- 5. aprillil 2020 avaneb tohutu astroloogiline portaal, millest läbi liikumiseks on inimkonnal vaja ühineda üheks meeleks ja teadvuseks. Selliselt toimides saame tagasi nõuda oma sõltumatuse 700 aastat väldanud finantsvõlgnevuse süsteemilt, lahustada vana maailma struktuurid, muuta olematuks koroonaviiruse ja sellega kaasneva hirmu ning lõpetada ära 5G-ga kaasneva elu hävitava kiirguse (mida võib pidada üheks suurimaks mõjuteguriks Wuhanis (Hiinas) toimunule, mille käigus ligi 3 miljonit inimest võis surra kiirgusmürgituse tulemusena).

Vägi, mis saab meile 4.- 5 aprillil Jupiteri ja Pluuto taevase kohtumise käigus kättesaadavaks, on sõna otseses mõttes astronoomiline!

Meie taotlus on kasutada ära seda vägevat astroloogilist joondust, et luua inimkonna jaoks massiline nihe kõige võimalikumas positiivses ja kooskõlalisemas suunas, aga see eeldab massilist osalemist ning Südamete ja Meelte koondamist üheainsa fookuse ja taotluse taha kogu planeedil enneolematus ulatuses!!!

On ülioluline, et meie Valguskiirgajatena ühineme globaalseks meditatsiooniks 4.- 5. aprillil, et miljoni üheaegse valguspunktina, mida südames kannab sügav armastus, ankurdada rahu, kooskõla, külluse, vabaduse, tervenduse ja kõige positiivsema tõusmise ajaliini energiaid!

Meie silmis sõltub selle ettevõtmise edu sellest, kuidas me suudame kõrvale asetada oma näilised erinevused, vaated, arvamused, hinnangud teiste suhtes või selle, mis meile kellegi isiksuse juures meeldib või mitte ning eriti sellest, kuidas me suudame vältida negatiivset “käivitumist” erinevate sõnade või lausete peale, mis takistaks kokku tulemist, kuna just selline eraldatus ja jagunemine on meid planeedi seisukohast pikka aega tagasi hoidnud!

Ühinegem ja keskendugem üksnes lõpp-eesmärgile – kaotada kannatus.

Allpool on lingid ja juhised, kuidas meditatsiooniga liituda, aga paneme südamele läbi lugeda kogu kiri, selleks et mõista, miks see globaalne meditatsioon on sedavõrd oluline ja luua sellele kohased tingimused. Me tunneme vajadust selgitada sõnade tähendust ja nende taga peituvat tegelikku kavatsust, selleks et infot vääriti ei mõistetaks ega loobutaks selle tulemusel kaasa tegemast. Meil on vaja igat üht osalema, et kindlustada ühe miljoni üheaegse metiteerija olemasolu 4.- 5. aprillil!!!

Palun edastage see kiri oma võrgustikule, et gruppidel ja üksikisikutel oleks võimalik aegsasti teha oma osalemisplaane.

Selleks, et meie kujutluspildid ja taotlused oleksid kooskõlas, palume kõigil mediteerijatel järgida järgmisi juhiseid:

1. Kasuta enda tehnikaid selleks, et tuua end lõdvestunud teadvusseisundisse.
2. Esita oma taotlus kasutada seda meditatsiooni selleks, et nihutada planeet kõige optimaalsemale ajaliinile ning eemaldada täielikult koroonaviirus.
3. Kujutle säravvalget valgussammast, mis lähtub Kosmilisest Keskpäiksest ja jagab oma valgust kõikidele universumi galaktikate keskpäikestele. Seejärel kujutle, kuidas see valgus siseneb läbi Galaktilise Keskpäikse, seejärel läbimas meie galaktikat ja sisenemas meie päikesesüsteemi, seejärel läbimas kõiki valgusolendeid meie päikesesüsteemis, seejärel liikumas läbi kõikide olendite meie planeedil ja ühtlasi läbi sinu keha planeedi tuuma.
4. Kujutle, kuidas see valgus muundab veel Maale alles jäänud koroonaviiruse, puhastab kõik nakatunud piirkonnad planeedil, ravib terveks kõik haigestunud, eemaldab kogu epideemiaga seostuva hirmu ja taastab stabiilsuse.
5. Kujutle, kuidas asjade käik planeedil Maa nihkub kõige positiivsema ajaliini suunas, nihkudes eemale kõikvõimalikest epideemiatest, nihkudes eemale igasugusest sõjast, igasugusest globaalsest ülemvõimust. Kujutle, kuidas valge, roosa, sinine ja kuldne Valgus tervendab kogu ebavõrdsuse, kaotab ära vaesuse ja toob küllust kogu inimkonnale. Kujutle Veevalaja-ajastu, mis toob kõigile olenditele Maal puhast Valgust, Armastust ja Õnne, kujutle selle suure kosmilise tsükli algust.

Võimalusel prindi või kirjuta need juhised endale välja!

Lihtne meditatsioon algajale: näpunäiteid meeleteadlikkuse harjutamiseks

Leia endas rahu: andestuse ja tänulikkuse meditatsioon

Meditatsioon: kõik on võimalik!

Seotud