On aeg ärgata ja tulla tagasi oma südamesse

Pimedatel ja pingelistel aegadel leia iga päev aega olla omaette, iseendaga, vaikuses. Võid seda teha omaette kodus, näiteks enne uinumist või peale ärkamist või looduses, proovi erinevaid viise, et leida endale sobiv. Too oma tähelepanu väliselt enese sisse, oma kehasse, praegusesse olevikuhetke. Katkesta mõttevoog ja sukeldu endasse, soovitab Kristallikoda.ee.

Lase vabaks mõtted ja lood nii mineviku kui ka tuleviku kohta. Sukeldu usaldusega südames põhjatusse tühjusesse. Vaata, kuula, tunneta oma keha ja siseuniversumit, lihtsalt ole oma keskmes. Keskmes on alati rahu, vaikus ja selgus, et nendeni jõuda, pole vaja teha muud, kui võtta oma tähelepanu ära väliselt ja tuua see enda sisse.

Kuula ja jälgi tähelepanelikult, mis su vaimusilma ette ilmub. Sinu sees asub piiritu loomisruum, kus ülimaks loojaks oled sina ise. Lase oma südamest kerkida tunnetel, unistustel, soovidel ja kujutle soovitut olemas, kasvamas ja arenemas. Tunne õnne ja täitumust, mida see kaasa toob. Nii programmeerid oma alateadvust ja käivitad nähtamatu magneti, mis tõmbab ligi arenguid soovitud suunas. Keskmest, südame loomisruumist, saavad alguse kõik suured muutused nii sinu enda jaoks kui ka üleüldiselt. See on ainus viis muuta maailma, läbi iseenda ja oma valikute.

Me oleme ise oma elu loojad ja igaühest oleneb kõik. Kogu meie planeedi ja inimkonna saatus oleneb meist igaühe isiklikest valikutest. Seepärast on oluline oma südame loomisruumis luua suuri, julgeid ja täiuslikke visioone nii iseenda kui ka meie planeedi jaoks. Sa kannad oma südames kindlaid ja sügavaid teadmisi sellest, milline on täiuslik olukord meie koduplaneedil. Leia need väärtused üles ja tee otsus kehtestada Maa peal taas harmoonia ja tasakaal.

Me mäletame, milline elu Maal Kuldajastul oli ja oleme siin selleks, et meis peituvaist seemneist luua taas kord harmooniline Kuldne Ajastu. Praegu on kõige tähtsam oma soovid ja unistused välja öelda, kõigepealt iseendale, teha otsus loobuda vanast ja panna idanema uue seemned oma sisemises loomisruumis. Valik loob võimalused ja tee hakkab meie ees lahti rulluma. On aeg ärgata, otsustada ja asuda looma.

Allikas: Teaduslikult tõestatud: heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust

Tervendaja Triin Katriin: Ärka, hing! Mine tagasi oma südamesse ning otsi uuesti üles rõõm ja armastus!

11 tarkust hinge ilust ja kordumatusest

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.