Oktoobrikuu energiad: oluline on hoida oma meeleseisund positiivne

Oktoobrikuu näitab meile väga palju huvitavat. Vanad ja uued energiad ilmutavad oma reaalset võimu, sest vana ei taha lahkuda, aga uus astub juba jõuliselt ette. See meenutab suurt energeetilist lahingut, mis puudutab igat inimest, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

See, millele tahaksid “ei” öelda justkui võitleb sellega, millele tahaksid “jah” öelda. Me oleme pikalt elanud puuduses, sest oma piirangutega oleme seda loonud ja kui on midagi puudu, siis tekib vajadus saada seda lõpuks kasvõi jõuga ja see loob oma reaalsust, mis võitleb küllusega. Seega järgmine kuu me saame näha võitlust erinevate valdkondade energiate vahel või siis tunda teravat vastuolu. Kui me hakkame seda nägema vaid tükkide kaupa, ehk ainult mingit konkreetset pilti võib tekkida hirm. Kui Sa ei taha olla sellest pildist mõjutatud, siis oled sellest väljas.

Tihti me näeme vaid seda, mis meile sisse söödetakse, kuid ei taha mõista, et selle taga on tunduvalt võimsamad protsessid. Valida hirm on kergem, sest sellega oleme harjunud.

Oktoobrikuus tuleb lavale suur ja hirmus tont, kes hakkab veel rohkem meid hirmutama nagu pisikesi lapsi ja me ei näe headust, sest see paistab laval kui mingi väike tegelane, ega ei saa mõjutada suurt tonti. Leia endale hea koht kui tahad jälgida seda draamat, sest on mida vaadata. Tont võib olla hakkab ähvardama Sind ennast, riiki, maailma ja näitab oma jubedat nägu. Paljud inimesed taaskord on tõmmatud tondi loodud hirmude keerisesse ning hakkavad taaskord sellega võitlema ja loovad võitlust enda eludes. Selle kõigega nad loovad endale ka valusa kogemuse.

Kuidas mitte olla draamast mõjutatud, ega sellesse mängu mitte tõmmatud? Üks asi on suunata oma tähelepanu draama detailidele ja lubada sellel Sind mõjutada, teine asi on aga näha selles kõiges uut, mis viib sind heade tulemuste poole.

Need kes mäletavad seda, et on loojad, kes ühinevad uutes energiates, need saavad jälgida hirmutavat draamat kui võõraste inimeste loodud näidendit. Tähendab, et nad saavad mitte lihtsalt vaadata ja ka seda kui filmi vaatamist nautida. On võimalus pääseda ekraani või lava taha ja sattuda imelisse maailma. Samas vaatleja saab tunda täieliku kaitset, kuid samas võivad olla šokis sellest, kuidas draamas osalejad tõemeeli usuvad seda, millesse nad on hirmsa tondi poolt tõmmatud.

Mis on veel selles kõiges huvitav? Sa saad mõista, et Sinu sisemine seisund “mul on kõik hästi” on hirmudest tugevam ja tegelikult ongi ainuke võimalik variant. Ürita näha üldist pilti, ära lase ennast mässida hirmutavatesse seisunditesse, ega toetu hirmule. Ma tean, et paljud on juba mitmetest hirmudest osanud vabaneda. Tegelikult Sa ei vaja mingit kaitset, sest Sina ise oled valgus ja headus ja kaitse iseendale.

Sa ju varem tahtsid endale elu, milles “kõik on hästi” aga nüüd tunneta seda, see on võimalik. Sa saad kõiges näha heaolu, kui seda vaid soovid. Suuna oma sisemist heaolu elu kõikidesse valdkondadesse ja varsti vabaned Sa kõigest, mida rohkem ei vaja. Oktoobrikuu draama on kui muinasjutt erinevate tegelastega, kuid ka hea kingitus iseendale, milles peitub imeline kogemus. Ega me niisama pole siia tulnud sellisel keerulisel ajal, nüüd vaata ja naudi!

Allikas: Kolm šamaani nõuannet Anu Pahkalt, mis aitavad hoiduda õnnetuse eest

Praktiline maagia: tee pihlamarjadest maagiline kaitsev kaelakee!

Šamaanitar Shonchalai Hovenmei õpetused naistele maagilisteks argirituaalideks

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.