Oksana Borodjanskaja laiendab kõigi oma klientide meelt

Laupäeval, 25. märtsil toimub Tallinnas Nõmmel Läänemere piirkonna ühe võimekama konstellööri Oksana Borodjanskaja telesillaga konstellatsioonipäev, kuhu on oodatud kõik huvilised ja loomulikult diagnostika- või konstellatsioonitöö tellijad.

Inimesed, kes on varasemalt konstellatsioonidega kokku puutunud, teavad, kuidas kõnealune meetod võib aidata ka neid, kes on pelgalt üritusel kohal. Kui kliendi küsimuse teema läheb kokku kohal viibijate isiklike küsimuste või näiteks ebakõladega organismis, siis konstellatsiooniprotsessi käigus saavad needki lahenduse. Ilmselt seletab see vähemalt osaliselt fakti, et konstellatsioonidel käivad inimesed tunnevad sageli lausa füüsilist vajadust konstellatsiooniürituse järele, kui nad nad pole seal ammu osalenud.

Bert Hellinger (1925-2019), keda peetakse perekonstellatsiooni isaks – nagu Sigmund Freud on psühhoanalüüsis – oli esmalt katoliku kiriku preester, kelle kitsam eriala oli psühhoteraapia. Oma soliidse praktika baasil tuletas ta, et paljud probleemid võivad tuleneda mustritest ja energiatest, mis valitsevad meie suguvõsas. Kuna Hellingeri teenimispaik oli Aafrikas suulude hõimu aladel, võttis ta omaks šamanistliku lähenemisviisi, mille abil ta suutis neid mustreid vajadusel ravida.

Kogu globaalne šamanism, mis väljendub sarnaselt rahvaste juures, kes pole kunagi kokku puutunud – põlisrahvastel Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Siberis, Austraalias jm – põhineb ühe teooria järgi emakese Maa soovil, et meie planeedil oleks rohkem harmooniat. Kui inimene pöördub siiralt oma küsimusega emakesest Maast lähtuva Välja poole, saab ta ka vastuse. Nõnda on konstellatsiooni asendajad kui kanalid, kes sellest Väljast infot vahendavad. Konstellöör on omakorda see, kes hoiab Välja ja juhib protsessi lahenduseni.

Psühholoogi haridusega Oksana Borodjanskaja on oma isikliku meetodini jõudmisest kõneldes rääkinud, kuidas puutus konstellatsiooniefektiga kokku juba enne, kui hakkas seda tehnikat teadlikult ja põhjalikult omandama.

Nimelt korraldas Oksana naiste praktikaid, mille käigus palus ühel „asendajal“ korrata sõnu, mida kliendi mees olevat tollele öelnud. Asendaja – Oksana sel hetkel muidugi isegi ei teadnud, et selline imeloom olemas on – aga vaidles vastu ja ütles, et tema küll ei taha midagi sellist öelda ja tuli välja hoopiski oma tekstiga. Siis oli kliendi üllatus suur: „Mu mees kasutab täpselt selliseid sõnu ja ta räägib isegi sama intonatsiooniga!“

Hiljem õppiski Oksana klassikalist perekonstellatsiooni, aga oma isikliku tee otsingul jõudis ta muu seas lisaks kosmoenergeetika juurde. Praegu toimub Oksana juhtimisel zoomi vahendusel näiteks II eestikeelne kanalikool, mis algas mullu oktoobris, kus igal nädalal ühildutakse ühega 22 energiakanalist, mis kokku moodustavad Kabalas tuntud Sephiroti puu, mis on kui Universumi mudel. Kõnealuse kooli käigus treenivad koolis osalejad oma võimekust eri energiatega ja selgitavad muu seas välja isiklikud lemmikkanalid. Huvilistel tasub jälgida reklaami, sest II eestikeelse kanalikooli järel algab kohe Sephiroti puu maailmade kool, millest võib samuti oma kanaliõpet alustada.

Oksana on praeguseks 30aastase staažiga psühhoterapeut, kes nimetab oma isiklikku meetodit energoinformatiivseks süsteemseks psühhoteraapiaks. Selle meetodi abil lahendab Oksana oma klientide põhiprobleeme.

Konstellatsioonilt tasub lahendust otsida kõikidele oma muredele, mis on takistuseks edukale ja rõõmsale kulgemisele. Konstellatsiooniga ravitakse ka erinevad haigusi, mis ongi tavaliselt suunaviidad, mis osutavad teemadele, millega peaksime tegelema.

Oksana Borodjanskaja IV telesillaga konstellatsioonipäev toimub laupäeval, 25. märtsil kell 10-18 aadressil Mai 18a, Nõmme, Tallinn (300 m kaugusel on aadressil Valdeku 13 suur tasuta parkla).

Kõigil Oksana Eestis toimuvatel üritustel on kvaliteetne eestikeelne tõlge.

Konstellatsiooni hind on 450.- ja diagnostikatöö 100 eurot. Lihtsalt asendajana osalemise tasu on 30 eurot. Kui tahate tööd tellida, kirjutage vastavasse lahtrisse KONSTELLATSIOON või DIAGNOSTIKA, kui pelgalt osalete, kirjutage ASENDAJA (konstellatsiooni ja diagnostika tellijale on ülejäänud osa seminarist loomulikult tasuta) https://forms.gle/SC9dVUigqhkS6aTw6

Täpsem info telefonil 5342 7812 või meilitsi teet.korsten@gmail.com

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.