Obama nimetas valitsuse liikmeks UFO-saladuse avalikustamise pooldaja: on see märk millestki eesootavast?

John Podesta määrati tänavu Barack Obama nõunikuks. 64-aastane Podesta, kes töötas president Clintoni valitsuse ajal Valge Maja personaliülemana, hakkab tegelema küsimustega, mis ulatuvad energiast toiduohutuse ja piirikaitseni – ning kes teab, ehk isegi UFO-saladuse avalikustamiseni?

Ajalehe Washington Post andmeil on Podesta “üks demokraatliku partei kõige kogenenumaid liikmeid poliitika korraldamise alal.”(2) Ta on ka asutanud juhtiva demokraatliku avaliku poliitika organisatsiooni nimega Center for American Progress (CAP). Paljud inimesed on jõudnud arvamusele, et demokraadid ja vabariiklased on lihtsalt sama linnu kaks tiiba ning kummagi valimine tegelikult lennuteed ei mõjuta. Ma nõustun selle arvamusega, aga see ametissemääramine köitis mu tähelepanu, sest John Podesta on tugevalt UFO-alaste andmete avalikustamise poolt.

2002. aastal kõneles Podesta pressikonverentsil, mis peeti Washingtonis riiklikus pressiklubis, kus ta kutsus Ühendriikide valitsust üles avalikustama kõiki UFO-sid käsitlevaid dokumente, mis on enam kui 25 aastat vanad.

“Ma olen skeptiline paljude asjade suhtes, sealhulgas ka arvamuse, et valitsus teab alati kõige paremini ja kodanikele ei või tõtt usaldada. Juba ammu on käes aeg selle teema pealt saladuseloor kergitada. Meil on olemas avaldused kõige usaldusväärsematelt allikatelt – kes on sellest fenomenist teadmiseks piisavalt kõrgel positsioonil – põneva nähtuse kohta, mille olemust ei ole veel määratletud.” – John Podesta (võetud Leslie Keani 2010. aasta New York Timesi bestsellerist pealkirjaga Bill Clinton: Ma poleks üllatunud kui tulnukad meid külastaks”

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.