Noore Kuu loomine Kaalude sodiaagimärgis võimendab suhete ja tunnetege seotud teemasid

Kuu loomine on aeg, mil Kuud pole taevas näha või on näha ainult Maa varjuga kaetud kontuure. Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Loe, mida toob kaasa tänane Kaalude sodiaagimärgi Kuu loomine.

Kuu liikumine Kaaludesse toob kaasa harmoonilise õhkkonna, kus valitseb tasakaal ja inimestevaheline hea läbisaamine. Esiplaanil on harmoonia ja armastuse otsimisest kantud tunded ja tegutsemine.

Otsused tehakse läbimõeldult ja kaalutletult ning pigem lähedastega arvestades, kuna just praegu on inimestel suurenenud kaastunne, empaatiavõime ja sõbralikkus.

Praegu on sobilikud tegevused, mis on seotud inimestevaheliste suhete ja nende parandamise ja tasakaalustamisega. Edukalt laabuvad läbirääkimised, koosolekud, leppimine ja andestamine. Hea aeg on ka kohtingule minemiseks, kihlumiseks ja abiellumiseks.

Samuti soosib Kuu seis kaunite kunstidega tegelemist, mediteerimist ja maagiliste rituaalide läbiviimist, mis suurendavad rahulolu, harmooniat ja naiselikkust. Proovi andestamise ja tänulikkuse meditatsiooni.

Vaata, kuidas soovida nii, et unistused täituksid!

Seotud