NÄDALA TAROSKOOP | Usalda nüüd oma intuitsiooni!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade kuninganna ja sauade üheksa. Heaks uudiseks on see, et sa tead, mida sa tahad ja sinu intuitsioon töötab suurepäraselt, seega võid oma sisetunnet uskuda. See annab võimaluse teha enda jaoks häid ja edasiviivaid otsused. Sind võivad küll tabada aegajalt kõhklused või ebakindluse tunne, kuid siis tasub lihtsalt peatuda ja teha väike reaalsuskontroll. On tõenäoline, et enamus nendest teemadest, mille üle pead vaevama kipud, ei kujuta sulle mingit ohtu. Liigu edasi oma unistuste suunas sammhaaval ja rahulikus tempos. Oska märgata, mis sinu ümber toimub ja naudi teekonda.

Armastuse ja suhete osas tasub sel nädalal teadlikult asjadele aega anda. Ära kiirusta midagi tagant. Vaata hetki ja olukordi rahulikult ja ilma intensiivsete ootusteta. Lase kõigel kulgeda rahulikku ja loomulikku rada. Kasuta praegust nädalat selleks, et iseenda tunnetes selgusele jõuda. Kui sul on olnud kahtlusi, kas oled õigel teel või kas sammud, mida plaanid ette võtta, viivad sind sinu unistustele lähemale, siis just nüüd on tõenäoline, et sinu jaoks selgub tõde.

Tööalaselt võivad asjad olla veidi pingelised ja tunned, et oled ka ise ehk kergemini ärrituv. Ette võib tulla takistusi, viivitusi ja ka möödarääkimisi. Tööalased suhted võivad pingestuda, kuna inimesed kipuvad oma soove ja mõtteid üsna järsult välja ütlema. See aga võib tekitada olukordi, kus lahenduste leidmine ja koostöö saavutamine läheb keeruliseks. Ka rahaasjade osas ei ole kõige lihtsam nädal. Küll aga pead meeles pidama, et muretsemine ja liigne ärevus ei aita sind kuidagi. Katsu leida võimalusi, kuidas kasvõi väikeste sammudega hakata liikuma stabiilsema ja turvalisema olukorra poole.

Tervise osas tasuks praegu keskenduda sellele, et leida endas üles tasakaal, rahu ja kindlustunne. Stress, ärevus ja depressioon on lihtsad ligi hiilima ning parem on neid ennetada kui hiljem sealt välja rabeleda üritada. Luba endale eelkõige piisavalt armastust ja tähelepanu, puhkust, füüsilist koormust ja vitamiinirikast toitu. Sa ju tegelikult tead üsna hästi, mida sa vajad. Isegi kui sulle tundub, et see, mida sa vajad on kusagil väljaspool, käeulatusest eemal, siis see ei ole nii. Kõik, mida sa vajad, on sinu juures ja sinu sees olemas. Keskendu kõigepealt oma sisemuse harmooniasse viimisele, seejärel tegele nende väliste asjadega, mis sinu tähelepanu nõuavad.

NÄDALA ÜLEVAADE 1. – 7. veebruar

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Kohtud sõpradega, veedad toredasti aega ning tunned elust mõnu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Nüüd pead hoolikalt planeerima ja ettevalmistusi tegema, enne kui astud oma elus mõne olulise sammu. Praegu õnnestuvad kõige paremini need asjad, mis on tehtud koos teistega – rõhk on meeskonnatööl ja partnerlusel. Tegeled sel nädalal tõsiselt ka oma töö- ja rahaasjade planeerimise ja korrastamisega. On hea aeg alustada ka uusi projekte ja ettevõtmisi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Sinu jaoks saab see nädal olema täis liikumist, aktiivset tegutsemist ning võid tunda ka pingeid või kerget rahulolematust. Sa tunned, et sinu õlgadel on palju kohustusi ja sa soovid loomulikult kõigega suurepäraselt hakkama saada. See võib aga tuua kaasa ka stressi. Katsu teisi pisut rohkem usaldada ja kasuta nende abi, et oma igapäevaste kohustuste koormat pisut vähendada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. üüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. Pead küll oma mugavustsoonist välja astuma ja see ei ole kindlasti lihtne, kuid sinus on vajalikku sisemist tugevust ja meelekindlust.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud