NÄDALA TAROSKOOP | Tunned, et soovid mineviku maha jätta ja alustada puhtalt lehelt

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 18.- 24. 05

Nädala kaartideks on maag ja müntide paaž. Nüüd pead hoolega järgi mõtlema, kuidas kasutada oma õigusi, oskusi ja vabadusi. Võid tunda, et soovid muuta kõike seda, mis sind viimasel ajal on häirinud ning alustada uuelt ja puhtalt lehelt. See on hea, kui teed seda korralikult järele mõeldes ja hoolikalt oma samme sättides. Kui aga teed midagi lihtsalt sellepärast, et tahad muutusi ja suuremat vabadust, siis võib sind saata ainult ajutine ja näiline edu. Ära lase end eksitada ning kaasa haarata sellistesse ettevõtmistesse, mille osas sa vähegi kahtlusi tunned. Pigem toimi rahulikult ja samm korraga. Tähele tasub panna ka universumi poolt saadetud märke. Kui mõni asi ikka ei ole sulle mõeldud või sa ei peaks midagi tegema, siis saad selle kohta kindlasti märguandeid. Seega, hoia silmad lahti.

Suhete osas on nüüd kätte jõudnud aeg, kus pead end avama. Tihti tunduvad suhted lihtsamad, kui sa ei näita välja oma tõelisi tundeid ja käitud etteantud normide kohaselt. Kuid sel juhul pead sa tihti oma mõtteid varjama, arvamusi pehmendama ja oma emotsioone tagasi hoidma. Nüüd tasub olla julge ja öelda välja see, mis on sinu tegelik tõde. Seda tehes tuleb muidugi arvestada teiste tunnetega. Ole hooliv, tähelepanelik ja suhtu teiste mõtetesse ja tunnetesse alati austusega.

Töö- ja rahaasjade osas on näha edasiminekuid. Võid saada mõne põneva pakkumise või lausa uue töökoha. Kõike, mis su teele satub, et tasu muidugi kohe kahel käel vastu võtta. Tutvu enne oluliste sammude tegemist alati hoolikalt tingimustega, et veenduda, kas asi on väärt oma aja ja energia panustamist.

Tervise osas tunnetad hetkel ise väga hästi, mida vajad, et end hästi tunda. Kui sa tead, mis sulle hea enesetunde tekitaks, siis tasub seda ka teha, mitte ainult sellest mõelda. Paljud teavad küll, mida tegema peavad aga sinnapaika see jääbki. Kui soovid tõesti muutusi, siis alusta kohe, mitte ära oota uut päeva, uut nädalat või uut kuud. Tervise ja harmoonia saavutamiseks pööra tähelepanu nii oma kehale kui meelele, sest inimeses on kõik seotud.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku poodu. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Seetõttu tunned, et oled teadmatuses ja see tekitab ebakindluse tunnet. Anna endale aega kohaneda ja proovi näha suuremat pilt. See annab hingerahu ja näitab, et paanikaks pole põhjust.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline. Oled heas ühenduses oma südame ja hingega. Kuula oma sisehäält ja luba endale seda, mille järgi sinu süda igatseb.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kuu. Nüüd tunnetad, et sinus justkui võitlevad omavahel kaks poolt, ühelt poolt unistused ja plaanid, teisalt melanhoolia ja alateadvusest esilekerkivad hirmud. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreester. Saad nüüd juhatust kõrgemalt poolt, seega peaksid olema tähelepanelik sulle saadetud märkide suhtes. Ära eira oma sisetunnet ja käitu vastavalt sellele, mida su süda ütleb. Praegu on aeg, kus just suhete alal toimuvad olulised muutused, seega pane oma vaim valmis põnevateks seiklusteks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa.Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Loe lisaks: Täna alanud Veenuse retrograad paneb meid analüüsima oma armuasju ja üle vaatama väärtushinnanguid

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Põnev! Millist saatust ja iseloomu ennustavad sinu nime algustähed?

Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?

Seotud