NÄDALA TAROSKOOP | Tuleb leida tasakaal väliste impulsside ja sisemise tarkuse vahel

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide paaž ja ülempreester. Tunned, et soovid ühelt poolt end lahti raputada seisvast energiast ja negatiivsetest uudistest, mis kõikjal sulle vastu vaatavad. Teisalt aga tahaksid vältida hulljulgeid samme ning soovid käituda õigesti. Kõige keerulisem küsimus hetkel ongi – mis on õige käitumine. Sa ei tea, kas usaldada väljast tulevaid impulsse või seda, mida ütleb su sisetunne. Ning isegi siis kui usaldad eksimatult oma sisehäält, tunned pidevat välist survet, mis justkui prooviks sind igati ümber veenda. Nüüd on oluline, et suudaksid tulla enda keskmesse ja leida rahu, mida ei loksuta väline pidev hirmu- ja ebakindluse energia. Seda on keeruline teha, kuid see on ainus, mis hetkel pinnal püsida aitab.

Suhete osas võib ette tulla ootamatuid olukordi, kus seisad silmitsi valikutega. Need võivad olla nii eetilised valikud, kus pead otsustama, milline käitumine on aus ja õige, kuid ka päris elukorralduslikud valikud. Nüüd võib toimuda nii suhete purunemisi kui tõsiseid kriisi. Väldi mõtlematut käitumist ja ära tee ei igavusest, hirmust ega mõnest muust negatiivse alatooniga tundest ajendatult midagi mõtlematut.

Tööalaselt tasub nüüd liikuda edasi vaikselt ja pigem alalhoidlikult. Isegi kui tekib tunne, et võiks riskida ja võtta vastu mõni sellise väljakutse, mille lõpptulemus võib olla sinu jaoks nii suurepärane võit kui kaotus, siis pigem jäta see samm tegemata. Katsu olla paindlik ning proovi leida võimalus oma rahaasjade osas pinnalejäämiseks mõnel sellisel viisil, mis ei tekitaks võlgu, inimestevahelisi pingeid ega pettumust.

Tervise osas peab nüüd oma emotsioonidele piisavalt tähelepanu pöörama. Kui kogud oma mure, pettumuse ja hirmu endasse ning üritad teha halva mängu juures head nägu, siis tegelikkuses teed sa pikemas plaanis enda jaoks asju halvemaks. Isegi kui tunned, et sa ei taha kõiki neid negatiivseid mõtteid ja tundeid valla päästa, sest sa ei suuda nendega tegeleda, tee seda siiski. See võib esialgu küll mõjuda sulle üsna rängalt, kui kui tuled sellest puhastustulest läbi, siis saad kergemalt hingata ning tunned end tugevamalt kui varem.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja otsuste langetamisega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma tahtejõu. Samas tuleks vältida aga liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud