NÄDALA TAROSKOOP | Toimub hoogne liikumine uuele energeetilisele tasandile

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 13.- 19.04

Nädalat iseloomustavad sauade kuninganna ja keiser. Käimas on muutuste aeg, kus liigume kõik vastu millelegi täiesti uuele. Aeg on iseenesest väga viljakas, kuid eelkõige peab kasutama oma praktilist meelt ja mõistuse jõudu. Tekivad uued ideed ja lahendused ning kohati näib, et lootus annab uut motivatsiooni. Praegu koged nii positiivseid ja inspireerivaid tundeid, kui ka kohati otse vastupidiseid – on hetki, kus tunned, et sul on raske hommikul voodist üles tõusta ja sa ei taha mitte midagi teha. Kõik see möödub. See on loomulik asjade paikaloksumise protsess. Üles võivad kerkida ka mingid minevikus pärit teemad, probleemid või lihtsalt mälestused. Need tuleb läbi protsessida, kuna nende meenumine on sulle justkui märgiks.

Suhete osas on see nädal pigem keeruline. Kui suudad oma partneriga ühele lainele saada, siis laabuvad asjad kenasti. Paljud võivad aga tunda, et soovivad hetkel hoopis iseenda tunnetega tegeleda ja pigem selgusele jõuda, kas ja mida nad oma partneri vastu tunnevad. Olles eneses kindel suudad praegu oma suhete olukorda soovi korral paljuski paremaks muuta – kõik on kinni sinu enda soovides ja otsustes.

Töö osas ei ole hetkel küll suuri muutusi paremuse poole, kuid ometi on paljude jaoks saabunud pisut enam selgust ning juba teadmine, kus seistakse, vähendab paanikat, hirmu ja ebakindlustunnet. Hakatakse otsima võimalusi ja nii mõnigi lahendus ka leidub.

Kuna käimas on nö liikumine uuele tasandile, siis võid tervise osas kogeda praegu nii erinevaid valuaistinguid kui ka väsimust, peapööritust, soovi rohkem magada, puhata ja tõesti teadlikult lõõgastuda, et kogu maailma stress ja rahutu energia endast välja saada. Võid tunda hirmu enda ja lähedaste tervise pärast ning kohati kipuvad ka mõtted surmast pähe tulema. Katsu võtta sellisel juhul oma tunnetega tegelemine fookusesse. Ära lase emotsioonilainetel üle pea kokku lüüa, vaid juhindu kainest mõistusest. Vaata üle oma liikumine ja toitumine, ära lange käegalöömise meeleollu, vaid kasuta ära kevadist motiveerivat aega, et oma vaimse ja füüsilise heaoluga tegelemises uus leht pöörata. Kevadine energiapuudus ja kohatine meeleolulangus on iga kevade osa paljude jaoks, selle vastu tuleb teadlikult võidelda, süües värsket ja äsjatärganud kodumaist kraami ning lubades endale piisavalt päikesevalgust ja liikumist värskes õhus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ka ootamatusteks sündmusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja pead kohanema kõige sellega, mis sinu ümber toimub.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avanemas uued võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud. Suudad targa tegutsemise korral saavutada seda, mida soovid.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd tuletab elu sulle üsna selgesti meelde seda, et see, kuhu sa oma fookuse sätid, on väga oluline. Kui keskendud negatiivsusele, siis sinu elu paistabki nukker. Kui aga hindad head, siis saad rõõmustada ja nautida kõike kaunist, mis sinu elus on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd pead end valmis panema selleks, et puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on üritada säilitada rahu ja kaine mõistus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sinu ellu on saabumas midagi positiivset. See võib olla mõni hea uudis, mida oled oodanud ja mis teeb tuju paremaks, kuid see võib olla ka mõistmine, et sinu praegune hetkeolukord ei olegi nii hull, kui vahepeal tundus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on aeg uuteks algusteks. Sinu elu võtab suuna paremuse poole ning kui julged unistada suurelt, siis näed ka oma unistuste täitumist. Usalda universumit ja kõik laabub nii nagu vaja.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Michael Laitman: praegune kriisiolukord päästis meid maailmasõjast! Toimub maailma väga tõsine vaimne ümberhäälestamine

Aprillikuu energiad: nähtavale tulevad tõelised väärtused inimestes ja suhetes

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.