NÄDALA TAROSKOOP | Tegele oma hinges ja ümbritsevas elus tasakaalu loomisega

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade paaž ja mõõdukus. Nüüd on oodata värskeid tuuli nii suhtlemise, töö kui ka tervise osas. Tunned, et peale muutusi ja ootamatusi oled taas leidnud mingis mõttes rahu. Praeguse meeleseisundi pinnalt on hea aeg, et hinnata reaalselt, kuidas sinu armuelu ja tööasjad tegelikult edenevad ning mida peaksid seoses oma tervise olukorraga muutma.

Suhete osas peaks nädal tooma üsna rahulikke ja positiivseid arenguid. Nüüd on hea aeg vaadata endasse ja proovida mõista, kas sa oled iseendaga rahu sõlminud ning aktsepteerid ennast sellisena nagu oled. Kui oled sisemiselt rahulolematu, siis on keeruline ka end ümbritsevate inimestega suhteid ladusalt toimimas hoida. Armumise mõttes võib nüüd tulla positiivseid üllatusi. Kui oled vaba ja vallaline, siis naudi uusi tutvusi ja lase end armumisest kaasa haarata. Kui aga oled mittetoimivas suhtes ning kohtud ootamatult kellegi tõeliselt huvipakkuvaga, siis võta seda kui märki, et peaksid oma armuelus korra majja looma ning ära otsustama, kas jääd praeguse partneri juurde või teed selge otsuse ja liigud oma elus edasi.

Tööasjade osas liiguvad asjad üsna rahulikult ning sulle teadaolevat rada mööda. Praegu tasub leida enda jaoks midagi, mis motiveerib tegutsema, sest aegajalt võid tunda, et oled väsinud või vajad lihtsalt vaheldust.

Tervise osas peaksid nüüd erilist tähelepanu pöörama sellele, kui palju sa end füüsiliselt liigutad ja värskes õhus aega veedad. Rõsketel ja hämaratel sügispäevadel on kerge jääda tuppa peitu, et mõnusasti diivanil või teki all aega veeta, kuid sinu keha ja vaim vajavad liikumist, vaheldust ja turgutamist.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Praegune aeg pakub sulle nii kordaminekuid, kui ka muretsemist ja tunnet, et oled seotud millegagi, millest sooviksid vabaneda. Hinga sügavalt sisse ja rahune. Ainult nii saad sa realistliku pildi oludest, kus sa hetkel seisad. Kui sind midagi häirib, siis hakka seda olukorda sammhaaval parandama. Praegu ei toimi esimeste emotsioonide pealt tehtud otsused ja äkilised suunamuutused.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Rahulikku ja positiivset nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP 2021 saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel

Seotud