NÄDALA TAROSKOOP | Sinu jaoks avanevad nüüd uued uksed

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on päike ja saatan. Nüüd ootavad sind ees suurepärased võimalused, mida saad targa tegutsemise korral enda kasuks tööle panna. Peaksid julgema oma hirme ületada, et mitte olla iseenda vaenlane teel eesmärkide poole. Ainus, mis sind hetkel takistab, on sisemine ebakindlus või minevikust pärit lahendamata teemad. Kui suudad alustada sellest, et tunnistad endale, mis sind häirib, takistab või hirmutab, siis saad ka asuda tegelema sellega, et neist üle saada. See aga omakorda viib sind suurema vabaduse ju eheduseni.

Suhete osas tasuks nüüd olla eelkõige enda vastu aus. Ära keskendu hetke emotsioonidele, vaid püüa näha suuremat pilti ja pikemat perspektiivi. Ära lase enda kaasa tõmmata tühistesse vaidlustesse ja intriigidesse. Suhtes olevad inimesed võivad hetkel tunda tavalisest suuremat vajadust vabaduse või oma aja järgi. Anna endale ja ka partnerile võimalus vabamalt hingata, sõpradega aega veeta või kasvõi oma hobidega tegeleda. Sel nädalal võivad selgelt välja joonistuda teemad, mida sa oled varjanud, kasvõi iseenda eest või mille ilmsiks tulekut pelgad. Võta endale aega, et nende asjadega tegeleda, mis sind ärevile ajavad või hirmutavad. Kui võimalik, siis räägi oma partneriga ebakindlust tekitavad olukorrad lahti.

Töö- ja rahaasjade osas võib nüüd tulla ilmsiks mõni suuremat sorti uudis. Samuti võid oma rahaasjade olukorra osas parema ülevaate saada. Kasuta seda perioodi uute alguste loomiseks. Kui sa tead, kus sa seisad, isegi kui olukord on keeruline, on siiski parem kui ebaselgus ja teadmatus. Igasuguseid kahtlasi ja mitte korrektseid tehinguid ja ettevõtmisi väldi, sest kõik see, mis pole aus ja seaduspärane kukub läbi ning tuleb päevavalgele.

Tervise osas peaks nüüd endale ausalt otsa vaatama. Paljud jätkavad iseennast pettes ebatervislikke eluviise ning hiljem imestavad, miks enesetunne ning vaimne ja füüsiline olukord soovida jätavad. Kui sa tõesti elad tervislikult, kuid ikkagi kimbutavad sind tervisemured, siis oleks hea üle vaadata oma uskumused ja mõttemaailm. Negatiivsed mõtted, stress, ka alateadlik hirm ja muretsemine põhjustavad hädasid mitte ainult vaimsel tasandil, vaid avalduvad ka füüsilises kehas. Ole enda vastu armastav, kaastundlik ja mõistev. Praktiseeri tänulikkust ja hoia ennast.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.